Aeromexico geriausias

parašė , 2016-04-05 10:35

Tarp begalinių daiktų Meksika didžiuojasi, jų nacionalinė oro transporto bendrovė yra vienas iš jų geriausių. Nustatytas 1934, avialinija yra dabar tarptautinis vežėjas daugialypiams maršrutams, kuriuos ji valdo į nutolusias žemes. Nuo saugių flotilių į didelius pasiūlymus, avialinija yra populiari priežasčių įvairovei. Ir vietiniams, ir tarptautiniams maršrutams, Aeromexico paslaugos turi teisę būti akredituotos.

Yra kai kurių iš geriausių Aeromexico skrydžio įsimintiniausių vietų.

1. AM Plius

Nuo keliautojų daugumos renkasi pigiausią klasę todėl, kad tai rinkiniai jų biudžetas, avialinija sugebėjo patobulinti tai kiekviename būde. AM Plius yra viena iš sėkmingų naujovių Aeromexico dėl nesibaigiančių patogumų ir paslaugų, pasiūlytų laive
Kai kurios nuostabios ypatybės AM Plius yra įžanga sustiprinančios vietos kojoms ištiesti, galimybė pakreipti užpakalinę sėdynę daugiau ir prabangų odinių vietų jausmą. Kažkokios kitos didelės paslaugos, pasiūlytos AM Plius keleiviai, yra paskirti registravimo prekystaliai, bagažo kortelės su užrašu ir prioritetas, apsistodamos. Lakūnai, važiuojantys per AM Plius, gėrisi visa šita pašalpa prieš sudarytus biudžetą mokesčius už važiavimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Skirtingi Maršrutai

Vienas iš geriausių Aeromexico skrydžio elementų yra diapazonas maršrutų, kuriuos tai dengia. Tai yra pasirinkimas keleivių skaičius vienas, važiuojant į įvairias Meksikos dalis. Be to, tai taip pat garsu savo dideliu maršrutų tinklu, kuris plėtėsi ilgainiui. Nuo Jungtinių Valstijų į kai kuriuos nuostabius maršrutus Azijoje, yra didžiulis pasaulio gabalas, kuris bus pamatytas per Aeromexico. Avialinijos maršrutai yra dideli kai prieita prie tiesioginių skrydžių į bet kokią Meksikos dalį!

3. Dažna Lakūno Programa

Šiandieniu laiku, dauguma keleivių įkuria savo pasirinkimą politika kompanijos kai prieita prie uždarbio ir orinių mylių panaudojimo. Kadangi tai yra didžiulė nauda, kad sėstų į vardu avialinija, Aeromexico būtų puikus avialinijos pasirinkimas! Orinės mylios, kurias jūs renkate palei kelią gali atvykti, kad aprūpintų didžiulę pašalpą jums palei kelią. Kai prieita prie Lotynų Amerikos, dažna avialinijos lakūno programa yra ganėtinai populiari. Klubo Ministras pirmininkas yra jų sėkminga dažna lakūno programa, ir paslaugos išsiskiria. Kadangi prie avialinijos prisijungia anot 65 kitų kompanijų, tai neturi būti problema keleiviui panaudoti jų mylias kitur. Kai prieita prie dažnų lakūnų, uždirbtas mylias pavadina kaip Pirmaeiliai Kilometrai (KmP). Viena iš kitų stiprių priežasčių pasirinkti Aeromexico yra, kad avialinija yra garsaus Skyteam narys steigėjas. Tai reiškia stiprius prisijungimus taip pat kaip nuostabias lengvatas!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Svajingas Skrydis

Aeromexico padarė skrendančią patirtį stebuklingą dėl žavingo Dreamliner. Esant vienas iš pasaulinių labiausiai šiuolaikinių ir patogių lėktuvų, tai idealu ilgo laimikio skrydžiams. Sustiprinantis gebėjimas, vientisa kelionė taip pat kaip nuostabi jaukė aplinka daro tai idealu, kad skristų per Aeromexico fantastišką Dreamliner. Įspūdinga meninės technologijos valstybė duoda kitiems avialinijos vežėjams labai sunkų lenktyniavimą.

Rašyti komentarą