5 miestai, kad rezervuotų skrydžius į tam, kad švęstų naujametes išvakares, kurias

parašė , 2011-12-17 20:35

2012 pargriauna į duris ir milijonus tęsia suplanuoti savo Naujametes šventes, kad praleistų kelis puikius momentus praeinančių metų, 2011. Pažiūrėkite į kai kuriuos iš galutinių maršrutų pasaulyje, kur kiekvienas gali sukti visą gyvenimą trunkančias Naujamečio šventimo atmintis. Naujieji Metai yra laikas, kai praėjusia minute pigūs bilietai į šituos maršrutus yra sunkūs atvykti prie, ir keliautojai sms paslaugos turi garantuoti, kad užgrobtų juos dabar.

Niujorkas

Didelis Obuolys ar Niujorkas aiškiai daro puikiam pasirinkimui į jollify 2012 pradžią. Visiškai pulsuojanti JAV sostinė, Niujorkas yra pripildytas pasiūlymo hipnotizavimu, kad pakeltų viršuje jo svečių spiritą. Per Naujuosius Metus, neįtikėtinas miestas atvyksta gyvas su neprilygstamu gyvumu, ir jo jau svaiginanti naktinių barų aura pasidaro tuo labiau, kad nenugalima
Milijonai aplink pasaulinius grynus pigius bilietus į Niujorką džiūgavimui nesustojančiame smūgyje kultūrinių Kinų kvartalo festivalių dalis Laikų Kvadrato ir buvimo. Didelis Obuolys gauna pojūčius su savo paplūdimio puotavimais, begaliniais Išvakarių įvykiais ir zestful soirées. Linksmas miestas nustato nuotaiką tik tiesiai su banga stiprinančio veiksmo gatvėse, viešbučiuose ir poilsio vietose. autoratlankiai

Bangkokas

Vienas iš puikiausių Azijos šventės maršrutų, Bangkokas negali niekada būti blogu pasirinkimu tam, kad švęstų Naujuosius Metus. Puotavimai ir švytinti šventinė aistra čia iš tikrųjų apsimoka pinigams, išleistiems ant pigių skrydžio bilietų į Bangkoką. Partinė Tailando sostinė gadina vienas pasirinkimui ir giria unikalų žavumą. Centrinė Pasaulinė Alėja, Nacionalinis Stadionas ir Sanam Luang yra tarp populiarių dažnai lankomų vietų, kad trenktųsi tam, kad suktų ekstaziškus momentus. Nueikite – eina, barai automobiliu supirkimas Vilniuje ir naujoviški klubai daro galutinei prieglaudai tam, kad mėgautųsi žaviame miesto naktiniame gyvenime.

Sidnėjus

Sydneyis kitas didelis maršrutas, kad džiaugsmingai gyventų praėję 2011 momentai. Sidnėjus yra aiškiai patraukiantis dėmesį sustojimas beveik kiekvienam keliautojui, dedančiam į krepšį pigius skrydžio bilietus į Australiją Naujametėms Šventėms. Tai yra vieta, kur šventimas yra visi apie fejeriją. Gargždžios partijos jo pirmaujančiuose paplūdimiuose hipnotizuoja, ir akį kišantys fejerverkai Sidnėjaus Uosto Tilte glumina tokį į rankeną. Sidnėjaus Uostas pagyvina su didingu 9pm Šeimos Fejerverkai ir Vidurnakčio Fejerverkai ir lieka centrą šventimo mieste – regėjimas, kuris traukia milijonus turistų nuo po visą pasaulį ir palieka juos piktdžiugiaujantis per jų kvieciu vakarienes sprendimą rezervuoti pigų bilietą į Sidnėjų.

Los Andželas

Gerbtas kaip "Pasaulio Pasilinksminimo Kapitalas", Los Andželas uždirbo pagerbimą savo nesuskaitomam įdomiam pasiūlymui, kuris palieka tokio troškimą daugiau. Namai Holivudui ir kai kurie iš klasiškiausių pietų taškelių pasaulyje, Angelų Miestas yra prieglauda tam, kad džiūgaujančiai, kad mėgtų 2011 baigiamąjį etapą. Jau įspūdingi sostinės virpėjimai su svaiginančia klubo scena ir jos žaviais elito įvykiais gundo milijonus rezervuoti pigius bilietus į Los Andželą.

Dubajus

Tinkama vieta dosniems poilsiautojams, Dubajus yra neabejotinai zidiniai žaidimų aikštelė tam, kad leistų sau malonumą sybaritic veiksmuose per Naujametį šventimą. Kiekvienas jaukus kampelis ir plyšys išskiria ploną džiaugsmą, akindami žibintą illume sklandantys dangoraižiai. Pritrenkdami fejerverkus Burj Khalifa ir nepaprastose Dubajaus Festivalio Miesto atrakcijose išvyksta vienas baimėje. Turtingas miestas siūlo nuostabų pasirinkimą puikiam pietų tuo metu, kai žavūs pilvo šokio renginiai ir kiti įvykiai barsto džiūgavimą į iškilmes.

Rašyti komentarą