Geriausi 5 Afrikos safario maršrutai

parašė , 2016-12-18 18:18

Kelionė apima atrandančias naujas vietas, žinodama juos iki gylio ir turėdama buvimo žavumą ten. Mes visi mėgstame važiuoti pagal mūsų pasirinkimą, keli mėgsta paplūdimius, kai kuriuos kalnus ir kai kurie iš mūsų net kaip dykumos. Keliautojas mumyse primygtinai siūlo mus ištirti daugiau, kai tik mes pradedame mūsų medžioklę, kad surastume naujus taškelius. Taip, tuo metu, kai jūs randate naują vietą/maršrutą aplankyti jūsų kitas atostogas, leidžia mus sakyti jums kažką apie aukščiausius Afrikos Safario maršrutus, kurie turi būti jūsų kitu sustojimu.

1. Maasai Mara National Park: Išdėstytas Narok šalyje, Kenija, Maasai Mara pavadino vietinių paveldėtų gyventojų garbei. Tai yra didelė atsarga, kuri gali priversti jus patirti kai kuriuos iš geriausių gyvūnijos ir augalijos vaizdų
Liepos-spalio periodas liudija persikėlimą milijonų šitų nematytų ir nuostabių laukinių gyvūnų, kurie gali tiktai būti surasti čia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

2. Chobe Nacionalinis parkas: Chobe yra trečias didžiausias parkas Afrikoje, esančioje Botsvanoje ant upės Chobe krantų, yra biologiškiausiai skirtingas srities parkas. Safario ekspedicija Afrikoje yra neužbaigta, nelankydama šios neįtikėtinos atsargos vyksta, kuri yra daugelio gyvūnų namai, apimdama zebrus, Afrikos antilopes, žirafas, Kalahari dramblius, liūtus, antilopes, ir taip toliau. Suplanuokite vizitą tarp balandžio-spalio, kad paliudytumėte stebuklus.

3. Kruger Nacionalinis parkas: Kruger yra garsiausias ir jaudinantis maršrutas Afrikoje, kuri yra taip pat didžiausias gyvasis gamtos draustinis šalyje. Namai į daugelį retų rūšių gyvūnijos ir augalijos gyvūnų, tokių kaip begemotai, krokodilai, didelis fives, gepardai, juodas raganosis, ir taip toliau; tai taip pat giria didelį paukščių ir roplių diapazoną taip pat. Tai yra vienas iš gerai sulaikytų ir palaikytų parkų nacijoje ir neabejotinai kuris daro tai idealiu maršrutu safariui.

4. South Luangwa National Park: Pietų Luangwa yra atsarga Zambijoje, Slėnyje Luangwa Upės, kuri buvo įžymi pasauliniu mastu jos gyvūnijos ir augalijos prieglauda. Yra nuostabios įvairovės rūšies paukščių, 60 rūšių skirtingų gyvūnų ir didelės įvairovės nykstančių rūšių parke, kurios yra malonumas stebėti. Nenepataikykite, kad pamatytumėte begemotus atsipalaiduojant Luangwa Upėje tuo metu, kai jūs lankote ją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Serengečio nacionalinis parkas: Esantis Serengeti sistemoje Tanzanijoje, nacionalinis parkas siūlo geriausią Afrikos safario patirtį. Liūtai, einantys didžiulėse milijonų wildebeest ir zebrų pievose, persikėlime, yra kai kurie iš įspūdingų vaizdų, kad jūs pasiekiate nuo šio nuostabaus maršruto.

Gyvūnijos ir augalijos safaris gali priversti jus liudyti kai kuriuos iš geriausių ir rečiausia gyvūnų, paukščių, žinduolių ir roplių rūšis taip pat. Taip, suplanuokite kelionę netrukus, pasiimdamas jūsų kelionės bičiulį su savimi, kad knaisiotumėtės po didžiulį natūralios aplinkos pasaulį. Jūs galite gauti gerus reikalus ant skrydžių į Afriką tinkle.

Rašyti komentarą