Teisingo audinio jūsų siuvančiam projektui pasirinkimas

parašė , 2013-02-14 12:12

Yra toks didžiulis pasiekiamų audinių Audiniai ir jų priedai pasirinkimo gali būti triuškinantis. Kadangi jūs peržiūrite skirtingus audinius, jūs galite būti patrauktas į ryškias, ryškias spalvas pirmiausia. Tada, subtilios spalvos, įdomi struktūra ir pina, apdovanoja jus daugiau galimybių. Būtina būti informuotas apie audinius, kad jūsų projektui sektųsi. Bet, jums vis dar svarbu įsimylėti su audiniu!

Mes pradėsime, ardydami tipus audinio į kategorijas, tada Audiniai ir jų priedai žinoti tai, iš ko audinys yra padarytas, kaip jis drapiruos (teka), ir kokios rūpinimosi instrukcijos yra. Vienas daiktas yra tikrai – jis moka, kad investuotų kapitalą į kokybišką audinį, kadangi jūs ketinate padėti daug savo energijos į projektą, ir jūs norite, kad jis būtų pasisekimas.

Audinio pluošto turinys nustatys drabužio patogumą, kai jūs dėvėsite tai, ir kaip jūs turėsite rūpintis drabužiu. Paprastai, parduotuvėje, audinio turinys bus kartoninės formos gale, kad audinys yra suvyniotas aplink. Būkite Audiniai ir jų priedai komercinių žmonių, kadangi kartais forma yra pakartotinai naudota ir neatitinka audinio. Jei pirkimo audinys nuo žiniatinklio svetainės, informacija turi būti rodyta su audiniu. Tuo atveju, jei jūs randate audinį, kad pluošto turinys yra nežinomas, tai gali būti išbandoma, deginant tai. Daugiau apie audinį, bandantį vėliau.

Yra daug medvilninių audinių, kurie svyruoja nuo lengvasvorio sheers į sunkų aksomą. Kai kurie medvilninio audinio pavyzdžiai yra: batistas, plonas vilnonis audinys, kartūnas, drobė, kartūnas, velvetas, medvilninis audinys, flanelinis, muslinas, gazas, percale, įsižeidimas, plisse, satinas, veliūras ir aksomas, kad pavadintų kelis. Sąrašas eina be paliovos. Yra, žinoma, skirtingų medvilnės kokybių. Aukščiausios kokybės medvilnė yra padaryta iš ilgesnių pluoštų, tokių kaip Pima, Egipto ir peruiečių medvilnė. Ieškokite audinių, kad pluoštai yra artimai Drabužių Išparduotuvės medvilniniai audiniai yra minkštesni negu mažesnė kokybiška medvilnė. Mažesnė kokybiška medvilnė dažnai turi rūšiavimą, pridėtą, kad priverstų juos atrodyti būti pastovesnė ir sunkesnė, negu jie yra. Kai tik jūs plaunate tai, rūšiavimas nueis, ir jus paliks su audiniu, kuris nesidėvės gerai ar truks labai ilgai. Nupirkite kokybę! Kad suvoktumėte, jei audinys turi sunkų rūšiavimą, pratrinkite audinį prieš save savarankiškai. Jei tai minkštėja, ar tai skleidžia miltelių pavidalo jausmą, kuris yra sunkus rūšiavimas. Jei jūs laikote tai iki šviesos, jūs galite sugebėti pamatyti rūšiavimą tarp siūlų. Mercerized medvilnė yra stipresnė ir labiau blizganti, kurį ji išsaugo po daugelio washings. Mercerizing ilgam tiesina pluoštus, ir priverčia tai lyginti.

Rašyti komentarą