Skriskite reisu į Pietų Afriką ir mėkite stulbinti safarius

parašė , 2011-11-05 07:41

Keliautojai ketina hostingas rezervuoti bilietus Pietų Afrikai, kad ištirtų senovinių kultūrų mokėjimą, jausti prie saulės pabučiuotų paplūdimių nuostabumą, atrasti malonumą safarių ir patirti nuostabų naktinį gyvenimą. Ši šalis žada sugundyti smagurius su gardžiomis virtuvėmis ir vilioja tam tikrais pasaulinės klasės vynais.

Per gamą gundymų šalyje, būtent joks fakto neigimas, kad tai yra gyvūnija ir augalija daugybės maksimumo skaičius punktų su atostogautojais. Nestebėtinai, gausūs safario operatoriai aprūpina skirtingą safario pasirinkimą, leisdami keliautojus ištirti srities egzotinę stiliaus gyvūniją ir augaliją!
Biudžeto Safariai

Atradimas skirtingų kultūrų ir puikaus žaidimo apžiūrėjimo, neleisdamas bombos yra svajonė apie daugelį keliautojų, skrendančių pigiu reisu į Pietų Afriką. Su nesibaigiančiu biudžeto kalendoriai safario pasirinkimu net keliautojai ant skurdaus biudžeto gali dalyvauti Pietų Afrikos Safario patirtyje.

Prabangūs Safariai

Prabangūs safariai siūlo dosnumą Pietų Afrikos švenčių su begalinėmis nuotykio galimybėmis net įžvalgiausiems keliautojams, skrendantiems reisu į Pietų Afriką. Pateiktas sutarimas yra tarp puikiausių būstų, ir safariai yra vesti po patyrusiu vadovavimu, kad aprūpintų galutinį saugumą ir dosnumą.

Šeimos Safaris

Šeimoms, skrendančioms reisu į Pietų Afriką, šeimos safario kelionė siūlo puikiausią žaidimo apžiūrėjimo patirtį. Skirtingų gyvūnijos ir augalijos rajonų gausa prisideda nepaprastai prie šeimos safarių karjera populiarumo. Sutarimas svyruoja nuo biudžeto, įstringančio į prabangius pritaikymus pagal reikalavimus.

Pasirinkimas Pietų Afrikos Safariui

Apdairu keliautojams, skrendantiems reisu į Pietų Afriką analizuoti pasirinkimą Pietų Afrikos safariui, kadangi jie yra daug skirtingi.

Skridimas Pasirinkimo

Gausūs Pietų Afrikos safariai apima skridimą nuo vienos stovyklos skrydžio ruožo į kitą. Skridimas yra suprantamai pagrindinės šitų safarių įsimintiniausios vietos, kadangi jis siūlo galimybę paimti panoraminėje šalies perspektyvoje, skrisdamas nuo vienos stovyklos kitam.

Kanojos Pasirinkimas

Šis safario pasirinkimas gundo gyvūnijos apranga ir augalijos entuziastus, kad praleistų jų laiką nuolatinėse ar mobiliose-tented stovyklose per natūralų užkampį. Šis tradicinis safario pasirinkimas apima kelionę prie kelio ar kanojos.

Privatus Vadovo Pasirinkimas

Šitos safario paslaugų rūšys aprūpina patyrusius vadovus keliautojus, kurie nori apimti natūralisto, fotografo ar birder paslaugas, kad vestų grupę. Keliautojai, skrendantys pigiu reisu į Pietų Afriką dažnai, pasirenka šią opciją praturtinti jų safario patirtį su vadovo ekspertize.

Privatus Transporto priemonės Pasirinkimas

Keliautojai, kurie nori gėrėtis fotografija ir žaidimo stebėjimu jų savame būde renkasi privačią transporto priemonę safario kelionei. Tai yra daug daugiau privataus reikalo ir įgalina entuziastą gėrėtis nepertraukiama safario patirtimi.

Aukščiausi Miestai Safario Kelionėms

Skirtingi Pietų Afrikos miestai turi skirtingą pilates patirtį keliautojams. Pažiūrėkite į aukščiausius šalies miestus, kurie ne tiktai rodo dideles safario keliones bet taip pat ir siūlo įvairias kitas atrakcijas.

Johanesburgas

Johanesburgas yra įdomus regioninis kultūrinis puodo katilas. Ši kultūrinė Pietų Afrikos sostinė gadina turistus pasirinkimams su eklektiniu apsipirkimu, ryškiu naktiniu gyvenimu ir maloniomis virtuvėmis. Kadangi miesto tarptautinis oro uostas siūlo skrydžius tiesiogiai į beveik visas pagrindines atrakcijas, nuo pakrantės miestų į safario atsargas, gausios safario kelionės yra pradėtos nuo Johanesburgo.

Keiptaunas

Keiptaunas siūlo didingas natūralias atrakcijas, ryškias kultūras ir gausų jaudinantį veiksmą. Šis ‘Motinos Miestas’ yra puiki vieta atpalaiduoti, rinkti jėgą, būti įkvėptas ir avantiūra lauke Pietų Afrikos Safario malonumui!

Durbanas

Bilietas į Durbaną siūlo retą galimybę nepamirštamos Pietų Afrikos Safario patirties kai kuriuose iš šalies labiausiai pripažintų safario parkų. Safario kelionė Durbane yra absolute, gydo nuo žmonių.

Port Elizabetas

Port Elizabetas, ‘Draugiškas Miestas’, yra vienas iš pagrindinių turistinių šios šalies karštųjų taškų. Mylios smėlėtų ruožų, smaragdinės mėlynos vandeninės ir lygios bangos enthral paplūdimio lankytojai, kad suplanuotų šventes čia. Tuo metu, kai šis miestas enthrals jūrinio gyvenimo entuziastai su jo knibždėjimo koralų rifais, laivo sudužimais ir nuostabiu povandeniniu gyvenimu, safario įsimylėjėliai yra sugadinti pasirinkimams su gausiomis gyvūnijos ir augalijos atsargomis aplink Port Elizabetą.

Rašyti komentarą