Aplankykite Montego Bėjų, kad pamatytumėte nesuskaičiuojamas atrakcijas

parašė , 2011-12-22 14:34

Truputis istorijos

Montego Bėjaus sala buvo atrasta Christopher Columbus 1400-ųjų pabaigoje. Tai yra vis dar po Šv James Parapija. Svarbiausią miesto kvadratą pavadina garbei Samuel Sharpe, laisvės kovotojo 1800-aisiais, kuris vaidino pagrindinį vaidmenį Baptisto kare. Montego Bėjus yra įžymus savo svetingumu, puikiais restoranais ir nuostabiais paplūdimiais. Taip, nelaukite savo Paskutinių smulkių skrydžių ir nedelsiant nupirkite savo skrydžio bilietus į Montego Bėjų ir sutrukdykite į šį nuostabų miestą jaudinančiai patirčiai.

Turistas reklama internete ieško

Valdybos skrydžiai į Montego Bėjų ir aplanko čia, kadangi šios vietos aura duos jums vidinę taiką ir daug malonumo. Kiekvienas gali surasti nesuskaičiuojamas turistų lankomas vietas čia, kadangi tai yra tarp vieno iš aukščiausių maršrutų visoje Karibų jūroje
Pakilo Salės Turtas, kuris yra atkurta plantacija, yra viena iš garsiausių turistų lankomų vietų. Išskyrus tai, Rocklands Bird Sanctuary vertės lankymą. Jūs kapsules surasite daug skrydžių pasiekiamas raundas metai, prašom nepraleisti šios puikios progos, kad jungtumėtės su gamta.

Vietos Jūs Turite Aplankyti

Planuodamas aplankyti šią gražią vietą, jūs turite suplanuoti ilgą šventę, kadangi ši vieta turi gausų įžymybių apžiūrėjimą jums. Yra daug tarptautinių avialinijų, kurios siūlo pigius skrydžius į Montego Bėjų. Yra kai kurių iš vietų, kurios padarys jūsų švenčių sujaudinimą ir malonumu įvykdytas, ir jūs turite įsitikinti, kad aplankytumėte juos. Aplankykite į, Pakilo Salės Turtas, kuris turėjo papratimą būti gyvenamąja drabuziai vieta Annie Palmer, ir yra dabar papuoštas senoviniais baldais. Be to, jūs galite taip pat gėrėtis tam tikru vandeniniu sportu, kad padarytumėte jūsų buvimą malonesnį. Taip pat, svarstykite lankymą gražios Miranda Hill, kuri, kaip garantuojama, nuims jūsų kvėpavimą. Jie neatrodo jaudinantys? Gaukite ėjimą dabar ir siekite avialinijos nuolaidos nuo žinomos kelionės kompanijos, kad jūs galėtumėte nupirkti pigius lėktuvo bilietus šiai bauginančiai vietai. Ši vieta turi daug, kad pasiūlytų jos lankytojams. Prašom neskubėti, ir neskubėti šio vaizdingo grožio rojaus tyrinėjime, padėdamas pigiems bilietams į Montego Bėjų.

Daiktai, kad padarytų

Nesvarbu, kai jūs sėdate į savo skrydžius į Montego Bėjų, jūs gėrėsitės visu jauduliu momentas, kurį jūs sodinate čia. Mėkite plaukti ir plaukioti po vandeniu Gydytojo Urve ir Fletcher Beach. Paimkite raundą apranga dosnių golfo aikštelių, ar šokį į reggae prie paplūdimio prieš nustatymo saulę. Lengvai prieinamas su pigiais vidaus skrydžiais nuo bet kokios Karibų jūros dalies, ši vieta vystėsi į turistinį karštąjį tašką. Taip, ko jūs laukiate dabar? Nelaukite daugiau ne, kad patirtumėte šituos stulbinančius įvykius čia. Rezervuokite pigius bilietus į Montego Bėjų jums taip pat kaip jūsų šeimai šiandien ir gaukite visą gyvenimą trunkančią patirtį, lankydamas Karibų jūrą. Laimingos Šventės…

Rašyti komentarą