Buvimas, saugus su šitais šaltais oro treniruotės patarimais

parašė , 2013-01-31 11:27

Kai šąla lauke, viliojantis pasilikti viduje ir tik sulaikyti šiltas. Kas jaukiau negu karštas šokoladas, gera knyga ir riaumojanti ugnis? Žiemos malonumai kartais atmeta mūsų geriausius ketinimus. Laikymas tinkamas per šituos mėnesius gali būti iššūkiu. Žinoma, jūs galite visada mankštintis savo savuose namuose ar gimnastikoje. Tiems, kas pasidarytų tinkamas lauko, jūs turite atsiminti kai kuriuos saugumo patarimus.

Yra keli faktoriai, kurie paveikia kūno reakciją į šaltą orą. Reakcija į šaltą orai Kaune skiriasi nuo asmens asmeniui. Kūno temperatūra yra reguliuota hypothalamus. Ši liauka, surasta smegenyse, yra labai jautri temperatūriniams poslinkiams. Ekstremali aplinkos temperatūra sukelia šiluminę įtampą. Jūsų kūno drebulys, jūsų dantų plepėjimas ir mažyčiai plaukai stojasi ištisai. Visi, kad išsaugotų kūno karštį. Tai vyksta todėl, kad kūnas bando apsaugoti savo gyvybinius organus. Užsitęsęs šalčio neapsaugojimas gali baigtis į ligą ir net mirtį. Treniravimasis šaltame orai Kaune kuria karštį. Bet jūs taip pat turite pamaitinti savo kūną gerai. Jūsų kūnas leidžia daugiau kalorijų šaltame ore.

Mankštindamasis lauke, įsitikinkite, kad jūs apsirengiate tinkamai. Sluoksnis jūsų apsirengimas. Drabužiai šalia kūno turi leisti tam kvėpuoti. Vidurinis sluoksnis aprūpina izoliaciją ir apsaugą nuo šalčio. Ir trečias turi būti neperšlampamas. Rūbų dėvėjimas skrybėlės ir šaliko yra taip pat patartinas. Ir neužmirškite pirštinių ir kumštinių pirštinių. Įsitikinkite savo sausas kojų buvimas. Rankos ir kojos yra pirmos kūno dalys, kurios jaustų šalčio įkandimą. Šiltas ups pratimui turi būti intensyvesnis. Išorinė temperatūra daro raumenis šaltesnius negu paprastas. Sušildymas adekvačiai mažėja, pratimo pavojus susiejo sužalojimą.

Tęskite savo skystus lygmenis. Gėrimo vanduo reguliariai, net jei jūs netrokštate. Šaltas oras neleidžia kai kuriems žmonėms gerti pakankamai vandens. Dehidracija trukdo kūno gebėjimui išsaugoti kūno karštį. Ribos orai Kaune todėl, kad tai yra diuretikas. Pratimas ir alkoholis paprastai neina kartu. Tai vis dar verta minėti, nors. Išvenkite alkoholinių gėrimų. Tai susilpnina nuosprendį ir taip pat dehidruojantis. Tai kuria karštį, išplečiant kraujagysles. Bet tai taip pat greitina karščio praradimą. Todėl, tai gali tiktai sulaikyti jus šiltą trumpam laikotarpiui. Hipotermija gali prasidėti greičiau, negu jūs laukiate. Žinokite šalto neapsaugojimo simptomus. Drebėdamas, apmirimas, skausmas ir orai Utenoje kurie iš simptomų, kurių jūs turite paieškoti. Pilkšvas ar gelsvas metimas į odą taip pat įspėja ženklus. Jei tai vyksta, siekti neatidėliotinos pagalbos.

Rašyti komentarą