Kas daro Hitrou oro uostą taip ypatingas

parašė , 2011-12-30 09:08

Londono Hitrou Oro uostas yra vienas iš labiausiai užsiėmusių oro uostų pasaulyje. Milijonai keliautojų kasmet perduoda jo vartus, ar įėjimas į vieną iš žaviausių miestų pasaulio, darbai Londono, ar pasistūmėti jų kelionė į kažkokią kitą vietą. Todėl vienas, Hitrou yra vienas iš populiariausių oro uostų Pasaulyje. Tačiau, bet kas, kas buvo į vieną iš jo keturių terminalų gali liudyti vieną daiktą, tai yra taip pat ganėtinai ypatinga vieta. Joks turistas, paliekantis oro uostą, neužmiršta to, kaip tik taip, kaip jūs normaliai darote su bet kuo kitu vienas. Šiame straipsnyje aš nusprendžiau pabandyti ir paaiškinti, nuo mano asmeninės patirties, kas daro Hitrou tiek ypatingą.
Hitrou oro uostas yra padalytas į keturis terminalus. 1 terminalas pataikauja visiems vidaus skrydžiams, reiškiantiems, kad didžioji dalis Jungtinės Karalystės avialinijos išvyksta čia, 2 Terminalas pataikauja ne Jungtinės Karalystės vežėjams, 3 Terminalas tiekia ilgam laimikiui, JAV skrydžiai ir 4 Terminalas pataikauja didžiajai daliai British Airways, ilgai tempia skrydžius ir kai kurias Europos paslaugas. Hitrou oro uostas yra pagrindinis oro uostas Londone, kur dauguma besijungiančių skrydžių dedikuoti serveriai praeina, jei jūs važiuojate rytinė pusė ar vakarų pasaulio pusė.

Kaip keliautojas, ką aš randu ypatingas apie Hitrou yra jų tvarkingas, nechaotiškas būdas pasveikinti keliautojus visi visame pasaulyje. Nuo momento jūs pasprunkate iš lėktuvo, jūs būsite laukiamas malonių, paslaugių, oficialių gerų žiūrinčių žmonių su verslo zidiniai tipo atmosfera. Tai siūlo gerą maistą, judantys pėsčiųjų takai beveik visur, ir greitos saugumo linijos. Jei jūs esate keliautojas ir važiavote į skirtingas dalis pasaulio ir įėjote, ir iš skirtingo oro uosto jūs žinosite skirtumą, kurį šis oro uostas turi pasiūlyti. Su jo masiniu dydžiu, tai siūlo greitą ir patogų perkėlimą į keliautoją tarp terminalai. Aš taip pat randu, kad minėtojo oro uosto švarumas yra nepaprastas svarstymas, kad milijonai žmonių įeina ir iš minėtųjų oro uostų. Registravimas ir iš šio oro uosto yra brizas dėl to, kaip efektyvus jų operacija yra Hitrou oro uoste.

Paslauga ir Hitrou patogumai yra ganėtinai nepaprasti, su restoranais, kurie siūlo skirtingus pasirinkimus, creditas parduotuvės ir paslaugos atsipalaidavimui gali būti surastos minėtajame oro uoste. Jų poilsio kambariai siūlo tikrą patirtį be to, kur jūs galite surasti taiką ir ramybę per bėginėjimą ir triukšmingą oro uostą.

Su jo pasauliniais ryšiais ir vartais į pasaulį greta jo efektyvios operacijos ir didelių paslaugų ir patogumų, Hitrou yra vieta, kad aš neprieštarauju būti laikytas.

Rašyti komentarą