Mažesnės žinomos komandiruočių lengvatos

parašė , 2017-01-19 17:18

Kiekvienas žino verslo kelionės kančias. Nerami rutina dažnai priverčia žmones pasiduoti jų reguliariomis atostogomis todėl, kad tai taip varginantis, kad tęstų verslo keliones. Tačiau, retai darykite jūs pasiekiate, kad išgirstumėte apie ryškią komandiruočių pusę. Lengvatos yra ten, jūs tik turite panaudoti juos tinkamai. Yra kai kurios lengvatos verslo keliautojo gyvenime.

1. Sukurkite jų Atstumo Pranešimą

Galbūt didžiausia ilgalaikė komandiruočių nauda yra galimybė sukurti jūsų atstumo pranešimą. Dauguma firmų leistų jums uždirbti mylias ant jūsų asmeninio pranešimo. Tai yra puikus gelbėjimo planas jūsų kitas asmenines atostogas. Kadangi kelionės yra dažni vieno dolerio banknotai, jūs galite uždirbti stambų kiekį mylių, kurios gali būti panaudotos, kad patobulintų į geresnes avialinijos klases
Šitos orinės mylios gali taip pat būti idealiai panaudotos, kad rezervuotų viešbučius ir jūsų savo pasirinkimo automobilių nuomą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Pabėgimas

Net kai komandiruotės yra nepaprastai neramios, jie yra lūžis toli nuo jūsų monotoniškos rutinos. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl jūs turite nekantriai laukti komandiruočių. Kai jūs važiuojate į naujus maršrutus, jūs atjaunėjate ir įkvepiate naujas apylinkes. Tai yra kartais viskas, kas jūs turite pasilikti pagrįstas. Tai yra taip pat lūžis, kurio jūs galėtumėte norėti iš savo darbo kolegų ir mėgote vieno dolerio banknotus ir padedate jums įvertinti viską ką jūs turite giliame būde.

3. Vienas Laikas

Kad apmąstytumėte ir apgalvotų apie tai, kas tęsia jūsų gyvenime, jums reikia kažkurio laiko savarankiškai. Tai yra todėl, kad jūs retai randate tais momentais, kada jūs esate prarastas jūsų neramioje darbo rutinoje.

Komandiruotės yra didelės kai prieita prie tų asmeninių momentų pasigėrėjimo. Jūs galėtumėte norėti paslysti iš viešbučio ir ištirti vietines apylinkes ar net pasilikti jūsų viešbučio numeryje ir paprasčiausiai mėgti žiūrėti filmą, nepertraukiamą prie bet ko! Tai yra taip pat prabangus lūžis todėl, kad už kelionę užmoka, ir jūs galite patirti džiaugsmą gyvenimo tokį kaip kažkas darantis jūsų lovą, nedarydamas skalbyklą ir gaudamas jūsų valgius lovoje. Mes visi nenorime patirti šito džiaugsmo?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Ištirkite Naujus Maršrutus

Komandiruotės yra jūsų galutinė galimybė ištirti naujus maršrutus. Nerami rutina negalėtų išleisti jūsų patirti visa tai, bet jūs galite visada manyti, kad laikas tarp tiria vietines apylinkes. Geriau likti vietose, kurios vyksta ir į visą spūstį ir miesto sujudimą. Kadangi jūs turėtumėte ribotą laiką, geriau tyrinėti anksčiau, negu jūs pradėsite savo kelionę. Suplanuokite maršrutą ir sužinokite būdus, kuriais jūs galite taupyti laiką, kai jūs važiuojate aplink maršrutą.

Komandiruotės taip pat padeda jums tapti labiau galinčios prisitaikyti ir pasveikti planavime jūsų kelionę. Tai padeda jums tapti labiau atidarytas ir įkvėpti kitus palei kelią.

Rašyti komentarą