Supratimas avialinijos bilieto kainų ir kaip gauna juos pigus

parašė , 2011-11-05 18:46

Tai yra faktas, kad ne visi oriniai keleiviai perka lėktuvo bilietus pagal tas pačias normas ir yra kai kurie daug žinantys keleiviai, kurie moka mažiau už baidariu nuoma tą patį skrydį. Jūs galite taip pat taupyti pinigus, jei jūs suprantate avialinijos bilietą, įvertindamas procedūrą ir studijuojate meną pirkti pigius lėktuvo bilietus.

Tikslas visų avialinijų vieno galo garantuoja, kad jie gauna optimalią naudą iš kiekvienos vietos ant kiekvieno lėktuvo ir kiekvieno maršruto. Jie parduotų pigią vietą negu skraidintų tai tuščias. Dauguma avialinijų samdo daug kompiuterio geeks, kad pasielgtų su sudėtinga programine įranga, kad pasiektų šį tikslą. Kompiuteriai naudodami pažengusius algoritminius modelius – žnaibytas žmogaus analitikų – pagaliau išsirenka jūsų vietos kainą
Jūs negalite kaltinti avialinijų už šį kainų nustatymo politikos tipą, kadangi tai daro daug verslo nuojautos jiems.

Paprasta logika yra, kuo daugiau jūs žinote apie avialinijos bilieto įkainojimo sistemą, tuo geriau jūsų pigių zidiniai krosneles pirkimo lėktuvo bilietų galimybės. Avialinijos bilieto kainos padidėja per maksimalius kelionės lėktuvu periodus, pagrįstus pasiūlos ir paklausos principu. Daugelis galbūt nežino, kad vidaus skrydis turi daug bilieto kainų savo pigiausios klasės tam pačiam skrydžiui.

Verslo keliautojai tipiškai yra tolimas mažiau kainos, sąmoningos ir labiau tikėtinos nupirkti lėktuvo bilietus pagal aukštesnes normas negu laisvalaikio keliautojai ir šeimos, einančios atostogas. Todėl, avialinijos bilieto kainos punktai yra tipiškai skeliami pusėje – su žemesne dalimi, žinoma kaip laisvalaikio bilieto kainos ir viršutinė dalis, pavadinta verslo bilietais.

Ar jūs planuojate važiuoti per šalį ar užsienyje, prašom atsiminti, kad gana lengva surasti pigius avialinijos bilietus į jūsų maršrutą su mažu planavimu. Daug maršrutų aplink Žemės rutulį yra jų baidariu nuoma ne piko sezoną per vasaros mėnesius, kas reiškia, kad jūs galite gauti kai kuriuos sunkiai nukainotus lėktuvo bilietus per šį periodą. Raktas gavimo kai kurių iš geriausių pasiūlymų jūsų atostogas turi būti lankstus su jūsų kelionės datomis ir surasti maršrutus, kurie yra jų ne piko sezoną. Be to, pigūs avialinijos bilietai reikalingas, kad jūs išvyktumėte ar sugrįžtumėte antradienį, trečiadienį ar šeštadienį – liesiausios kelionės lėktuvu dienos.

Tinkamiau, kad jūs naudojate trečiosios šalies paieškos sistemas, kad gautumėte geriausius pasiūlymus ant jūsų skrydžio bilietų, užuot pirkęs tiesiogiai nuo avialinijų. Daugeliu atvejų, jūs surasite daug žemesnes kainas ant avialinijos bilietų per trečiosios šalies kelionės svetaines ir daugiau taip – jei jūs rezervuosite savo viešbutį ir skrydį kartu. Neskubėkite, kad palygintumėte skirtingas citatas, kad jūs iš tikrųjų gautumėte geriausią pasiūlymą baidariu nuoma savo kelionėje. Tai yra žinomas faktas tą paskutinę minutę, bilieto pirkimas gali būti jūsų geriausiu pasirinkimu tam, kad gautų žemiausias skrydžio ir viešbučio reikalų kainas. Tokiu būdu manykite, kad jūsų kelionės jau jus užsakymas galbūt gali.

Jūs turite tikrinti pagrindines žiniatinklio svetaines iš pradžių ir žinoti, koks airfares jie įvertina ir paskui lanko žiniatinklio svetainę pigiausiai avialinijai ir tikrina savo citatą dėl tų pačių datų. Biudžeto Verslo Klasė yra pramonės lyderis nukainotos verslo ir pirmosios klasės bilietams, ir pasakoma, kad jų mokesčiai už važiavimą yra 40-60 % žemiau mažmeninė kainų. Jie siūlo darbai pigius verslo klasės mokesčius už važiavimą ant visų tarptautinių skrydžių. Jūs galite susisiekti 1-877-359-1991 ir/ar aplankyti budgetbusinessclass.com

Rašyti komentarą