Lagaminai: koks lagaminas pritaiko jus

parašė , 2013-02-09 13:19

Apsipirkdami lagaminams, daug žmonių eina normaliai žiūrėdami Lagaminai banknotams, tokiems kaip tie kad sportas tamsios ar subtilios spalvos. Tuo metu, kai kaina paprastai padeda pasirinkime, koks lagaminas nupirkti, kai kurie žmonės nemalonėja tikrinti bagažo medžiagą ir statybą, ar tai pigu ar brangu. Galėtų pasirodyti, tai būtų blogas sprendimas ilgame prabėgime.

Pirmas yra kažkas, apie kurį jūs turėsite galvoti, jei jūs Lagaminai savo pusiausvyrą, madą, ir kaip jūs laikotės. Jūs norite išvengti įtempti daug pastangų bagažo transportavime? Tada lagaminai su teleskopinėmis rankenomis yra teisingi jums. Yra jūs tipas asmens, kuris nori atrodyti oficialus ir klasiškas, be funky “žvilgsnis aš!” projektai? Tada tamsūs, oficialūs lagaminai, padaryti iš turtingos odinės ar panašios medžiagos, pritaiko sąskaitą. Kai kurie žmonės gali pavadinti šituos lagaminus “pilkais” ir įprastais, bet ei, tai yra tik paprasta klasiška forma ir funkcija.

Ar jūs ieškote daugiau “smagių” lagaminų? Dauguma Lagaminai kurie vyrai yra linkę nueiti daugiau kreivių, atspaudų, ir atspalvių jų bagaže – trumpame, lagaminai, kurie yra ne įprastame dalyke. Ir jei jūs važiuojate su vaikais, jūs galite nupirkti juos lagaminai, kad jie savarankiškai bus patogūs su – tokie kaip bagažas, kurie dvigubėja kaip žaislai (vaikai gali net jodinėti ant kai kurių modelių!) .

Dalykai du ir trys ant mūsų galutinio sąrašo Galanterija statybą ir medžiagą. Yra kai kurie patarimai, kad padėtų jums.

Rašyti komentarą