Aštuoni protingi kelionės patarimai, kad taupytų pinigus ir skristų saugesnis

parašė , 2011-11-12 11:35

Ar jūs esate dažnas lakūnas ar kartais keliautojas, šitie naudingi kelionės patarimai padės jums taupyti pinigus ant skrydžių, viešbučių ir nuomojamų automobilių ir važiuoti saugiau kelyje ar ore.

Viešbučių savaitgalį užsakymas yra visas verslas. Viešbučiai, kurie pataikauja atostogautojams apskritai kelia normas savaitgaliais, tuo metu, kai viešbučiai, suprojektuoti verslo keliautojams, yra linkę nuleisti savo savaitgalio normas. Rezervuodamas, kur verslo keliautojai lieka, jūs galite sugebėti sutaupyti gerą gabalą pakeitimo, ypač didesniuose miestuose.

Pasirašykite drabuziai skrydžio padėties pranešimus. Kad žinotumėte, jei jūsų skrydis yra užlaikytas ar laiku anksčiau, negu jūs pasieksite oro uostą, nueikite į FlightStats.com ar TripIt.com ir pasirašykite, kad gautumėte elektroninį paštą ir/aR teksto pranešimai

Žinokite liesą ant savo vietos. Seatguru.com yra svetainė, kuri aprūpina informaciją ir reitingus ant įvairių avialinijų malonumų skrydyje ir sėdimas vietas, tokių kaip vieta kojoms ištiesti, tokiu būdu jūs galite priimti informuotą sprendimą apie vietą, jūs išsirenkate. Patarimas: JetBlue, uždirbtas virš vidurkio Vartotojo vietos patogumui, praneša apžvalgą.

Kaip sumažinti kampus ant nuomojamo automobilio. Nuomojamos automobilių normos kyla. Kad taupytumėte pinigus, stebėkite Autoslash.com kuponams ir nuolaidoms ir nuompinigiams iš esančios ne oro uoste vietos. Taip pat, saugokitės papildomų pasiūlymų iš nuomojamos automobilių kompanijos – jūs galite jau turėti dietine mityba nelaimingo atsitikimo draudimą per savo savą automobilių draudimą ar kreditinę kortelę. Ir jūs galite norėti perduoti iš anksto apmokėtą dujinį pasiūlymą – jūs tikėtina permokėsite, ypač jei jūs grąžinsite automobilį su dujomis, kurias paliekama bake.

Žinokite savo nuomojamo automobilio saugumo reitingą. Transporto priemonės keičiasi jų galva – ant susidūrimo ir pusės, užpakalinės dalies ir kredito termino pratęsimo poveikio reitingų. Sužinokite saugumo reitingą automobilio, kurį jūs vairuosite svetainėse tokiose kaip safercar.gov ar IIHS.org/ratings. baidariu nuoma

Pasinaudokite laisvu apps. Nueikite į gateguruapp.com app, kuris duoda jums galvas viršuje apie duoto oro uosto maistą, apsipirkimą ir paslaugos pasirinkimą. Flysmart ir goHow apps duoda informaciją apie oro uosto restoranus, parduotuves, ATMs, tualeto kambarius ir kitus malonumus kiekviename oro uoste taip pat kaip atvykime ir išvykimo laikai.

Gaukite elektroninio pašto pavojus pardavimams ir ypatingiesiems. Sekite savo mėgstamą avialiniją ant Čiulbesio ypatingoms normoms ir reikalams ir pasirašykite elektroninio pašto pavojus Orbitz.com, SmarterTravel.com ir TripAdvisor.com. Taip pat, geriausias laikas, kad rezervuotų yra antradienis 3 po pusiaudienio rytų standartiniu laiku kadangi daugumos avialinijos pardavimų kampanijų prasideda pirmadienio nakties pabaigoje.

Kitos naudingos kelionės svetainės: Viduje – Trip.com normų avialinija "TripQuality", pagrįstas 12 faktorių, apimdamas kojos kambarį, lėktuvo amžių ir laiku atlikimą. Gogobot.com duoda kelionės patarimą nuo tikrų žmonių ant Facebook ir Čiulbesio. Tripit.com pasuka jūsų viešbutį, skrydį ir kitas kelionės patvirtinimo elektroninis paštas padangu restauravimo iranga į mobilius maršrutus jūsų telefonui ar PDS. Jetsetter.com yra graži svetainė, kuri siūlo jos nariams, giliai nukainoja egzotinėmis atostogomis. Room77.com įvertina viešbučio numerius ant įvairių kriterijų tokių kaip kaina ir kambario vaizdas.

Rašyti komentarą