Avialinijos padidina kainas slidžių vagonui iki penkiolikos svarų

parašė , 2011-12-24 20:33

Pagal rinkos tyrimą, atliktą svetainių tokių kaip travelsupermarket, kaina imti slidžių krepšį ant skrydžio pakilo tiek daug, kiek 15£ už komplektą, palyginti su kaltinimais, padarytais pernai. Geriausios dešimt avialinijų buvo apžvelgtos ir iš tų dešimt, penki kėlė jų kaltinimus tam, kad neštų slides, ir dar du pakeitė savo politiką dėl pritarimo slidėms ar snowboards ant skrydžių.

Brangiausia sveika mityba avialinija buvo Ryan Air, kaltinantis keliautojus masinis 40£ už slidę krepšys ar valdybos krepšys kiekvienas kelias, nors tai yra iš tikrųjų ta pati kaina, kadangi jie krovė pernai. Thomson dabar pakeitė jų politiką ir įkrovimo struktūrą, kad, užuot buvę 25£ sugrįžimas per krepšį, jie dabar įkrautų 20£ kiekvienas kelias, duodami visą padidėjimą 15£ už slidę krepšio per šventę
EasyJet nėra tolimas už su visaapimančiu 13£ padidėjimu. Jet2 padidino savo slidžių vagono kainą 10£, Flybe 4£ ir Monarchą svaru.

British Airways paslėpė kaltinimo padidėjimą, leisdamos vieną laisvą krepšį iki 23 kg kiekvienam keleiviui ir keisdamos jų politiką, kad šis krepšys galėtų dabar apimti slidę drabuziai ir snowboard krepšius. Taip, jei jūs galite perpildyti visą savo kitą slidžių įrenginį ir bendrą dėvėjimą į vieną slidę ar snowboard krepšį ir vis dar atvykti po 23 kg svorio riba (sėkmė) tada nebus jokio papildomo mokesčio už slidžių įrangos paėmimą. Tačiau, jei jūs negalite supakuoti tos šviesos, paskui papildomas krepšys nustatys jus atgal, 30£ Europos skrydžiui ar 77£ ilgai buksyruoja. Panaši politika yra pasiūlyta orinės Kanados ir Yra Lingus.

Vienintelės avialinijos, kurios šiuo metu nekaltina jūsų papildomas tam, kad paimtų slidę ar snowboard krepšį yra šveicariškas Orinis ir Nekaltas Atlantas.

Kai kurios iš avialinijų bando sugundyti keleivius, siūlydamos laisvą slidžių įrangos vagoną, jei jūs rezervuosite savo skrydžius anksti ar ant mažiau bendrų maršrutų – pavyzdžiui, jei jūs skrisite į Bazelį ant šveicariškos vokiečių prancūzų sienos su BMI, jūs gausite vieną laisvą slidžių įrangos krepšį, kuris gali būti ar slidėmis ar snowboard ar bato krepšiu. Thomas Cook drabuziu mada leis slidžių ar snowboard laisvo tokio komplektą, kol ne daugiau kaip 10 kg svoryje ant skrydžių į Kanadą, bet peržiūri tai, ir jus apkaltins didžiuliai papildomi 15£ už kilogramą!

Svarbu, kad bet kas pasirūpinantis ima jų slidžių įrangą ant skrydžio, skaito mažą atspaudą. Kai kurios avialinijos turi politiką, kuri gali reikšti, kad jūs negalite paimti savo slidžių ar snowboard, net jei jūs užmokėjote už papildomą vagoną, tokį kaip FlyBe, kurie tiktai ima slides atsarginiu kmu sa pagrindu t.y. jei yra kambarys, tokiu būdu registravimas anksti! Jūs galite paprastai taupyti kai kuriuos pinigus, iš anksto rezervuodamas slidžių vagoną tinkle.

Jei jūs rezervavote savo skrydžius jūsų slidžių šventei į Prancūziją ir reikiate oro uosto perkėlimo į Courchevel yra daug mažų draugiškų kompanijų, kurios siūlo konkurencingas normas ir nekrauna papildomas slidžių vagonui!

Rašyti komentarą