Verslo klasės prieš žemesnius mokesčius už važiavimą skridimas

parašė , 2016-12-02 10:14

Jei jūs kada nors patyrėte skridimą per puikią Verslo avialinijos Klasę, jūs tikrai nuspręstumėte, kad tai verta viso triukšmingo reklamavimo. Tiesiai nuo pradžios kelionės į paskutinį sustojimą, verslo klasės keleiviams padeda ir apgyvendinti kiekviename būde, teikdami tai malonumas patirti ilgo laimikio skrydį.

Bet daugelis mūsų meta šią svajonę dėl besaikių pirmosios klasės mokesčių už važiavimą. Laimei, yra protingų kelių, per kuriuos jūs galite įvykdyti savo svajonę apie skridimą per labiausiai didžiąją avialinijos klasę, nemokėdamas sėkmės už tai.
Jie buvo patirti daugelio anksčiau, tokiu būdu tai verta padėti jūsų laimę į testą!

1. Taptas Ištikimas

Kiekvieną kartą kai jūs einate rinkoje jūs visada parduotuvė su, jūs patirtumėte šilumą ir pasveikinimą. Ištikimybė kalba daug, ir ji yra verta investuoti kapitalą į jūsų pasirinkimo avialiniją. Lengviausi būdai tapti ištikimas supažindina save su dažna avialinijos lakūno programa. Su šiuo pasirinkimu, jūs turite galimybę uždirbti daug mylių, kurios padidintų jūsų ištikimybę su avialinija. Dažnai, avialinijos patobulina savo keleivius, ir labiausiai tinkamesni vieno dolerio banknotai yra dažni lakūnai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Taptas Lankstus

Lankstumas gali gauti jus toli gyvenime, duodamas naudos jums daugelyje aspektų. Naujovinimo mažiau uždarbis yra viena iš šitos pašalpos. Jei jūs norite važiuoti su verslo klase, rinktis timings, kai verslo klasės keliautojai mažiau tikėtina važiuos kur nors. Dėl aukšto pelno dydžio, jungto su vietomis, avialinijos yra labiau tikėtinos pigesniam verslo klasės mokesčiai už važiavimą. Savaitgaliai yra timings mažiau tinkamesnis verslo klasės keleiviams. Nors, įvykiai kaip Kalėdos ir Dėkojimas yra mažiau populiarus timings tam, kad važiuotų. Jei jūs esate lankstus su savo planais, jūs galite laimėti nuostabius reikalus!

3. Gaukite Pagalbą

Daug mūsų yra technologijos supratimas ir mano, kad mes galime padaryti viską per internetą. Tai didelis; bet yra daug daugiau, kur jums reikia profesinės pagalbos. Šitais laikais, svarbus kelionių agentų mažėjo per laiką. Tačiau, net šiandien, yra kai kurios didelės apimtys reikalų, kurie gali tiktai būti surasti su kelionių agentais. Kadangi jie turi reikalo masinėje apimtyje, jie gali gauti jus arčiau į jūsų norus!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Taptas Nepaprastai Draugiškas

Komanda susitinka milijonus keleivių kad visas žvilgsnis tas pats jiems. Tačiau, papildomų pastangų įdėjimas Tavim dėtas, kad švytėtų lauke nedarytų bloga. Nueikite papildoma mylia ir tapkite draugauti su darbuotojais. Kai būtinas, pasiūlymo sveikinimai. Su draugiškais keleiviais natūraliai elgiasi geresniame būde komanda. Jei jūs patiriate mažesnes minias oro uoste, prašote naujovinimo galimybės. Atsisakymas nekenks nė vienai partijų.

5. Musė Ypatingomis Dienomis

Jūsų ypatingų dienų ant metalinio vamzdžio išlaidos negalėtų būti idealiu būdu išleisti juos. Tačiau, jei tai padeda jums uždirbti naujovinimą, tai negali būti tuo blogai. Išleiskite oro uosto darbuotojus žinoti, kad tai yra jūsų ypatinga diena ir gauti galimybę skraidinti verslo klasę mažiau!

Rašyti komentarą