Kelionės pakavimo patarimai: kaip supakuoti teisingą bagažą

parašė , 2011-12-18 14:00

Nesvarbu, jei jūs mėgstate paimti milžinišką drabužių spintą su jumis, ar net jei jūs esate minimalistas, tai yra vienas iš geriausių kelionės pigios paskolos pakavimo patarimų, kuriuos aš gavau: Panaudokite suspaudimo krepšius. Jūs žinote tas cheesy televizijos reklamines laidas su tais krepšiais, į kuriuos jūs galite prijungti vakuumą, ir tai išmeta visą orą, ir ‘stebuklingai’ sumažina megztinius į nikelio dydį? Gerai jie yra panašūs, bet užuot naudojęs namą laiko prietaisus, jūs patvirtinate viršuje krepšį, paskui išridenate papildomą orą per vieną kelią vožtuvas. Tai iš tikrųjų sumažina ant kambario drabužių kiekio, užima!
Susipakuodamas daiktus, nepakuokite savo krepšio į kraštą! Labiau tikėtina negu ne, jūs ketinate pirkti kažkokios rūšies suvenyrus. (Aš esu sportinių marškinėlių suvenyras maždaug vaikinas.) Jūs turite turėti kambarį jiems jūsų krepšyje ant kelio namie. Pabandykite palikti bent jau 1/4 jūsų krepšio 1/3 pasiekiamą kambariui užaugti.

Svarstykite bandymą priversti viską įtilpti į nešimą – ant dydžio krepšio, ir vienas "skelbimas pažinčių skyrelyje" neša – ant dalyko. Dauguma avialinijų atsižvelgia į nešimą – ant to, yra 22" prie 16", autoratlankiai ir bent jau vienas "skelbimas pažinčių skyrelyje neša – ant" dalyko (t.y., rankinė, ar vidutinio dydžio dienos paketas, kuris gali tikti po lėktuvo vieta). Tai daro oro uosto praėjimą DAUG lengvesnį, ir jums garantuoja, tas jūsų krepšys ketina padaryti tai į jūsų maršrutą greta jūsų.

Kuprinė yra jūsų geriausias draugas. Su visais tais skrydžiais, traukiniais, ir registravimas ir iš viešbučių, kuriuos jūs ketinate daryti, kuprinė ketina padaryti jūsų gyvenimą soooo daug lengvesnį negu tų kerėpliškų ratinių krepšių tempimas! Asmeniškai, aš internetine parduotuve drabuziu teikiu pirmenybę kelionės paketams, kurie turi nuimamą dienos paketą. Tai atsižvelgia į jus, kad turėtų tik VIENĄ krepšį, kad jaudintųsi dėl to, kai jūs šokinėjate ant ir nuo traukinių, eidamas į jūsų viešbutį, imdamas taksi, ir taip toliau Erelio žuvininko Farpoint paketų serijos yra bauginančios! Farpoint 55 yra lengvojo svorio boksininkas, su patogiais ir kraštutiniais palaikančiais diržais, ir tinka viduje, neša – ant specifikacijos. Jie turi gyvenimo trukmę, neribotą garantiją, ir jie yra tik visi aplink didelius paketus!!

Bet kokiam bagažui jūs išsirinkote, nupirkite TSA bagažo spynas, kurioms pritariama, jiems, ir jūsų dienos paketą be to. Jei tariama pasirinkimo kišenė pamatys, kad, galimybės yra, jie judės toliau į lengvesnį tikslą. Dabar neleiskite to išgąsčio jūs. Dauguma vietų jūs, ėjimas neketina būti aviliais niekšo ir villainy, reklamos paslaugos internete bet esate visada žmonių, kurie daro jų pragyvenimą prie medžioti nepasiruošusius turistus… Kuris neketina būti jumis!

Rašyti komentarą