Trumpas vadovas Kraisčerčo tarptautinis oro uostas pirmo laiko lankytojams

parašė , 2013-11-23 08:32

Naujosios Zelandijos antras labiausiai užsiėmęs oro uostas išreiškiant metinių keleivių eismu, Kraisčerčo Oro uostas yra fantastiškų keleivinių patogumų ir nepriekaištingų paslaugų lobis. Ganėtinai natūraliai, oro uostas patraukliai suglumina beveik kiekvieną kartą lankytoją į miestą. Skaitytas toliau, kad žinotų, kad pasveiktų įvestas su šiuo populiariu oro uostu, jei jūs esate pirmo laiko lankytojas, rezervuojantis bilietus, kad šokinėtumėte tiesioginiuose/netiesioginiuose skrydžiuose į ir nuo Miesto sodo Naujosios Zelandijos, Kraisčerčo.

Vieta & Sujungimo galimybė už Esančių 12 kms į šiaurės vakarus nuo miesto, Kraisčerčas Tarptautinis Oro uostas yra dorai gerai prijungtas prie likusios dalies miesto visuomeninio transporto pasirinkimo šeimininko
Keleiviai gali nuspręsti važiuoti taksi, erdvėlaiviuose ar multikeleiviniuose furgonuose. Be to, kelios regioninės transportinės kompanijos valdo reguliarius maršrutus tarp Kraisčerčo Oro uosto ir skirtingų miestų ir miestų Pietų saloje.

Skrydžiai nuo Jungtinės Karalystės Vieneri iš Naujosios Zelandijos populiariausių tarptautinių vartų į pasaulį, Kraisčerčas Tarptautinis Oro uostas yra centras Kivio vėliavos vežėjui, Oras Naujoji Zelandija. Be to, oro uostas taip pat pataikauja kai kurioms iš populiariausių tarptautinių avialinijų, kurios valdo pilną paslaugą ir pigius skrydžius, jungiančius Kraisčerčą Naujojoje Zelandijoje ir pagrindinius oro uostus Jungtinėje Karalystėje. British Airways, Cathay Ramusis vandenynas, Mergelė, Australija, Emyratai, Malaizijos Avialinijos ir Singapūro Avialinijos yra tik kai kurios iš populiariausių avialinijų, kurios valdo reisinių skrydžių paslaugas tarp Kraisčerčo ir Jungtinės Karalystės.

Poilsio kambarių Keleiviai, atvykstantys ar apleidžiantys dėl oro uosto, yra susipažinę, kad šildytų svetingumą, puikius patogumus ir nepriekaištingas paslaugas viename iš daugelio prabangių poilsio kambarių, pasiekiamų oro uoste. Qantas aukščiausios kokybės keleiviai turi prieigą prie Qantas Klubo poilsio kambario, tuo metu, kai rezervuojantys Singapūro Avialinijų aukščiausios kokybės klasės bilietus gali išsivynioti Silver Kris Lounge. Emyratai ir Oras, Naujoji Zelandija yra kažkokie kiti vežėjai, kurie valdo luxe poilsio kambarius oro uoste.

Pietų Keleiviai, atvykstantys ar apleidžiantys dėl oro uosto, gali lengvai užgrobti greitą įkandimą, gurkšnį ant nepaprastai skanios kavos ar leisti sau malonumą širdinguose valgiuose, kadangi oro uostas neturi absoliučiai jokios caf&eacute stokos; s, eateries ir specialūs restoranai. Iš tikrųjų, bon vivants gali elgtis su jų skonio pumpurais pasauliu erzinti regioninius ir globalinius skonius oro uoste. Mėsainio Karalius, Kavos Kultūra, Pagriebimas ir Musė ir Mulkis yra kai kurie iš daugelio pietautojų ir kavinių, kurios aptarnauja keliančio apetitą maisto, užkandžių ir gėrimų įvairovę, kad patenkintų bet kokią apetito rūšį. Apsipirkimas Su daugiau kaip 35 parduotuvėmis, apimdamas didelį neapmokestinamo pasirinkimo diapazoną, apsipirkdamas Kraisčerče Tarptautinis Oro uostas yra tikrai visai ne nuobodus! Apsipirkimo įtūžis oro uoste garantuoja, kad keleiviai, rezervuojantys kelionės bilietus, kad šokinėtų ir atvykstantis, ir paliekantis skrydžius dėl oro uosto, nepraleidžia galimybės užpildyti jų apsiperkančius vežimus visko, kurio jie visada norėdavo.

Oro uosto Viešbutis oro uostas rodo daugybę viešbučių ir poilsio vietų jo artimume, kad tiktų visam biudžetui, skoniui ir pirmenybei. Copthorne Laivyno karininko Viešbutis, Šventės Baras ant Eivono, Šiaurės Pietų Šventės Parko, Kokybiškų Viešbučio Guobų, Peppers Clearwater Resort, Pasimatymo Viešbučio ir ibio yra tik kai kurios iš populiarių ypatybių šalia oro uosto pasiūlymo atspalvio ir pastogės laiku spaustiems keliautojams ir pervažiuoja lakūnus, rezervuojančius lėktuvo bilietus ant skrydžių į Naująją Zelandiją.

Rašyti komentarą