Dabar yra laikas pasiruošti žiemos orui

parašė , 2013-01-02 09:44

Temperatūra lėtai pasidaro vėsesnė su kiekvienu praeinančiu vakaru, ir tai reiškia, kad tai būtų geras laikas pasiruošti žiemos orai Lietuvoje. Mes esame šiuo metu nuspėjami su ekstremaliu šaltu oru ateinančius mėnesius. Vietos tokios kaip Taikūs Šiaurės vakarai buvo numatytos, kad turėtų šaltą tada normalus sezonas tuo metu, kai mūsų pietų valstybės gali būti šiltesnės ir daug džiovinimo aparato tada, jie paprastai yra. Įvairūs grasinimai skirtingiems nacijos lapų rajonams be abejo, kad kiekvienas nepriklausomai nuo to, kur jie gyvena gaus sveiką žiemos oro dozę.

Žiemos ruošimasis turi apimti tokius veiksmus kaip paruošimas žiemos pūgoms, ledas lopė kelius ir kitas skirtingas sunkias gamtines sąlygas. Yra trys svarbiausi žingsniai, kuriuose kiekviena šeima gali žengti, kad būtų tinkamai paruošta artėjančiam žiemos orai Lietuvoje. Iš pradžių rekomenduojama, kad jūs gautumėte žiemos nenumatyto blogiausio atvejo aprūpinimo komplektą ir padėtas jūsų transporto priemonėje. Paskui, išvystykite jungtinį šeimos komunikacijos planą, ir pagaliau pasilikite informuotas dėl pavojų ir kritiškos padėties, kuri gali vystytis jūsų bendruomenėje.

Katastrofa nėra suvaržyta iki sunkaus žiemos oro. Katastrofa gali tiesą sakant užpulti beveik bet kuriuo metu ir kur nors kuris yra priežastis, kiekvienas turi būti paruoštas kritiškai padėčiai nepriklausomai nuo to, kur jie gyvena.

Būdingas sunkus žiemos oras dažnai apima sniegą greta subšąlančios temperatūros, stipraus vėjo ir padidėjimo ledo, girto galimų liūties audrų. Kad būtų tinkamai paruoštas kiekvienas turi turėti nepaprastą aprūpinimo komplektą abu jų transporto priemonėje taip pat kaip jų namuose. Naminis pagrįstas komplektas paruoš šeimą potencialiam žiemos valdžios išjungimui ar lediniams ir neišvažiuojamiems keliams.

Apskritai, nepaprastas aprūpinimo komplektas apims dosnų aprūpinimą maisto, gebančio trukmę tris dienas, galoną vandens per dieną kiekvienam nariui, baterijai ar rankai įsuktas rankena radijas greta papildomų žibintų ir baterijų. Jei jūs jau turite nepaprastą komplekto sąranką, jūs turite pabandyti pridėti kitą aprūpinimą, kad būtumėte paruoštas ateinantį žiemos sezoną.

* mažas uolos druskos kiekis, kad nutirpdytų pėsčiųjų takus * Smėlis, kad aprūpintų traukimą ledinėse situacijose * Sniego kastuvu * Tinkamu apsirengimu ir papildomomis antklodėmis

Garantuokite, kad jūsų šeimos pasiruošimo planas yra einamasis ir kad jūs apėmėte kontakto sąrašą. Lavinkite savo nepaprastą planą suplanuotu pagrindu, kad garantuotumėte jo tikslumą ir funkcionalumą. Studijuokite viską, kuris jūs galite apie nepaprastus planus, nustatytus jūsų vietoje ir prie valstybės ir prie jūsų vietos valdžios. Įsitikinkite, kad jūsų automobilis ir jūsų namai yra paruošti ateinančiam žiemos orai Lietuvoje.

Garantuokite, kad kiekvienas šeimos narys turi galimybę apžvelgti ir pasidaryti pažįstamas su visais terminais, kurie yra panaudoti, kad identifikuotų žiemos audros pavojus. Aptarkite tai, ką šeimos nariai turi padaryti, jei valdžios organai leidžia žiemos audros laikrodį ar įspėjimą. Kai kurie tipiniai terminai, kad apimtų apima:

* Šąlantis Lietus, kuris kuria puikų paltą ledo ant magistralių ar pėsčiųjų takų. * Šlapdriba, kuri yra lietus, kuris pasisuko į ledines granules anksčiau pagrindo pasiekimo. * Šlapdriba yra kita kelių priežastis tapti užšaldyta ir slidi. * Konsultacinis Žiemos orai Molėtuose reiškia, kad ledas ir sniegas buvo netrukus laukti. * Winter Storm Watch rodo, kad sunkus oras yra lauktas po keleto kitų dienų. * Winter Storm Warning sako jums, kad sunkios žiemos sąlygos prasideda.

Rašyti komentarą