Sveikas-technologija atneša daug atminties kortelių & atminties pagalių tipų

parašė , 2013-01-19 12:22

Kai kurie iš bendresnių prietaisų, kurie panaudos Atminties kortelės yra skaitmeninės telekameros (kur jūs dažnai girdėsite prekybos atstovas vadinti tai skaitmenine telekameros atmintimi), žaidimo pultai, mobilaus ryšio telefonai, ir pramoninės paraiškos. Yra taip pat išorinių standžiųjų diskų, kurie daugiau yra panašūs į atminties korteles, kurias jūs galite suprasti. Kadangi technologija auga, mes visi žinome taisyklę – dydis mažina. Jūs galite išgirsti tokius terminus kaip SDHC atminties kortelės, ar M2 atminties kortelės. Yra net Micro-SD Atminties Kortelių.

Jie visi atitinka labai svarbią paskirtį, kuri negali būti pražiūrėta. Jie tęsia skaitmeninis. Jie dažnai laiko mus mobilius. Jie neabejotinai taupo erdvę ant mūsų rašomojo stalo!

Jūs galbūt išgirdote apie aAtminties kortelės (taip pat žinomas kaip PCMCIA). Šitos atminties kortelės buvo tarp pirmų komercinių atminties kortelės formatų. Jie buvo išlaisvinti 1990-aisiais, bet yra dabar tiktai daugiausia panaudoti pramoninėse paraiškose ir įvesties ir išvesties darbo vietoms.

Tai buvo sekta pradžiai atminties kortelės vystymosi, ir kiekvieno mažesnio negu pirma asmeninio kompiuterio Kortelė išeiti.

Ir, žinoma, mes visi išgirdome apie sim kortelę. Tai yra Atminties kortelės kurią jūs matote savo nešiojamajame telefone. Dabar mes kalbame dydis, kuris padarys įspūdį daugumai žmonių!

Tęsė būti šeimininkas naujų formatų per 2000-uosius, apimant SD/MMC, Atminties Pagalį, XD-kortų-figūrą, ir daug variantų ir mažesnių kortelių. Niekada pasibaigiantis noras ultramažas ir paskui ultramažesnis vis dar kortelės nešiojamiesiems telefonams, PDAs, ir kompaktiškoms skaitmeninėms telekameroms paėmė mus į mažesnes korteles, kurios paliko ankstesnę kartą “kompaktiškų” kortelių, atrodančių gana milžiniškos!

Daiktai progresavo ganėtinai gražiai be to. Šiomis dienomis, iš tikrųjų sunku surasti naują asmeninį kompiuterį ar spausdintuvą, kuris neturi pastatytas – plyšiuose atminties kortelių įvairovei. Šiomis dienomis jūs girdite tokias frazes kaip M2 atminties kortelės, Micro-SD Atminties kortelės, SDHC atminties kortelės. Ir visa tai reiškia kažką vartotojui!

Dabar skaitmeninės telekameros ir net kažkoks PDAs palaikys daugiau kaip Fotoaparatai kad garantuotų suderinamumą. Tai yra niekada pasibaigiantis atminties kortelių ir atminties pagalių pasaulis. Jūs tik turite žinoti, kad, kad būtumėte užsivertęs darbais, jūs norėsite prietaisų, kuris naudoja vienas ar kitas. Tai bus ar atminties kortelė ar atminties pagalys. Tik parodykite komerciniam vyrui, ką jūs turite, ir jis padės jums su visa to abėcėlės sriuba.

Rašyti komentarą