10 priežasčių, kodėl avialinijos turi investuoti kapitalą į portatyvius ife prietaisus

parašė , 2011-12-20 22:36

Delninukas, portatyvios pasilinksminimo sistemos siūlo platų diapazoną galimybių avialinijoms ir didina keleivinę patirtį. Yra 10 priežasčių, kodėl vienas iš populiariausių šitų prietaisų, Sony PlayStation Portatyvus (PSP), yra verta investicija avialinijoms.

1. Keleiviai myli juos

PSP yra viena iš daugumos atpažįstamų portatyvių pasilinksminimo sistemų aplink. Tai labai populiaru tarp keleivių dėl jo žaidimų ir gebėjimo aukštos kokybės žaisti platų pasirinkimą turinio tokio kaip reklama internete kino filmai, pramoginės laidos, muzika ir skaitmeniniai komiksai.

2. Borto pajamų galimybės
Papildomų pajamų srovių radimas yra visada prioritetas avialinijoms. PSP gali būti išnuomotas keleiviams per secret klubas skrydį – net maža avialinija, išnuomojanti 16 PSPs, skrydis gali padaryti milijonus dolerių metinėse pajamose.

3. Papildomas įžūlus verslo XXX klasei. Verslo klasės keleiviai yra daugelio avialinijų kraujas. Kokį geresnį būdą parodyti jūsų įvertinimui ir pabuvimui jų kelionėje, net malonesnėje negu, siūlydamas juos giriamasis PSP.

4. Besilaikantys vaikai linksmino

Besilaikantys vaikai linksmino, laive nėra tik tėvų įmonė. Avialinijos taip pat turi vaidmenį, kad žaistų, kuris yra, kodėl PSP yra fantastiškas sprendimas. Kaip pagrindinis portatyvinis prietaisas, dietos planas daug vaikų yra jau pažįstami su PSP ir pasigaus galimybę žaisti paskutinius video žaidimus ir perskaityti komiksus.

5. Puiki atsarginė sistema

Jei techninis veikimo sutrikimas turėjo priversti jūsų viršutinį ar embedded IFE sistema nepasisekti, PSP gali veikti kaip laikinas sprendimas ir leisti kabinos komandai sumažinti poveikį keleiviniam pasitenkinimui.

6. Šviesa svoryje

Visos avialinijos yra sudomintos dėl svorio ant lėktuvo dėl kada nors didėjančių kuro kainų, kuris yra, kodėl PSP yra idealus portatyvus IFE sprendimas. 186 gramuose tai yra lengviausias delninukas ant rinkos.

7. 11 Valandų pasilinksminimo skrydyje

Būdamas greitas ir lengvas įkrauti, ir 11 valandų baterijos gyvenimu, PSP yra didelis sprendimas bet kokio ilgio privacios paskolos skrydžiams.

8. Jokios kapitalo sąnaudos ar pasikeitimas lėktuvo

Su PSP nėra jokio avialinijų reikalingumo, kad investuotų į brangų embedded IFE aparatinės įrangos sistemas ar retrofit flotilė su sudėtinga įranga.

9. Malonumas visai šeimai

Tai nėra tik vaikai, kurie mėgsta video žaidimus. PSPs yra populiarūs tarp visų amžių žmonių, reikšdami, kad kiekvienas keleivis suras kažką malonumas padaryti su prietaisu. Net jei žaidimas nebus jų daiktas, jie sugebės panaudoti savo PSP, kad stebėtų kitus pasilinksminimo patirties skrydyje elementus, apimdami kino filmus ir televiziją.

10. Atmintina patirtis paskola internetu

Galų gale, avialinijos nori, kad jų keleiviai išvyktų su teigiamomis skrydžio patirties atmintimis. PSP prietaisai siūlo avialinijas, galimybė atskirti save nuo konkurentų ir aprūpinti malonų pasilinksminimą skrydyje patiria tai, keleiviai mėgs.

Rašyti komentarą