Ąžuolo medienos grindys – šiltas, žavus ir ilgalaikis

parašė , 2013-02-08 08:01

Medinės perdangos nėra niekas naujo, jie buvo populiarus pridėjimas į naminį pastatą per daug šimtmečių. Tikrai, viena iš bendrų įvairovių, kuri yra ir patraukli ir ilgalaikė yra kietas ąžuolo mediena paklotas. Ąžuolo medienos grindys yra puikus pasirinkimas todėl, kad tai taip kieta ir dirba gerai kambariuose, kurie gauna daug eismo, bet yra keli daiktai, jūs turite žinoti tai, anksčiau, negu jūs išrinksite savo kietmedžio paklotą.

Kodėl jūs nesvarstote suprojektuotos medinės perdangos?

Jūs galite vis dar turėti tą patrauklią kietmedžio šilumą ir kreipimąsi su suprojektuotomis grindimis. Ši kieto medienos pakloto rūšis yra gaminta, jungdama kelis sluoksnius medienos po aukštu slėgiu.

Suprojektuotos ąžuolo mediena grindys vis dar siūlo šilumą ir kietmedžio patrauklumą. Tai gamintas kietmedžio paklotas, susidedantis iš daugialypių plie medienos, sujungtos, kartu formuodamas tvirtą pakloto dalį.

Pasirodė, pirmini pranašumai įdėti geras suprojektuotas ąžuolo grindis buvo:

Žymiai įperkamesnė kaina – Iš esmės pigesnis negu paprastos kietos medienos ąžuolo grindys.

Paprastas įdiegimas – suprojektuoto ąžuolo mediena įdiegimas yra vienas daiktas, su kuriuo do-it-yourselfers dauguma gali pasielgti. Lentos yra pasiekiamos dydžių pakitime, ir jie susikabina.

Geros kokybės medienos suprojektuotos grindys gali pasiūlyti ekvivalentišką žvilgsnį kaip kietas ąžuolo grindis.

Stabilumas įvairioje ąžuolinės lentos ir drėgmės lygmenyse.

Ir natūraliai, gali būti nenauda taip pat. Enginereed medienos paklotas yra dažnai labai lengvai gadinamas įbrėžimų, kurie kenkia pabaigai. Kadangi šitie lentų tipai yra tik fanera, jie neturi tikro ilgaamžiškumo kartu su kietų ąžuolo medienos grindų tvirtumu.

Rašyti komentarą