Naudingi patarimai, kad paisytų prieš skridimą reisu į Kairnsą

parašė , 2011-12-19 21:25

Kairnsas yra stebinančio nuostabių įžymybių, rizikuojančio veiksmo ir linksmybės įvykių rinkinio tėvynė! Šis iconic miestas siūlo nepaprastą apimtį įvairovei nuotykių – paukščio stebėjimas, bungee šokinėjimas, nardymas su akvalangu, snorkelling ir pėsčiųjų žygis, tik kad pavadintų kelis! Nuo nepaliaujamų nuotykių Didžiojo Barjerinio rifo į lengvą padaužišką išdaigą ir atogrąžinį Queensland privacios paskolos – Kairnsas tikrai apdovanoja savo lankytojų vamzdyną.

Tačiau, Kairnsas nėra beveik nuotykiai; puikiai tviskančių natūralių ir dirbtinių stebuklų nesuskaitomos daugybės pakankamai, kad apkerėtų stebėtojus! Nuo įkvepiančių baime muziejų į sodrius parkus, nuo pirmykščio rezervato į bauginančias menines galerijas – nėra jokios stokos ekskursinių atrakcijų šiame vaizdingame Australijos mieste
Nenuostabu, milijonai lankytojų skrenda pigiu reisu į Kairnsą, kad pastebėtų jo grožį ir sugertų nuotykius. Skaitytas toliau, kad žinotų apie reikalavimus stojantiesiems, skrydžius ir saugumo patarimus paisyti, apgalvodamas šventes čia.

Reikalavimai stojantiesiems

Viza

Britanijos gyventojams būtina gauti vizą iš anksto, kad važiuotų į Kairnsą. Yra du tipai elektroninių lankytojo vizų, pasiekiamų Britams, planuojantiems kelionę į kur nors Australijoje – eVisitor Viza ir Elektroninė Kelionės Valdžia (ETA).

eVisitor Vizos neapima jokių taikomųjų kaltinimų ar paslaugos mokesčių, ir gali būti gauta tiesiogiai iš Imigracijos & lieknejimo tabletes Pilietybės Skyriaus. ETA gali būti pritaikytas per kelionių agentus ar avialinijas, ir reikalingas 20 A$ paslaugos mokesčio.

Paso Galiojimas

Nėra jokio minimalaus paso galiojimo reikalavimo Britams, apgalvojantiems kelionę lėktuvu į Kairnsą, Australija. Tačiau, tiems, kas planuoja progresyvią kelionę kitoms šalims turi tikrinti tų šalių paso galiojimo politiką, kadangi kai kurios iš šitų šalių gali atsisakyti nuo įėjimo, ar avialinijos į šitas šalis gali plastikiniai langai kainos paneigti apsistoti.

Skrydžio Patarimai

Būtina žinoti, kad jokia avialinija nesiūlo tiesioginių skrydžių į Kairnsą nuo Jungtinės Karalystės, kadangi atstumas tarp dviejų maršrutų yra per ilgas, kad būtų pereitas viename skrydyje. Tačiau, yra gausių vežėjų, kurie aprūpina netiesioginius skrydžius į Kairnso Oro uostą. Avialinijos kaip Qantas, British Airways, Nekaltas Atlantas, Singapūro Avialinija ir Cathay taikus pasiūlymas netiesioginiai skrydžiai į Kairnsą. Nors, šitos pilnos paslaugos ilgo laimikio avialinijos galbūt nėra populiarios kaip pigios avialinijos, keliautojai gali pagauti pigius skrydžius į Kairnsą ant jų jei rezervuotas gerai iš anksto.

Kairnsas yra kelionės trūkio taškas, kad tęstųsi tolimesnėse kelionėse į kitus garsius maršrutus kaip Pusiasalio Jorko iškyšulys, Virėjo miestas ir Atherton Plokščiakalnis. Gausios regioninės avialinijos aprūpina bilietus šitiems kaimyniniams turistiniams maršrutams.

Saugumo Patarimai

Bendri Saugumo Patarimai backlinkai

Apie nusikaltimą prieš užsienio turistus neneišgirsta Kairnse, kuris daro jį apdairų keliautojams paisydamas tinkamų saugumo reikalavimų, kad garantuotų ramias atostogas čia.

Kišenvagiai yra nemalonumas Kairnso perpildytose vietose, ypač paskui tamsus. Būtina apsaugoti visą vertingą nuosavybę ir svarbius kelionės dokumentus kaip pasas viešbučio saugumo dėžėje.

Patartina išvengti važiuoti naktį ir sekti pagrindinį saugumo atsargumą, kad išvengtų bet kokio sumišimo ar blogiau.

Paplūdimio Saugumo Patarimai

Jūrų krokodilai gausiai yra Kairnso druskos vandenų. Tuo metu, kai atakos ant žmonių yra nepaprastai nepaprastos, apie juos neneišgirsta. Turistai turi visada bandyti paisyti skelbtų įspėjimo ženklų. Protinga būti budriai, einant artimume vandenų ir išvengti užtrukti ties upės bankais.

Paplūdimio ėjikai turi visada nešti sunscreen, kadangi saulė yra aštriai karšta, tokia, kad Australai turi vieną iš pasaulinių aukščiausių odos vėžio normų.

Medūzos įgėlimai dorai yra paplitę finansai čia. Paplūdimio lankytojai turi pabandyti išvengti įeiti į vandenyną per šlapius mėnesius išskyrus keliose skelbtose vietose su pagautu aptvėrimu be medūzų.

Svarbu plaukti tarp raudonų ir geltonų vėliavų ant patruliuoto paplūdimio. Papildomai, paplūdimio ėjikai turi taip pat išvengti vartojimo alkoholio ar vaistų prieš plaukimą.

Rašyti komentarą