Kaip susipakuoti daiktus avialinijai važiuoja

parašė , 2011-11-23 19:21

Jūs galvojate, greita paskola susipakuodamas daiktus kelionei lėktuvu, tas pats kaip susipakuoja daiktus kelių kelionei? Gerai, jei jūsų atsakymas yra taip tada, kad jūs esate neteisingas. Pakavimas teisingai avialinijos kelionei yra beveik menas. Jūs pakuojate per mažai drabužių savo kelionei ar per daug? Jūs galite turėti naudos iš kokybiškos dalies, neša ant bagažo, kad sumažintų svorį bagažo, kurį jūs ketinate tikrinti? Dienos tikrinti dvi ar tris sunkias bagažo dalis ilgai išėjo. Žmonės skundžiasi dėl mokesčių, išieškotų už languotą bagažą, bet didžioji dalis nedaro nieko, kad sutrukdytų jiems. Patarimų šiame straipsnyje laikymas daro jus labiau organizuotą, susipakuodamas daiktus avialinijos kelionei.
Susipakuodamas daiktus komandiruotei ar pramogų atostogos, panaudokite sveiką protą. Komandiruotės leidžia keliautojams taupesnį pasirinkimą apie būtinų dalykų kiekį. Galima susipakuoti daiktus, visi jūsų dalykai į gerai organizuotą neša ant krepšio. Šiuolaikinis neša ant bagažo, turi pakankamas laikymo kabinas, tinkamas tam, kad supakuotų serveriai kostiumus ir suknelės apsirengimą. Jei jūs važiuosite dėl pramogų priežasčių, jūs nebūsite taip konservatyvus kaip verslo keliautojas, bet esate protingas su savo pakavimu. Buvimas viešbutyje, kuris turi skalbyklą ar plautuvus ir džiovinimo aparatus kambariuose. Tai duos jums pranašumą pakuoti mažiau dalykų todėl, kad jūs galite išskalbti savo apsirengimą. Plovimas ir drabužių džiovinimas nėra jūsų mintis apie atostogas, bet galėjo taupyti daug pinigų, darydami taip. Paimkite tiktai būtinus dalykus, kadangi tai leis jums supakuoti lengviau tokiu būdu taupančius pinigus ant bagažo mokesčių.

Jūs iš tikrųjų turite paimti visus tuos dalykus su jumis? Dauguma žmonių važiuoja su portatyviniais kompiuteriais, kurie susipakuoja daiktus gerai į jų nešti ant bagažo. Jūs turite susipakuoti daiktus kaip šviesa kiek galima, specialiai kelionėms, trunkančioms mažiau kaip savaitė. Susukdami jūsų atsitiktinius drabužius tokius kaip šortai, apatiniai drabužiai ir sportiniai marškinėliai leidžia jums panaudoti reklama visą pasiekiamą erdvę jūsų bagaže. Jei jūs planuojate paimti rinkinį, dėvėti tai ant skrydžio, kadangi tai duos daugiau erdvės marškiniams ir kasdieniams drabužiams. Sulenkite bet kokį apsirengimą, kuris gali lengvai raukšlėtis, prieš pakavimą. Pabandykite supakuoti papildomus marškinius tam nelauktam išsiliejimui, kurį mes žinome, ketina įvykti.

Batai yra vienas iš labiausiai per supakuotus dalykus, ypač moterų. Jūs turite paimti mažiau kaip tris batų porą; atsipalaidavusi pora vaikščiojančių batų, pora suknelės batų ir sandalų ar "sandalų" pora. Tai reiškia, kad tiktai dvi trijų poros iš tikrųjų bus jūsų bagaže, kadangi jūs dėvėsite trečią vandens turizmas porą. Pabandykite panaudoti kažką, kurį viešbutis aprūpina tokie kaip vienkartiniai dušo batai, šampūnas, smūgio džiovinimo aparatai ir gariniai troškintuvai, kadangi tai duos papildomą pakavimo erdvę.

Visada rezervuokite mažą erdvę bet kokiems dalykams, kuriuos jūs galėtumėte nupirkti foto kalendorius savo kelionėje ar atostogos. Jei jūs esate nuneštas ir pirkti daug daiktų, laikykite vežimą jais namo, užuot bandęs supakuoti juos. Dalykai kuriuos jūs siunčiate bus pigesni negu pakavimas ir tikėtina bus namie anksčiau, negu jūs būsite. Languoti krepšiai kainuos jums apytiksliai 20,00$ kiekvienas, pirmiems dviem krepšiams ir 50,00$ kiekvienam krepšiui po to. Kartais geriau mokėti avialinijos mokesčius ir imti dalykus su jumis ant lėktuvo.

Šitų patarimų laikymas duoda jums gebėjimą kontroliuoti kiekį dalykų, supakuotų į jūsų bagažą. Tai yra viskas apie sveiko proto naudojimą, susipakuojant daiktus, kad sumažintų papildomus avialinijos mokesčius. Tiktai paimkite pirmo būtinumo dalykus, panaudokite visą pasiekiamą erdvę, ir jūs taupysite laiką ir pinigus.

Rašyti komentarą