Jaudinantys Keralos kelionės paketai jums

parašė , 2011-11-19 18:48

Jūs planuojate savo šventes Keraloje šiais metais? Bet kokį paketą jūs ketinate parinkti? Yra kai kurios detalės jums, jei jūs nesate vis dar ne per su jūsų sprendimų priėmimo procesu.

Vienas iš populiariausių turistinių maršrutų yra Kerala. Aistruolis po šios valstybės nedidėja kaip niekada anksčiau. Vis daugiau vidaus ir tarptautiniai turistų laiko vardą Keralą jų geriausių vietų knygoje aplankyti Indijoje. Ir kodėl ne, jūs galite gėrėtis geriausiais paplūdimiais, šventyklomis, kalvos stotys visi vienoje kelionėje. Kokie kelionės paketai, kurių jūs norite yra viskas iki jūsų. Yra Keralos Šventyklos kelionių, karjera Keralos paplūdimio kelionių, Kalvos stoties kelionių, atgal vandeninių kelionių, sveikatos kelionių ir partijos daugiau. Jūs galite parinkti tokį, kurį jūs mėgstate labiausiai nuo kelių paketų parduodamas, ir jūs galite taip pat padaryti savo kelionės siuvėją pagal jūsų reikalavimus

Kalbėdamas apie Keralą, Munnar yra vardas, kuris yra vertas minėti iš pradžių. Tai yra graži kalvos stotis ir yra svarbiausia atrakcija Keraloje vidaus ir užsienio keliautojams. Arbatos sodai, kriokliai, malonus oras, graži kalno viršūnė visi prisideda grožyje. Tai yra vieta, kuri yra reikalingumas, apima į kiekvienus domenai karantine Keralos Kelionės Paketų tipus. Išskyrus Munnar, Alappuzha yra kitas labiausiai mylimas turistinis maršrutas Keraloje. Šią vietą net pavadina Venecija Rytų dėl jo hipnotizuojančio natūralaus grožio. Jei jūs būsite toks, kas daugiau domisi išleisti jūsų šventes paplūdimiams, imdamas saulės vonią ir gėrėdamasis vandeniniu sportu, jūs nebūsite nuviltas. Yra rinkinys paplūdimių, kuriuos jūs surasite čia. Kovalam, pavyzdžiui, yra vienas iš tarptautiniu mastu įžymaus paplūdimio. Žmonės mėgsta išleisti savo užbaigtas Keralos Šventes sidabriniams smėlėtiems Kovalam paplūdimiams, žaisdami vandeninį sportą, darydami ilgą pasivaikščiojimą greta pajūrio ir stebėdami milžinišką raudoną saulę, skęstančią giliai žemyn į jūrą. Ayurvedic dykynės poilsio vietos yra taip pat pasiekiamos ir apsipirkimo patogumai, plaukimo baseinas ir restoranai yra taip pat ten šiame paplūdimyje.

Kumarakom, Bekhal, Verkala, Kočio fortas yra vėl kai kurios iš svarbiausių Keralos paveikslai ant drobes turistų lankomų vietų. Kerala yra taip pat garsi savo gražiais užutėkiais ir Kuttanad, Thiruvallam, Ashtamundi ir Ponnumthuruthu yra kai kurie iš svarbiausių vardų tam pačiam. Keralos gyventi pritaikytų nemokami sms valčių kelionė didina malonumą užutėkiuose. Keliavimas jūra Keralos užutėkiai per šitas gyventi pritaikytas valtis yra iš tikrųjų viena iš nuostabiausios ir nepamirštamos patirties. Šitos gyventi pritaikytos valtys yra įrengtos dauguma patogumų, kad duotų jums patogų ir kartais prabangią liekančią patirtį. Negali būti nieko romantiškesnio tada išlaidų naktis namo valtyje vandens viduryje, kai Mėnulis suteikia švelnaus aiškumo per jus, kai jūs žvilgčiojate iš lango. Žmonės nuo visų visame pasaulyje atvyksta į Keralą, kad patirtų šią labiausiai egzotinę valties išvyką. Tai yra dabar jūsų eilė patirti tą patį.

Rašyti komentarą