Vairavimas ginamai bjauraus oro sąlygomis

parašė , 2013-01-15 13:04

Kartais atrodo, kad nepalankiose gamtinėse sąlygose, daug vairuotojų praranda savo sveiką protą apie saugias vairavimo praktikas. Nelaimingi atsitikimai yra iš tikrųjų labiau tikėtini lietingam ar lediniam orai Raseiniuose, bet kartais automobilistai nepajėgia įnešti savo indėlį, kad važiuotų saugiai ir sutrukdytų jiems. Geriausias būdas sutrukdyti nelaimingiems atsitikimams bjauriame ore išvengia važiuoti pirmiausia. Tačiau, daugeliu atvejų, vairavimas yra būtinas, ir todėl visiems vairuotojams svarbu suprasti, kaip važiuoti saugiai bjauriame ore.

Trukmė “ginamasis vairavimas” siejasi su vairavimu būdu išvengti pavojingo elgesio, kuris gali sukelti nelaimingus atsitikimus. Bjauraus orai Raseiniuose sąlygomis, svarbu imtis papildomų įspėjamųjų priemonių, kad garantuotų, kad jūsų vairavimo elgesys nestato į pavojų kitų žmonių. Per lietų, rūką, sniegą, ledą, ar kitas blogo orai Raseiniuose sąlygas, būti įsitikinęs:

Sulėtėti. Vairavimas lėtai yra vieneri iš svarbiausių veiksmų, kurių jūs galite imtis, kad išvengtumėte susidūrimo per nepalankias gamtines sąlygas. Lėtėdamas, jūs esate geresnis gabus atvykti į sustojimą, kad išvengtumėte kliūčių ir pasiliktumėte didesnėje jūsų transporto priemonės kontrolėje.

Įjunkite savo žibintą. Net jei jūs neturite apšviesti savo savo kelio, jūsų priekiniai žibintai yra vertingas įrankis, kad padėtų kitiems vairuotojams pripažinti jus žemos šviesos sąlygomis.

Palikite daug erdvės tarp jūsų transporto priemonės ir kitų. Tai duoda jums tinkamą laiką smogti jūsų stabdžiams ir atvykti į saugų sustojimą be užpakalinio galo susidūrimo.

Niekada nevažiuokite per judantį vandenį ar jokią vandens masę su nežinomu gyliu. Vanduo važiuojamojoje kelio dalyje gali apimti jūsų transporto priemonę į griovį ar gali būti daug gilesnis, negu tai pasirodo. Atmindamas šį patarimą, jūs galite įnešti savo orų prognozė Raseiniuose, kad išvengtumėte autoavarijų lietuje ar kitame pavojingame ore.

Rašyti komentarą