Kelionė į Airiją prie oro

parašė , 2011-12-17 11:07

Kadangi Airija yra sala, iš esmės yra tiktai 2 būdai pasiekti šalį – lėktuvu ar jūra. Su kelione lėktuvu būdama taip pigus dabar skrydis į Airiją yra privilegijuotas būdas pasiekti šalies bet jūros kelionę, yra vis dar populiarus ypač nuo Didžiosios Britanijos. Aiškiai, jei jūs norite atnešti plastikiniai langai kainos savo savą transportą su jumis, jūros kelionė yra vienintelis pasirinkimas, bet su automobilių nuoma būdama tiek pigus dabar ir patogiai pasiekiamas oro uostuose ir jūros uostai, regėjimas automobilių su užsienio numerio ženklais Airijos keliuose tampa retas.

Tiesioginiai skrydžiai į Airiją gali būti rezervuoti nuo visų pagrindinių miestų Jungtinėje Karalystėje ir nuo daugumos pagrindinių miestų žemyninėje Europoje, JAV, Viduriniuose Rytuose (apribota) ir Šiaurės (apribota) Afrika
Skrydžiai į Airiją nuo kitų sričių turi panaudoti pagrindinius Britanijos ar Europos oro uostus kaip besijungiančius centrus – Londonas Hitrou būdamas populiarus pasirinkimas. Su svyravimu kelionės lėktuvu skaičiais, maršrutai gali būti pridėti prie ar užbaigti labai skubiai avialinijų, ir tai yra ypač atvejis su biudžeto avialinijomis tokiomis kaip easyjet ir Ryanair.

Yra tiesioginių skrydžių į Airiją nuo pagrindinių Amerikos Niujorko, Bostono, Čikagos, L.A, Orlando, Filadelfijos, San Francisko, Tampos ir Vašingtono miestų. Šitie skrydžiai pigus draudimas yra daugiausia valdyti Aer Lingus skridimas į Dublino oro uostą ir mažiau dažnai į Šanoną. Belfastas turi tiesioginę sąsają su Niujorku (Niuarkas), valdytas Žemyninių Avialinijų. Kitos avialinijos, kurios turi tiesioginius skrydžius į Airiją apima Delta Air Ways ir Amerikos Avialinijas. Orinė Kanada valdo tiesioginius skrydžius į Dubliną nuo Toronto.

Atvykdamas iš Jungtinės Karalystės, lankytojas turi didžiausią pasirinkimą skrydžių į Airiją su maršrutais į Dubliną, Belfastą, Kamštį, Šanoną, Voterfordą, Derry, Beldimą, Kerio grafystę ir Donegalo grafystę. sms siuntimas Dideli Jungtinės Karalystės miestai tokie kaip Londonas, Birmingemas, Mančesteris, Liverpulis, Edinburgas ir Glazgas turi tiesioginius skrydžius į pagrindinius oro uostus Airijoje tokius kaip Dublinas, Belfastas, Kamštis ir Šanonas, bet daugelis taip pat turi skrydžius į mažesnius regioninius oro uostus. Su aštriomis kainos avialinijomis tokiomis kaip easyjet, Ryanair, ir Flybe, paveikiantis šituos maršrutus, skrydžius tarp Jungtinės Karalystės ir Airijos, gali būti labai protingi.

Atvykdamas iš žemyne esančios valstybės dalies Europa keliautojas taip pat turi didelį skrydžių pasirinkimą, kad išsirinktų iš. Aer Lingus, Ryanair ir kiti Europos vežėjai turi tiesioginius skrydžius į svarbiausius oro uostus Airijoje, ir su lenktyniavimu būdamas nuožmūs mokesčiai už važiavimą gali būti labai žemas. Kai kurie iš maršrutų, tačiau, gali būti sezoniniai, ir kai kurios avialinijos gali užbaigti maršrutus labai skubiai, jei jie nėra naudingi. Svarbiausi oro uostai, kurie turi užsiėmusius Europos skrydžio maršrutus apima Dubliną, Tarptautinį Belfastą, Kamštis ir Šanonas. baidariu nuoma kaune Kiti oro uostai tokie kaip Derry, Beldimas, Kerio grafystė, ir Voterfordas apribojo Europos orinius ryšius.

Rašyti komentarą