Sulaikykite savo šeimą šiltą šaltame ore

parašė , 2013-02-01 10:09

Šaltas orai Vilniuje reikalingas, kad apibrėžta apranga garantuotų šilumą ir patogumą. Iš tikrųjų lengviau išsipuošti (ar išbarti) per vasarą, negu tai yra per šaltą orą. Vasaros drabužiai kaip spageti surišo medvilnines sukneles ar šortų porą, ir berankoviai marškiniai gali kainuoti mažiau, negu nupirkti žiemos sezoną, bet jie galbūt nėra pakankamai tam, kad užšaldytų lauke temperatūrą. Gera žiema, rengianti, kuris yra ilgalaikis, tinkamas ir kokybės padarytų medžiagų, yra rekomenduota žiemiškam orui.

Nors daugelis teigia, kad drabužių ant kito viršūnės uždėjimas gali neleisti šalčio, ši praktika nėra patartina ypač, kai darbas taip kuria daugumą ir blogesnis, vis dar neaprūpina šilumos ar yra nepakankamas šilto kūno laikyme. Viena vertus, orai Vilniuje drabužių naudoja medžiagą, padarytą iš lengvasvorio audinio. Ant kito, žiemos apsirengimo naudojimas ypatinga medžiaga (kaip žąsis žemyn), kad sulaikytų jūsų kūno temperatūrą normalaus lygmens viduje. Storesnis dar kompaktiška medžiaga aprūpina pridėtą šilumą vartotoją, mažiau dauguma.

Yra daugelio, skirtingas apsirengimas vėsiam lauke orui, bet pagrindinis žiemos apsirengimas turi apimti:

Žiemos Viršūnės – marškiniai, megztiniai, neperpučiamosios striukės ar kiti švarkai šaltam orui

Žiemos Pagrindai – vilnoniai sijonai ar kelnės, džinsai, sniego šnopavimas ar kiti drabužiai, padaryti specialiai žiemai

Šiluminiai Apatiniai drabužiai – berankovis, trumpa rankovė ir ilgos rankovės liemenės; panties, kamienai, ilgai janes ir ilgai johns;

Žiemos Reikmenys – šalikai, pirštinių skrybėlės (tokios orai Vilniuje kepuraitės ir kepurės), kojinės ir šiluminės kojinės yra kai kurie pavyzdžiai

Batai – batai, sportbačiai, batai ėjimui per sniegą ar kita susijusi avalynė

Įvairiarūšiai audiniai ar tekstilės, skirtingos spalvos ir įvairūs žiemos apsirengimo projektai gali būti panaudoti daugelyje elegantiškų būdų. Jūs galite atitikti odinį švarką ir megztinyje su džinsais, kojinėmis ir batais. Pridėkite žalią šaliką ir derinčią skrybėlę, kad sulaikytumėte jus madingą nepaisant šaltų sąlygų. Jūs galite puošniai aprengti savo mažą mergaitę ilgos rankovės viršūnėje, atitikdamas medvilninio audinio švarką ir sijoną, storas ilgas kojines ir papildydamas batus, šaliką ir skrybėlaitę, kad apsaugotumėte ją nuo gavimo vėsaus.

Namo vyrui, jis gali dėvėti neperšlampamą apsiaustą per megztinį, džinsus, kojines ir odinius batus tam protingam atsitiktiniam žvilgsniui nepaisant šalto oro. Pirštinės ir šalikas yra reikmenys, kurios tarnauja orai Mažeikiuose tik, kad parodytų madai prasmę. Jūsų mažam berniukui, jis gali dėvėti atsipalaidavusią porą medvilninio audinio iš viso ant viršūnės megztinio su kojinėmis, batais, šaliku ir kepure derėti.

Yra daug būdų apsirengti daugeliui skirtingų atvejų. Gale, tai vis dar geriausia ar patartina gauti pagrindinį žiemos apsirengimą ir reikmenis iš pradžių prieš investavimą į kitus labiau išrankius žiemos drabužius. Sužinokite, kaip sumaišyti ir atitikti juos, kad pagamintumėte skirtingą aprangą naujam žvilgsniui kiekvieną dieną.

Rašyti komentarą