Naujas vaizdas apie Europos avialinijas

parašė , 2013-01-17 16:25

Lufthansa Avialinijos

Prabanga yra žodis, kad apibrėžtų egzotines Lufthansa avialinijų ypatybes. Sveikindamas, kadangi vėliavos vežėjas Vokietijos, Lufthansa aka Vokiečių Lufthansa yra įvertintas pozicijos kaip Europos didžiausia avialinijos paslauga su geru gebėjimu važinėjančių keleivių per pasaulį. Kiekvienas registruotasis prekės pavadinimas turi etimologinę kilmę, ir šis atsirado iš vokiečių žodžio ‘ Luft ‘ (ORO anglų kalba reikšmė) ir Hansa (pavadintas vardu Hanzos Lygos garbei).

Lufthansa įgijo didžiulį populiarumą kaip gauti paskola savo maršruto paslaugoms net į toli mestus Žemės rutulio kampus, kurie apima – 18 vidaus maršrutų, 197 tarptautiniai maršrutai 78 šalyse per Amerikos, Azijos, Afrikos ir Europos žemynus.
Ant bendros paslaugos su keliais partneriais, Lufthansa valdo apytiksliai 410 maršrutų su 900 lėktuvų.

Tuo metu, kai avialinijos turi jo korporacinę įstaigą Deutz, Odekolonas (Vokietija), svarbiausias operacijų pagrindas Lufthansa Aviacijos Centro (LAC) ir eismo centro yra išdėstytas Frankfurto Oro uoste, sektame šalutinio eismo pagrindo Miuncheno Oro uoste.

Ryanair

Pigus ir Geriausias yra tuo, ką Ryanair paskolos bedarbiams siūlo jo keleiviams, kuris valdo 290 Boeing 737-800 lėktuvų. Kredituotas už jo pigų verslo modelį, Ryanair Ltd štabas yra esantis Dublino oro uoste su operacijos pagrindu Dubline ir Londono Stansted oro uostuose.

Yra kažkas įdomesnio apie reikšmę prekės ženklo ‘RYANAIR’. Kaip pirmi keturi žodžiai ‘RYAN’ mano, kad avialinijos buvo įsteigtos Christopher Ryan ir Airijos verslininko Tony Ryan 1985 greta Liam Lonergan.

Pirma skrydžio paslauga dalys internetu nuo Ryanair prasidėjo su 14 vietų Embrarer Bandeirante Turboprop lėktuvu tarp Voterfordo ir Gatwick Oro uosto.

Air France – KLM

Tai yra viena iš žinomiausių avialinijos paslaugų, verstų prancūzų olandų bendradarbiavimo. Štabas yra išdėstytas Paryžiaus-Charles de Gaulle Airport Tremblay-en-France, Paryžiuje. Išskyrus svarbiausią tinklo centrą, tai turi kelias kitas įstaigas Montreuil, Seine-Saint-Denis, Paryžiuje ir Amstelveen, Nyderlandai. Pažymėtinas faktas yra, kad vyksta, Orinė Prancūzija-KLM yra didžiausia kompanija kai prieita prie kriterijų tarptautinių keleivių, Kilometrai apimtos ir visos operacinės pajamos. Unikalus požymis apie šią avialiniją yra, kad ji siūlo dažno lakūno programos pavadintą Skridimą Mėlyno.

Lengvas Reaktyvinis lėktuvas

Ganėtinai geras neprilygstamų paslaugų skaičius yra išplėstas Lengvų Reaktyvinių Avialinijų. Tai laiko ypatingą paminėjimą savo garbei, pasiektai per Avialinijos laidą ant mokomosios televizijos, Lengvas Reaktyvinis lėktuvas muša tam tikrus panašumus su Ryanair kai prieita prie verslo modelio, paveldėto iš Jungtinių Valstijų vežėjo į pietvakarius Avialinijos. Lengvas Reaktyvinis lėktuvas siūlo kelis kainą sumažinančius matus kaip neėjimas pasirinkimui parduoti besijungiančius skrydžius ir neaprūpinti giriamųjų užkandžių laive.

Rašyti komentarą