Australija multikultūrinė daugiaaspektė šalis

parašė , 2013-02-13 21:20

Australija yra iš tikrųjų įspūdinga. Tai yra šalis, apimanti žemyne esančią valstybės dalį Australijos žemyno, salą Tasmanijos ir gausias kitas mažas salas, kuris daro tai iš tikrųjų skirtinga ir unikalu. Tai yra pasaulinė šešta didžiausia šalis prie bendro ploto, kuris daro tai platu ir įvairu kiekviename būde – kultūroje, gyventojuose, klimate, geografijoje ir istorijoje. Šalis yra multikultūrinė ir daugiarasė, kuris yra atspindėtas jos maiste, gyvensenoje, kultūrinėse praktikose ir patirtyje. Ši įvairovė kuria kultūrinę aplinką šalyje, kuri yra gyvybinga, novatoriška, aktyvinama sveika mityba ir aprūpina dideles galimybes jo gyventojams kultūriniam vystymuisi ir abipusei pagarbai vienam kitam.
Kiekvienas šios daugiaaspektės šalies miestas prideda net daugiau žavumo prie grožio ir šios šalies įvairovės. Nuo paskolos jums Sidnėjaus didingo uosto į ašmenis kultūrinės zonos Melburno, nuo baltų švelnių paplūdimių Perto į atvirą Adelaide parklands kiekvienas šalies miestas yra paskanintas kažkuo unikalaus ir įspūdingo. Beveik visuose šalies miestuose, dangoraižiai ir apsipirkimo ruožai yra tik trumpas variklis nuo kalnų, vandenynų, upės ir krūmo.

Tarp jo karštojo taško miestų, Brisbeno, subtropinis Queensland kapitalas yra vartai į daugelį miesto atrakcijų. Miestas turi kažką kiekvienam. Lankytojai gali atsipalaiduoti sodriuose Pietų Banko soduose, gėrėtis apsipirkimo scena ir vienos dienos kelionėmis į smėlėtą Moreton Salą ar paimti ant nuotykio palei Brisbeno Upę; miestas yra iš tikrųjų palaimintas su atrakcijų įvairove. Jei jūs norite priversti daugumą savo švenčių šiame gražiame mieste paskui gaudyti pigius skrydžius į Brisbeną ir turėti jūsų šventes saulėtame pažengusiame kapitale ant vingiuotos Brisbeno Upės.

Greta sodrių parkų ir atsipalaidavusių vietinių gyventojų, tai yra miestas su rimtais kultūriniais paskola jums mandatais, kur lankytojai gali gėrėtis pirmąja klase wining, pietų ir šokiai. Klausykite gyvos muzikos Tvirtybės Slėnyje ar praraskite save į gamtą smėlėtoje drąsioje Moreton Salos žaidimų aikštelėje. Gėrėkitės perkeltomis atgal šventėmis šiame mieste, kur jūs galite ištempti savo kojas ant Aukso Kranto Didelis Atokaus rajono Pasivaikščiojimas ar tikrai sekate Taikų Pakrantės turizmo maršrutą visiškai šiaurė į Kairnsą ir Pasaulinę Didžiojo Barjerinio rifo Paveldo svetainę

Kitas iconic maršrutas, kurį jūs negalite leisti sau praleisti, gėrėdamasis šventėmis Australijoje yra Adelaide, kuri yra Pietų Australijos elegantiška ir kultūrinė sostinė. Miestas yra papuoštas parklands, paplūdimiais, vynuogynais ir pakrantės džiaugsmais, kurie daro miestą lengva vieta gyventi. Nepaisant jo apytiksliai milijono gyventojų, tai niekada nesijaučia perpildyta. Vienas iš svarbiausių miesto džiaugsmų yra savo maistas ir vynas, su Pietų australų vynuogių derliumi kiekviename rūsyje ir restoranuose ir kavinė taip įvairi kaip tie Sidnėjuje ir Melburne. Sugaukite žemus mokesčio už važiavimą skrydžius į Adelaide, kuri yra įžymi jo kolonijine akmenine architektūra, gyvybingais festivaliais ir neįtikėtina erdvės prasme. Tikrai ištirkite muziejus ir Šiaurės Terasos bibliotekas, nueikite dviratis, jodinėjantis Botanikos Parke ir eilėje praėjęs rožynas Rymill Parke. Tik už centrinės miesto dalies jūs surasite vaizdingą Adelaide Hills ir Barossa Slėnio pasaulinės klasės vyno fabriką.

Elegantiškas Adelaide miestas galbūt nėra akivaizdus maršrutas savyje savarankiškai, bet jo laisva ir lengva gyvensena, ir liberalios tradicijos daro jį puikia vieta atsipalaidavusiam lūžiui ant jūsų kelio iki šiaurinės Teritorijos ar per į Vakarų Australiją.

Taip rezervuoja skrydžius į Adelaide ir ruošiasi jaudinančiai kelionei jūsų gyvenimo ir yra sugerti panoraminiu šios gražios vietos grožiu.

Rašyti komentarą