Sportiniai priedai

parašė , 2013-01-03 12:47

Sporto prekės dažnai klasifikuotas į tris grupes: sportiniai produktai, maisto davinys pasipildo ir ergo genas. Sportiniai Produktai angliavandenio ir skysčio aprūpinimui. Pavyzdžiai yra sportinis gėrimų ir sporto baras. Dietiniai Priedai aprūpina papildomą maistingų medžiagų aprūpinimą. Pavyzdžiai yra geležinės tabletės ir mineralinis multivitaminu ruošimasis. Ergo Geno dotacijos, kurios, kaip teigiama, padidino atlikimo gebėjimą vienaip ar kitaip. Pavyzdžiai yra kofeinas, creatine ir ženšenis.

Sporto prekės uosto produktai yra natūralus tinkamas savo mokyme ir lenktyniavime. Sportinio gėrimų ir sporto baro naudojimas yra patogus ir lengvas būdas pasiekti skystyje ir angliavandenyje ant – ypač per arba po pratimo. Milteliai su angliavandeniu ir baltymu yra naudingi panaudoti kitus jėgos mokymui. Sportiniai Produktai gali taip pat būti tinkami specialistams, kurie kartais kovoja su blogu apetitu, ir todėl negalėti apimti energijos reikalavimą paprastame būde.

Dietiniai Sporto prekės davinio Priedai aprūpina papildomą vitaminų ir mineralų aprūpinimą, bet jūs turite visada siekti patenkinti jo norus per gerą ir įvairią dietą. Jei jūs suvalgysite NOK maistą, kad patenkintumėte energijos norus ir tuo pačiu laiku pakeistumėte maisto pasirinkimą, jūs labai turbūt gausite NOK visų maistingų medžiagų, kurių jums reikia.

Kitose situacijose, gali būti tinkama svarstyti dietinių priedų naudojimą.:

Žemi energijos vartojimo Svorio netekimo Periodai su truputį įvairia dietos Dieta bazavosi išimtinai ant vegetariškų maisto Dietų, kurios stokoja pagrindinio maisto, kiaušinio, javų, pieno produktų, žuvies, mėsos, vaisiaus ir daržovių Parduotuvės menstruaciniai kraujuojantys Menstruaciniai Neramumai Dažnos viršutinio kvėpavimo takų Planuotojo aukščio mokymo infekcijos, Jei jūs esate vienas ar daugiau anksčiau minėtų situacijų, jūs turite susisiekti su savo dietologu ar sportiniu gydytoju vertinimui jūsų dietos, ir galimu priedų reikalingumu. Maisto Milteliai (gali būti nupirktas farmacijoje) ir mineralinis multivitaminu ruošimasis gali būti naudingi, jei jūs dėl vienos priežasties negalite apimti reikalingumą maistingų medžiagų per dietą ar norėti garantuoti suvartojimą per daug mokymo periodus. Tokie priedai turi būti panaudoti kaip priedas dietai. Svarbu žinoti, kad jie neskatina atlikimo gebėjimo savyje savarankiškai.

Ergo Genas mano, kad Tai yra ypač ergo geno įnašo sąlyga, padidėjo sporte pastaraisiais metais. Produktų žymus kiekis negalėtų turėti pakankamo įrodymo, kad jie skatina atlikimo gebėjimą, ir jie yra pardavinėti profesiniam smunkančiam pagrindui. Kai kurie ergo geno priedai gali skatinti atlikimo gebėjimą. Tai taiko, tačiau, tiktai ribotą kiekį produktų ant rinkos. Subsidijų padarinys gali būti kitoks negu asmuo asmeniui, ir kai kurie sportininkai gali patirti nepatogumą ir neigiamus efektus. Creatine priedai gali padidinti kiekį creatine raumenyse, bet tai nėra visi sportininkai, kurie pasiekia šį padarinį. Creatine yra ypač svarbus energijos apyvartai per trumpą ir sprogstamąjį darbą, ir tai dorai gerai dokumentuojama, kad creatine priedai kai kuriais atvejais gali pagerinti atlikimą pratimuose su aukštu intensyvumu. Atlikimo padidėjimas yra pasiektas, tačiau, tiktai kai yra trumpų lūžių tarp intervalų. Creatine naudojimas sukelia, tarp kitų daiktų, svorio padidėjimo, ir šį šalutinį poveikį turi svarstyti, įvertindamas creatine galimą pritaikymą. Mes vis dar žinome per mažai apie galimus šalutinius poveikius creatine naudojimo, ir todėl negalime pašalinti galimybės, kad creatine naudojimas gali turėti nepalankias sveikatos pasekmes ateityje.

Neperdėkite dietinių priedų naudojimo gali būti pavojus sveikatai ir atlikimo lėtintuvas, kad perdėtų dietinių priedų naudojimą. Tam tikrų maistingų medžiagų perteklius sukaupė kūne, kad didelės dozės galėtų sukelti nuodijimą. Didelės vienos ar daugiau maistingų medžiagų dozės gali taip pat uždrausti kitų maistingų medžiagų absorbciją, kad būtų stokos. Tai todėl svarbu sekti rekomendaciją dozėms priedų, ir nemano, kad aukštesnės dozės duoda Verpalai.

Rašyti komentarą