Priežastys, kodėl pigūs skrydžiai į Pietų Afriką parduoda kaip žaibas

parašė , 2011-12-01 08:06

Pietų Afrikos šventės rodo kai kuriuos iš populiariausių ir aplankytų maršrutų, ir tokiu būdu milijonai keliautojų rezervuoja skrydžius į Pietų Afriką. Yra geriausios baidariu nuoma penkios atrakcijos, ir deda, kad būtų aplankytas Pietų Afrikoje.

Keiptaunas

Šiltai žinomas kaip "Motinos Miestas", Keiptaunas yra vienas iš gražiausių miestų pasaulyje. Nuo reikšmingų paplūdimių Clifton ir Stovyklų įlanka energingai Victoria ir Alfred Waterfront, nuo žavingos centrinės miesto dalies į garbę, laimėdamas vyno ūkius Stellenbosch ir Franschhoek – Keiptaunas turi platų diapazoną atrakcijų, kurios atspindi skonius praėjusių dešimtmečių, sumaišytų su šiuolaikiniais pirmo būtinumo dalykais.
Stalo Kalnas, miesto labiausiai gerbtas orientyras su sugluminimu vaizdų Keiptauno nuo viršuje tai iš tikrųjų verta tyrinėti. Didingas didingumas Stalo Kalno vienišo apstulbina visus kartu ir kiekvienus atskirai ir skatina daugelį rezervuoti skrydžius į Pietų Afriką.

Kruger Nacionalinis hostingas parkas

Kelionė į Pietų Afriką lieka neužbaigta, neimdama ekspedicijos į garsų Kruger Nacionalinį parką. Rezervatas guli rankose Lowveld ir giria nepakartojamą atmosferą, atskleidžiančią teisingą natūralios aplinkos grožį. Kruger Gyvasis gamtos draustinis siūlo platų diapazoną gyvūnijos ir augalijos safario kelionių, kurios paprastai apleidžia dėl Johanesburgo ir eina pro šalį Mpumalanga panoraminį maršrutą į Kruger Parką. Nepaprasta pagunda susitikti ‘Didelius Penkis’ Kruger Nacionaliniame parke nustato daug gyvūnijos ir augalijos entuziastų ant ieškojimo avialinijų, siūlančių pigius skrydžius į Pietų Afriką.

Durbanas

Skrydžiai į Pietų Afriką taip pat lieka aukštame reikalavime studentu atstovybe dėl draugiškiausio miesto Pietų Afrikos, Durbano. Miestas yra taip pat žinomas kaip "Auksinė Mylia", kadangi tai rodo mylias nepaliaujamų paplūdimių, užsiėmusių banglentininkais. Be žėrinčių baltų paplūdimių diapazono, neįtikėtino miesto kiti akivaizdūs kerėtojai apima blizgančius parduotuvių rajonus, blizgius kazino, įdomias miestelio keliones, tirdami muziejus, menines galerijas, teatrus ir džiazo klubus – viskas, kas daro šventes į Durbaną nepamirštama patirtimi. Ankstyvi paukščiai gali panerti į stulbinančius vaizdus užimančio kvapą peizažo miesto ant ryto pradžioje stiprinančio, vaikščioja Umhlanga Uolose, išgrįstame beachfront pėsčiųjų take. Daug turistų vadovauja čia hipnotizavimo patirčiai ieškoti šokančius delfinus ir banginio stebėjimą Indijos vandenyne.

Sodo Maršrutas

Apdengtas tarp Tsitsikamma Kalnų ir Indijos vandenyno kraujo tyrimai pakrantės, Sodo Maršrutas yra siauras, apvynioja pakrantės, kuri yra lobio surastas lobis kai kurių iš žaviausių ir ryškių Pietų Afrikos atrakcijų – žali miškai, kalno takai, vingiuojančios upės ir ežerai ir smėlėti paplūdimiai. Prasidėdamas nuo Heidelbergo, maršrutas pasiekia kulminacinį tašką į Tsitsikamma Mišką ir Audrų Upę. Lėtai vairuoja maršruto miestus ir kreditas internetu nemokamai takus, ir plaukimą, nardymą su akvalangu, abseiling ir irklavimą ir žvejybą jos auksiniuose paplūdimiuose, ežeruose ir upėse – didžiulės galimybės čia padeda Sodo Maršrutą aukštai ant maršrutų imančių šventes į Pietų Afriką.

Iškyšulio Banginio Pakrantė

Ant Keiptauno pietų, yra nusitęsusi kranto linija, žinoma kaip Iškyšulio Banginis, kuris apima įdomius Hangklip, Kleinmond, Hermanus ir Gansbaai miestus. Vieta siūlo keliautojus su įspūdingais peizažais, ir labiausiai nepaprasta gyvūnija ir augalija puikuojasi Afrikoje.

Sritis yra žinoma kaip "Banginio Pakrantė" ir lieka abuzz su šitomis didingomis jūrinėmis būtybėmis, kurios vadovauja čia tarp birželio ir lapkričio. Iškyšulio Banginio Pakrantės jūreivis ‘dideli penki’, apimdamas antspaudus, pingvinus, delfinus, didelius baltus ryklius ir banginius. Pakrantė lieka vieną iš aukščiausių atrakcijų keliautojams, siekiantiems jūrinio nuotykio persekiojimo, nustatančio juos ant pamišusių grumtynių rezervuoti skrydžio bilietus su pigiu airfares į Pietų Afriką.

Rašyti komentarą