Trys neįprasti tipai orinio transportavimo

parašė , 2011-11-24 22:31

Istorijos Kanalo naujo renginio garbei, Visame pasaulyje 180 Būdų, aš maniau, kad bus įdomu pažiūrėti į kai kuriuos iš labiau neįprastų būdų orinio panaudoto transporto – ar pasiūlytas – po praėjusių kelių metų. Aš nežinau apie jus, bet po skaitymo apie kai kuriuos iš absurdiškesnių, įrašytų į sąrašą čia, aš esu pasiruošęs panaudoti oro uosto automobilių aikštelę ir grįžti į seno padaryto kelio skridimą. Kas jūs galvojate?

Praeinantis Debesis

Ši kelionės sąvoka yra leidus Tiago Barros, architektui, kuris dalyvavo Jungtinės Karalystės varžybose apie naujas ir jaudinančias būsimos didelio greičio kelionės formas. Barros sąvoką pavadina Praeinančiu Debesimi, transporto forma ketino būti atsinaujinanti. Tuo metu, kai aš esu įsitikinęs, spauda kad tai eco-draugiška, aš nesu taip įsitikinęs dėl įvykdomumo
Barros numato ryšulį "debesių", kurie plaukioja aplink atmosferoje, eidami ten ir atgal dominuojančių vėjų užgaidoje. Žmonės gali šokinėti ant ir nuo šito raminančio, transporto be įtampos, bet tikras maršrutas yra skirta, kad būtų debesis savarankiškai. Tokiu būdu, pagal Barros, kelionė yra įdomesnė negu atvykimas į maršrutą.

Barros tikrai gauna mano pagarbą pasiūlyti mintį formai transporto, kuris yra ir unikalus ir didingas (numatytas žodžių žaismas).

Personal Air Transporters

Pavaizduokite įžanginę sceną nuo Jetsons, ir jūs turėsite gerą mintį apie tai, ką kai kurios Europos nutukimo gydymas kompanijos pradėjo išvystyti kaip asmeninės formos transportavimo kad užtrauktukas per orą. Jie yra iš tikrųjų labai maži, ir labai lengvasvoriai reaktyviniai lėktuvai ketino laikyti vieną ar du žmones daugiausia. Žinoma, anksčiau, negu mes galime iš tikrųjų gyvas Jetsons-panašiame pasaulyje, yra kelios kilpos, kad spręstų, apimant, kur pakilti ir pasodinti, kaip nukreipti skrydžio eismą, ir kaip sumažinti poveikį aplinkai. Tačiau, gavimas, kad dirbtų per asmeninį orinį transporterį būtų gana vėsus, ir bus gražu, jei kažkas galėtų dedikuoti serveriai gaminti gyvybingą modelį.

Skylifter

Labai futuristinė žiūrinti orinio transporto forma, Skylifter sąvokos modelis artimiausiai primena NSO, nors tai iš tikrųjų yra gyvybingas orlaivis. Šis buvo sukurtas Australijoje (ta pati šalis, kuri davė mums bungee šokinėjimą ir sferinį Zorb transporterio rutulį). Skylifter yra dirižablis (taip pat kaip Hindenburg), kieno svarbiausias tikslas veža ar griozdišką krovinį nelyginės formos, nors kompanija, kuri padarė modelį galėjo numatyti tai nešantis žmogaus keleivius, be to. Kas daro tai geriau, negu Hindenburg yra transporto priemonės gebėjimas pasilikti ant vandens ilgiems laikotarpiams, vartodamas palyginti nedaug kurą ir gamindamas žemą emisiją. Tai yra lėkštelės forma, taip pat reiškia, kad Skylifter nebūtų apribotas iki nusileidimo oro uostuose su stiebais.

Jaudinantis manyti, kad kada nors ateityje mes turėsime naujas ir galbūt juokingos formos transportavimo, kuris pasiūlys alternatyvą lėktuvams. Bet net jei mes sugebėsime pasiekti svetainiu kurimas aplink asmeniniame oriniame transporteryje ar Skylifter, mes turėsime vis dar turėti vietą, kur jie gali pakilti ir žemė, tokiu būdu aš bijausi, oro uostas – ir TSA – turi čia pasilikti.

Rašyti komentarą