Paskola bedarbiams

parašė , 2013-03-10 13:01

Kolegijos gyvenimas nėra tas pats kaip atvaizdas, pristatytas paskola bedarbiams kino filmuose. Cliché turi tai, kad kolegijos patirtis yra visos partijos, vidurdienio sūkurio viršuje paklausimai ir praleistos mokymo programos. Bet tiesa yra, kad studentai leidžia begalines valandas, jaudindamiesi, ar jų paraiškai studentų paskolai su blogu kreditu pritars.

Paskola bedarbiamsDaugeliui studentų, finansinis sielvartas atlieka didesnį vaidmenį kasdieniame gyvenime universitete negu studijavimas, kadangi tai yra tiktai, gaunant paskola bedarbiams paskolos pritarimą, kurį jie gali iš tikrųjų užmokėti paskola bedarbiams mokyklai ir absolventui, kad prasidėtų ant jų karjeros.
Bet kaip studentas gali paskolinti būti gautas pirmiausia? Ir yra blogas kreditas žudikas greiti kreditai paraiškų, kuriomis mes esame vesti tikėti? Yra finansinių opcijų įvairovės išsirinkti iš, bet yra taip daug faktorių, kuriuos turi svarstyti prieš paraiškos pateikimą.

Paskolos Opcijos Išsirinkti Iš

Tradiciniai skolintojai nėra vienintelis šaltinis studentų paskolų su blogu kreditu. Iš tikrųjų, su viešomis ir privačiomis skolinančiomis opcijomis išsirinkti iš, finansuodamas specialiai, kad finansuotų kolegijos laipsnį yra ganėtinai prieinamas. Pranašumai ir paskolos nenauda priklauso, ant kurio skolintojas suteikė tai.

Pavyzdžiui, viešas skolintojas paprastai turi galvoje federalinę vyriausybę, nuo kurios studentų paskolos yra pasiekiamos pirmas kreditas nekainuoja su žemiausiomis palūkanų normomis. Vyriausybė yra gana laiminga apmokėdama sąskaitą kolegijos ėjikams dėl jų svarbumo į vietinių ir valstybės ūkių ateitį. Tačiau, paskolos pritarimo apsaugojimas aprūpina pagrindinius paskolos gavėjo pranašumus taip pat.

Antra, studentų paskolos, gautos nuo privačių skolintojų, turi terminus, kurie keičiasi ganėtinai dramatiškai, daugiausia todėl, kad kiekvienas skolintojas nustato jų sąlygas. Pritarimo normos nepaisant blogo kredito yra ganėtinai aukštos, nors, daugiausia dėl to, kad daug skolintojų žiūri tokias paskolas kaip ypatingi finansiniai paketai.

Viešai Sourced Paskolos

Be abejonės, geriausias kolegijos fondų šaltinis yra per viešas paskolas. Tai yra todėl, kad jie yra suprojektuoti, kad padėtų studentams sutikti mėnesinį įsipareigojimą ar pasielgti su finansiniais sunkumais. Taip, siekdamas studentų paskolų su blogu kreditu, federalinis skolintojas nesidomi kredito rezultatu apskritai. Taip pat, žemas nustatytų palūkanų normas tipiškai ima, ir paprastai atmokėjimo sąrašai eina, laikosi iki baigimo pabaigos.

Yra kelios pasiekiamos paskolos programos, bet bendriausi du yra Stafford Loan ir Perkins Paskolos programos. Stafford skolina, yra išleisti studentams, atvykstantiems tiesiai iš vidurinės mokyklos, ir efektyviai subsidijuoja jų mokesčius už mokslą. Paskolos pritarimo apsaugojimas nėra sudėtingas, jei pretendentas ruošiasi.

Perkins programa, tačiau, yra suprojektuota, kad padėtų studentams, kurie jau pasirodo aptemptoje finansinėje padėtyje. Šitos studentų paskolos gali būti panaudotos, kad apimtų pragyvenimo išlaidas, ir nėra apribotos mokymui ir kolegijos mokesčiams, kadangi Stafford paskola yra. Aprūpinimas yra apribotas, taip ankstyva paraiška yra apskritai patariama.

Konfidencialiai Sourced Paskolos

Paskolos nuo privačių skolintojų yra brangesnės negu viešos ar federalinės paskolos. Tai reiškia faktą, kad aukštesnes palūkanų normas paima. Kai, kreipdamiesi dėl studentų paskolos su blogu kreditu, terminai turbūt padarys tai didesniu finansiniu drenažu negu poreikis būti. Tačiau, privati paskola yra garsinis pasirinkimas, kai viešos paskolos nesiūlo pakankamai daug.

Tai verta pažymėti, tačiau, kad dauguma privačių skolintojų aprūpina periodą grakštumo, kuris paprastai paskola bedarbiams tęsiasi į baigimą, anksčiau, negu bet koks atmokėjimas turės būti padarytas. Specifiniai šios lengvatos rūšies terminai yra svarbūs, kad žinotų, paskui gaudamas paskolos pritarimą gali būti nekantriai lauktas.

Kas yra daugiau, svarstydami paraišką studentų paskoloms, dauguma privačių skolintojų taip pat ignoruos kredito rezultatą taip pat.

Rašyti komentarą