Skriskite į vakarų delno paplūdimį: žavus miestas Florida

parašė , 2012-01-12 11:37

Turėdamas atostogas po to, kai ilgas ir įtemptas kontoros darbas yra žaviausia mintis, ir Delno Šalies Paplūdimys yra labiausiai visapusiškas turistinis taškelis su rezervatu, parkais ir paplūdimiais. Yra keli gražūs ir išskirtiniai paplūdimiai aplink šį miestą, ir žvakės uždegti pietūs su jūsų partneriu tikrai atgaivins praėjusias atmintis. Šitie paplūdimiai yra puikūs tam, kad priimtų socialinius taip pat kaip privačius atvejus, kurie reikalauja didžiojo ir atmintino šventimo.

Jūs galėjote pasirinkti šeimos šventimą ar privatų šventimą, pasirinkimas yra jūsų. Privatūs kruizai yra įrengti nuostabiomis banketo paslaugomis tam, kad priimtų partijas. Daugumos kruizo lainerių gali padėti keturias valandas greitas kreditas ir pasiūlymą organizuoti šventimą pagal jūsų pirmenybę

Vietos aplankyti

Gyvūnijos ir augalijos fotografai tikrai turės nuostabiausią patirtį Liūto Šalies Safaris. Tai yra viena iš tokios zoologijos sodo kame, laukiniai gyvūnai klajoja laisvas šiame safaryje ir nėra apriboti narvams. Jei jūs būsite gyvūno įsimylėjėlis, jūs turėsite patirties naštas, stebėdamas juos nuo artimiausio rubai atstumo kada nors. Iš tikrųjų, jūs turėsite nesiartinti prie pagundos liesti šituos gyvūnus, kuriais jūs žavėjotės knygose ar miesto zoologijos sodo narvuose.

Be gyvūnų Safario parke, turistai gali gėrėtis grožiu apylinkių ypač per dieną. Delno Paplūdimio Zoologijos sodas yra daugelio gyvūnų tėvynė kelių šalių per pasaulį, su įvairove nykstančios rūsies, kuri apima Bengalijos tigrą, Medvilninė Viršūnė Tamarin ir pantera nuo Floridos.

Kitos vietos, kad aplankytų apima Rapids Vandeninį Parką, Pietų Floridos Mokslo Muziejų, Delno Paplūdimio Polo, Žaidėjų Klubą, ir taip toliau. Kitas turi, kad padarytų būti Loxahatchee Pelkėtos žemumos kelione, kurioje jūs sugebėsite ištirti neįprastas Floridos vietas.

Miesto Atrakcijos

Muziejai miesto patalpose pritrauks dėmesį meninių įsimylėjėlių, per retas kolekcijas išmonių be gamtos ir gyvūnijos dedikuoti.lt ir augalijos esmės. Kaip turistai jūs galite maitintis garsioje Raganės Gatvėje, kuri turi eateries ir gerus restoranus. Yra senovinių daiktų parduotuvių, kokią akciją ir parduoda retiems dalykams. Iš viso, Vakarų Delno Paplūdimio miestas siūlo sumaišytą elementą blizgesio ir kadangi jūs lankote tai.

Puikiausios Kelionės Galimybės

Kadangi Vakarų Delno Paplūdimys yra esantis Floridoje, jūs surasite daug pigių skrydžių ant pasiūlymo. Pigiems bilietams į Vakarų Delno Paplūdimį pagalba gali būti geriausiai padaryta tinkle. Jūs manysite, kad tai patogus rezervuoja save ant skrydžių, atlieka jūsų rezervacijas ir apmeta kelionės maršrutą gerai iš medziagos padangu remontui anksto tinkle anksčiau, negu jūs pradėsite savo kelionės kelionę, garantuojančią jus, turi kankynę laisvas vizitas į Vakarų Delno Paplūdimį Floridoje.

Rašyti komentarą