Vadovas tiems apie į valdybos skrydžius į Čikagą

parašė , 2011-11-19 17:13

Būdama didžiausia sritis Amerikos Ilinojaus valstybėje, Čikaga yra namai daugiau kaip 2.7 milijonams žmonių. Tai patiria drėgną žemyninį tipą klimato ir yra svarbus centras finansams, telekomunikacijoms, infrastruktūrai ir pramonės šakoms. Tie, kas nori aplankyti šį miestą turi rezervuoti jų bilietus iš anksto, kad padėtų pigiems skrydžiams į Čikagą. Sritis yra žinoma savo šiuolaikiniu stiliumi infrastruktūros ir greitai judančios gyvensenos. Tie, kas yra apie nusileisti ant šios Terra eglės nemokami sms ma gali tikrinti Ją dd Akvariumas, Metropolitenas ir Tūkstantmečio Parkas, kad pavadintų tik kelis. Kiekviena iš šitų nuostabių svetainių buvo aptarta apačioje, kad aprūpintų pakankamą informaciją keliautojams, atvykstantiems čia nepamirštamai šventei:
1. Shedd Akvariumas

Pastatytas per 1920-uosius šis nuostabus akvariumas yra labiausiai aplankyta miesto vieta. Tai yra taip pat nacionalinis istorinis orientyras. Skrendantys Pigiu Reisu į Čikagą bus sužavėti žinoję, kad ši vieta yra lankoma daugiau kaip 3.2 milijonų žmonių kasmet nuo aplink pasaulį. Tai yra geriausia vieta, kur kiekvienas gali surasti daug įvairovių naujų ir druskos vandens gyvūnai. Tai laiko daugiau kaip milijoną galonus vandens. Tai yra didelė vieta aplankyti su vaikais, kur jie gali patirti daug malonumo, leisdami sau malonumą įvairiame veiksme, kurį tai siūlo. Tai namai daugiau kaip 32 600 gyvūnų rūšių. Ši klubine apranga vieta yra tikrai, reikalingumas lanko visam mylėjimo malonumui ir susijaudinimui.

2. Metropolitenas

Metropolitenas yra geriausia vieta būti mieste naktį. Tai yra populiariausias ir nuostabus restoranas įskaitant alinę. Tai žinoma dėl jo galutinio kapsules kunkuliavimo, ir tai yra tai, kas daro tai vienu iš daugumos vykstančių miesto karštųjų taškų. Kiekvienas suras interjerą, labai gerai suprojektuotą ir šiuolaikinį. Tokiu būdu, jaukė aplinka nustato puikią nuotaiką savo lankytojams. Tai turi Daug – virtuvės restoranas, kuris aptarnauja delikatesus nuo viso pasaulio, kuris ragauja autentiškas ir lūpos pliaukštelėjimas. Vieta pasidaro labai perpildyta per savaitgalius. Todėl, lankytojai, skrendantys Čikagos Reisu, turi rezervuoti bilietus iš anksto, kad išvengtų varginimo. Paslauga darbuotojų lauke čia yra labai greita, ir tai iš tikrųjų ta įvertinimo verta.

3. Tūkstantmečio Parkas

Išdėstytas sostinės širdyje šis parkas yra vienas iš daugumos mėgstamų ir populiarių karštųjų taškų abiem vietiniai lankstinukai gyventojai taip pat kaip turistai. Išsidriekdama per didelį rajoną vieta yra natūrali natūrali aplinka ir atrodo įspūdinga dėl jos grožio ir paprastumo, kurį ji pavaizduoja. Tai yra labai gyvybinga ir smagi vieta būti. Vienas ieškojimas taikos toli nuo spūsčių ir miesto su priemiesčiais sujudimo turi ištirti šią vietą, kuri siūlo didelį vizitą pas svečius, skrendančius Reisu į Čikagą. Tai priima daug parodų, fests, koncertai ir kitas malonumas susiejo veiksmą visur aplink metus. Vaikai specialiai mėgsta šį parką dėl linksminimo išvykų, kurias jie gauna, kad patirtų čia.

Rašyti komentarą