Delio oro uostas – nauji galutiniai patogumai

parašė , 2011-12-26 21:57

Indira Gandhi Tarptautinis Oro uostas yra svarbiausias tarptautinis Nacionalinės Delio Sostinės oro uostas. Tai yra vienas iš labiausiai užsiėmusių oro uostų Indijoje išreiškiant kasdieniniu skrydžio eismu. darbai Tai yra tarptautiniai vartai tuo metu, kai Palam oro uosto pasiūlymas vidaus ryšys. Delio oro uostas susideda iš dviejų terminalų; 1 terminalas yra vidaus ir 2 terminalas tarptautiniams skrydžiams. Yra taip pat dar vienas pridėjimas į galutinį sąrašą ir t.y. 3 terminalas. Su pradžia operacijų naujame 3 Terminale, Delio oro uostas tapo Indijos Pietų didžiausia Azija ir vienas iš svarbiausių aviacijos centrų.
Pastaraisiais metais, oro uostas pasielgė su apytiksliai 29.94 milijonų keleivių kasmet ir toliau priveda prie plėtimo dydyje. Tai užima 5.4 milijonų sq pėdų. Naujo 3 terminalo pastatas turėjo gebėjimą laikytis maksimalių keleivių. Tai įrengiama pasaulinio aštunto didžiausio keleivinio terminalo pavadinimu. Delio oro uostas dažnai laimėjo kelis prestižinius apdovanojimus kaip "ketvirtas geriausias oro uostas" apdovanojimas, ir "geriausiai pagerino oro uostą". Tai yra dviejų pakopų paskola internetu pastatas su aukščiausiu rajonu, susidedančiu iš išvykimo skyriaus ir apatinio grindų sluoksnio būdamas atvykimo rajonas. Terminalas buvo oficialiai iškilmingai atidarytas 2010 m. liepos 3-iąją. Po to buvo devyni skrydžiai, kad išbandytų naudojamą naujo terminalo polinkį.

Yra daug blizgančių ypatybių ir patogumų, pateiktų Delio oro uoste. Kai kurie iš jų yra apibūdinti kaip po. Terminalas yra, teikia su 30 automobilių aikštelės įlankų, 15 Rentgeno nuotraukos demonstravimo ekrane rajonų, 168 registravimo prekystaliais, 72 imigracijos prekystaliais, 78 aerobridges 48 kontakto pozicijose, 92 automatiniuose pėsčiųjų takuose, verslo centruose ir neapmokestinamose kvieciu vakarienes receptai parduotuvėse. Automobilių aikštelės priemonė yra svarbiausia visiems dabar – dienos, tokiu būdu čia jūs galite panaudoti kankynę laisva automobilių aikštelės priemonė. hostingas Tai turi automatizuotą automobilių aikštelės vadybą ir valdymo sistemą daug lygmens automobilių stovėjimo aikštelėje, kuri apima 7 lygmenis ir 4300 automobilių gebėjimą. Automobilių aikštelės Sistema yra suprojektuota & įdiegta M/s FAAC Indija Pvt. Ltd. Visuose terminaluose jūs gausite belaidę interneto priemonę. Medicinos palaikymas yra pasiekiamas išvykime ir atvykime.

Kai kurie iš kitų patogumų T3 yra ypatingi pietų rajonai, maldavimo kambarys, ir net jūs galėjote surastas čia rūkalių poilsio kambarys. Saugumo tarnyba geriausiai atrodo čia. Ypatingas gerai mokyti saugumo pareigūnai dalyvauja čia visada, kad paimtų keleivių. Delio oro uostas aprūpina kambarį mažus vaikus, ir tėvai gali padėti šitiems kambariams, kad rūpintųsi bet kokiu ypatingu poreikiu jų vaikų tokių kaip keitimas raštuotų drobių ir kito reikalingumo, kurio jų vaikas / vaikai gali reikalingas. Ypatinga pagalba yra taip paskolos studentams pat pasiekiama pagyvenusiems žmonėms, nelydimiems nepilnamečiams ar kitiems ypatingiems poreikio keleiviams.

Yra taip pat tinkamumo 5 naujų poilsio kambarių oro uosto premijos paslaugų teikėjo T3. Poilsio kambariai rodo patogumus kaip snaudžiantys kambariai, dušo kambariai, vandens procedūrų salono kambariai, kad vaišintų gausus skyrių ir daug kitų.

Delio oro uoste jūs galėjote taip pat gauti pinigų keitimo prekystalius ir ATMs. Apsipirkimo skyriuje, jūs galėjote gauti produktus nuo įvairovės kategorijų kaip žaislai, mada, apsirengimas, grožis, knygos & žurnalai, elektronika, kvepalai, kosmetikos priemonės, reikmenys, dovanos ir konditerija. Nuo pietų skyriaus, jūs galėjote turėti kavinę, barą, saldumynus, ledus, ir partijas.

Kai kurios iš svarbiausių avialinijų, kurių maršrutas yra nuo 3 terminalo yra Orinė Indija, Orinė Kinija, Oras Indijos Ekspresas, Oras Regioninė Indija, Air Mauritius, amerikiečių Avialinijos, Ariana afgano Avialinijos, austriškos Avialinijos, Biman Bangladešo Avialinijos, British Airways, Cathay Ramiojo vandenyno Avialinijos, Druk Oras, Etihad Avialinijos, GoAir, Indigas, Reaktyvinės Avialinijos, JetLite, Tulžio Avialinijos, Lufthansa, Filipinų Avialinijos, Singapūro Avialinijos, Prieskonių Reaktyvinis lėktuvas, tailandiečių AirAsia, tailandiečių Avialinijos Tarptautinės, Suvienytos Avialinijos, Nekaltos Atlanto Avialinijos ir daugiau avialinijų.

Tokiu būdu jūs galite pamatyti, kad yra daug patogumų, pateiktų 3 terminale. Mes siūlome jums greitą skrydžio užsakymą ir viešbučio užsakymo paslaugą.

Rašyti komentarą