Privalomas avialinijos pilotas psichinės sveikatos vertinimai – apie kitus profesionalus?

parašė , 2017-01-03 23:45

Bet kuriuo metu Vyriausybė duoda jums licenciją, kad padarytų jūsų darbą, jūs esate rimtoje bėdoje, ir jūs galite būti užtikrintas, kad jūsų karjera bus rūpestingai kontroliuota tos licencijos leidėjo. Jūsų būsimos pajamos, pilietinė teisė, tebevykstantis išsimokslinimas, ir taip toliau daugiau nebus jūsų teisme, ir jei jūs nemėgstate jo, jūs galite nueiti, randa naują darbą, ir jei jūs pažeidžiate bet kurį iš taisyklių dabar, ar ateityje (naujos taisyklės nepasibaigs), jūsų licencija ir pragyvenimas galėjo būti nuimti, ir/ar jūs galėjote susidurti su kalėjimu. Rimtai, tai yra būdas, kuriuo mūsų vyriausybė ir vyriausybės visame pasaulyje kontroliuoja mūsų gyvenimus ir karjeras. Išleiskite mane duoti jums naujausią pavyzdį.
Buvo įdomus straipsnis Įmonėje (Bloomberg Žinių Perspausdinimas) 2016 m. kovo 14-ąją tituluotas;" Avialinijos Planas Nesiūlo Jokio Piloto Privacy," Ania Nussbaum ir Andrea Rothman, kuris išdėstė:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

"Valdžios organai turi iš naujo nagrinėti, kaip bandomoji sveikata yra kontroliuota ir įvertinta, ir manyti, kad keliantys medicinos specialistai dalijasi bet kokiomis problemomis su avialinijomis pavyzdžiuose, kur keleivių saugumas yra labai pavojingas. GermanWings susidūrimas užmušė 150 žmonių. Pilotas Andreas Lubitz skraidino Aerobuso Grupę SE A320 į pagrindą po užrakinimo jo kapitono iš kabinos per tualeto lūžį. Tai buvo vėliau atskleista, kad Lubitz kentėjo nuo psichologinių problemų, kurios nebuvo visiškai matomos jo darbdaviui dėl privatumo įstatymų, suprojektuotų, kad padrąsintų žmones konsultuotis su gydytojais be baimės dėl jų darbo vietų."

Gerai, bet apie HIPPA Įstatymus ir panašius įstatymus kaip tai Europos Sąjungoje ir kitur? Wall Street Journal taip pat turėjo įdomią dalį ant šios temos. Ir Associated Press turėjo straipsnį taip pat tą pačią dieną;" Naujas Primygtinai siūlytas Pilotas Mental Health Rules – Susidūrimas, Kurį Užmuštas 150 Nupiešė Centrą, kad Išleistų," Angela Charlton ir Geir Moulson.

Šitie kelio krūpčiojimo reakcijų tipai nustatys iš tikrųjų blogą pirmumą. Tai vyksta, kai žiniasklaidos kurstyta baimė priverčia žmones manyti, kad nauji įstatymai turi būti priversti apsaugoti juos, kai tikrovėje, šiuo atveju Avialinija turėjo padaryti daugiau reikiamo stropumo ir iš tikrųjų žinojo, kad galėtų būti problemos su šiuo tam tikru pilotu, bet kadangi jie bijojosi atkreipti į tai dėmesį dėl asmeninio kompiuterio reguliavimo, jie nepadarė, kiekvienas mirė, ir dabar mums galbūt reikia naujo įstatymo? Ne, tai nebuvo įstatymai ir reguliavimas, kuris buvo pagrindinis faktorius šiame nelaimingame atsitikime pirmiausia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas paskui?

Bus kiekviena profesija, kuri reikalingas, kad vyriausybinė licencija reikalingas, kad psichologinis patikrinimas įsitikintų, kad asmuo ‘galvoja teisė’ ir prie teisės, mes neturime galvoje apskritai priimtą pasaulį politinio teisingumo kitaip jokia licencija, jokia karjera, jokios pajamos, joks gyvenimas? Jūs pradedate pamatyti pavojų šie pirmumo komplektai? Jei ne, jūs neatkreipiate dėmesio, ir jūsų darbas galėtų būti kitas. Galvokite ant to.

Rašyti komentarą