Skrydžiai į Delį – unikalus pabėgimas

parašė , 2012-01-09 13:22

Delis yra garsus savo paminklais, istorija, kultūra, sportu, naktiniu gyvenimu, virtuve, muzika ir taip toliau. Tai laimėjo susižavėjimą ir kilnių, ir bendrų vyrų panašiai. Miestas yra bendruomenių lydomasis katilas, ir gausūs skirtingų kultūrų meno kūriniai gali būti surasti čia. kreditas internetu nemokamai

Su Delio pasirodymu kaip aukščiausias žymės turisto maršrutas, pigūs skrydžio reikalai yra pateikiami įvairių kelionės kompanijų. Geri skrydžio reikalai yra įtraukti šventės paketų skaičiumi taip pat, kur jūs gaunate viešbučio užsakymą, automobilių nuomas ir kelionės draudimą; apimtas daugumos kelionės kompanijų.
Delis gausiai yra muziejų, menų galerijų ir pasirodė kaip svarbi multikultūrinė ir kosmopolitinė Indijos sostinė. Tai iš sms internetu esmės padaloma į dvi dalis: Naujasis Delis ir Senas Delis. Pastarasis yra garsus jo maistu ir istorija, tuo tarpu ankstesnis turi šiuolaikines rinkas ir pastatus. Įvairūs svarbūs pastatai Naujajame Delyje buvo suprojektuoti Edwin Lutyens, ir Naująjį Delį taip pat pavadina Lutyens Deliu.

Ethnicity ir šiuolaikiškumas yra abu surasti aplenty Delyje. Senas Delis gausiai yra istorinių paminklų tokių kaip Jama Masjid ir Raudonas Fortas. Raudonas Fortas yra grožis raudoname smiltainyje, ir žmonės būtų nustebinti žinoti, kad reikėjo beveik devynerių metų, kad pastatytų šį gražų paminklą. Šis gražus fortas yra taip pat UNESCO kmu sa Pasaulio Paveldo svetainė. Turistai gali gėrėtis garsiniu ir lengvu renginiu, surengtu, čia apibūdindami miesto istoriją.

Pigūs Skrydžiai į Delį tapo norma, kadangi Delis įsikūrė kaip pirkėjo rojus. Delis turi gausias alėjas ir prekybos centrus. Konachto vieta, Janpath ir Karol Bagh yra populiarios apsipirkimo vietos šiame mieste. Tada, yra viršuje-rinkos rajonų Pietų Delio tokių kaip Didesnis Kailash ir Saket, kur kiekvienas gali taip pat gėrėtis puikiais gėrimais alinių ir barų dabartyje čia.

Dilli nuo kurio Haat yra rinka amatų ir įvairios rūšys maisto dalykų po visą šalį yra pasiekiamas čia. Maisto dalykai apima momos nuo Sikimo, Kababs nuo Jammu, Dhokla nuo Gujrat, Pooranpoli nuo Maharaštros, Dosa nuo Tamilnado, ir taip toliau Dilli, Haat yra stebuklinga vieta, kadangi kiekvienas jaučia kaimiškos rinkos jaukę aplinką. Visaapimanti, puiki tradicinės indų kultūros vizualizacija medziagos padangu remontui yra matoma čia, ir tai yra malonumas miesto keliautojui.

Delis yra aukštas ant būdo, kuria radaras ir naktinis gyvenimas šiame mieste taip pat plėtojosi per tuos metus. Begaliniai barai ir diskotekos atidarė, kur žmonės gali gėrėtis į rankeną.

Delis yra taip pat smagurio džiaugsmas, kadangi yra nesuskaičiuojamų restoranų, maisto sujungimo vietos ir viešbučių šiame mieste. Reshmi kebabai, Paranthas, Biryani, Rabri Faludas suzuki alto yra autentiškos Delio virtuvės.

Delis turi puikią ir efektyvią transporto sistemą, ir metro padarė gyvenimą greičiau. Yra kintamosios srovės autobusų, automobilio rikšų ir taksi, pasiekiamų Delyje lygiai kelionei miesto viduje. Delis buvo dubliuotas, turisto rojus ir keliautojai turi paskubinti ir rezervuoti jų skrydžius šiai gražiai vietai.

Rašyti komentarą