Jungtinės Karalystės geriausi oro uostai

parašė , 2011-11-17 21:52

Koks Jungtinės Karalystės oro uostas turi plačiausią ilgo laimikio maršrutų diapazoną?

Londono Hitrou siūlo labiausiai skirtingą baidariu nuoma diapazoną ilgo laimikio maršrutų bet kokio oro uosto Jungtinėje Karalystėje. Su konkuruojančiais Londono oro uostais tokiais kaip Lutonas ir Stansted trumpo laimikio maršrutus nuo Hitrou nuimantis, skaičius plyšių, pasiekiamų ilgo laimikio paslaugoms, tiktai padidės.

Gatwick taip pat turi kietą ilgo laimikio skrydžių portfelį, bet jie yra didžia dalimi šventės maršrutai. Yra taip pat daug avialinijų, daugiausia nuo besivystančių šalių, operacinių ilgo laimikio skrydžių nuo Gatwick todėl, kad jie negalėjo gauti plyšius Hitrou.
Iš Jungtinės Karalystės regioniniai oro uostai, Mančesteris turi geriausią ilgo laimikio skrydžių diapazoną. Tarptautinis Birmingemas, Edinburgas, Tarptautinis Glazgas ir Niukaslis viskas pamatė žinomą padidėjimą ilgo laimikio maršrutų skaičiumi pastaraisiais metais.

Koks Jungtinės Karalystės oro uostas turi plačiausią Europos maršrutų diapazoną?

Londono Stansted siūlo skrydžius į apytiksliai 150 Europos maršrutų, daugiau, negu bet studentu atstovybe koks kitas oro uostas Jungtinėje Karalystėje. Kad padėtų ploną apimtį Europos skrydžio maršrutų, pasiekiamų nuo Stansted į perspektyvą, Londonas, Hitrou, kuris yra pasaulinis labiausiai užsiėmęs tarptautinis centras, tiktai aptarnauja apytiksliai 70 Europos maršrutų.

Už Londono ribų, Mančesteris turi geriausias Europos sąsajas bet kokios Jungtinės Karalystės regioninis oro uostas. Platūs Europos skrydžių yra taip pat pasiekiami nuo Edinburgo ir Tarptautinio Glazgo. Antra, Birmingemas, Tarptautinis vis dar, kenčia nuo trūkumo skrydžių į dvi Europos svarbiausių pilates sostinių, Berlyno ir Madrido.

Koks Jungtinės Karalystės oro uostas turi plačiausią pigių skrydžių diapazoną?

Londono Stansted yra neginčijamas Jungtinės Karalystės pigių skrydžių oro uostų karalius. Tai yra didžia dalimi dėl to, kad Stansted yra didžiausias britų centras milžiniškam Ryanair be apsiuvų. EasyJet taip pat turi reikšmingą buvimą Stansted, šalia mažesnių pigių skrydžių specialistų tokių kaip Oras Berlynas ir Germanwings. Yra fenomenalus diapazonas skrydžių į Europą nuo Stansted, su apytiksliai 150 aptarnautų maršrutų.

Kiti Jungtinės Karalystės oro uostai su geru pigių skrydžių pasirinkimu nutukimo gydymas apima Londoną Lutonas, Bristolis, Lidsas Bradfordas, Liverpulis, Rytiniai Midlendai, Edinburgas, Mančesteris, Niukaslis ir Birmingemas.

Koks Jungtinės Karalystės oro uostas turi plačiausią šventės skrydžių diapazoną?

Londono Gatwick siūlo daugiau šventės skrydžių negu bet koks kitas Jungtinės Karalystės oro uostas, ir tikėtina taps labiau net dominuojantis šiame lauke, jei tai kada nors gauna leidimą pastatyti antrą kilimo ir leidimosi taką.

Rytiniai Midlendai yra geriausias, aptarnautas Jungtinės Karalystės regioninių oro uostų šventės skrydžiams, ir jos centrinė vieta reiškia, kad tai yra lengvo didžiosios dalies Jungtinės Karalystės gyventojų pasiekiamumo viduje.

Kiti oro uostai su įspūdingais šventės skrydžių skaičiais apima Glazgą Prestwick, Mančesteris, Londonas Lutonas ir Tarptautinis Birmingemas.

Kuris Jungtinė Karalystė regioninis oro uostas turi daugumą maršrutų?

Mančesteris domenu gaudymas yra žymiai Jungtinės Karalystės svarbiausias regioninis centras. Tai elgiasi gerai su dukart taip daugeliu keleivių kaip su savo artimiausiu konkurentu, Tarptautinis Birmingemas, ir rodo įspūdingą diapazoną skrydžių į pagrindinius Europos verslo centrus, šventės numylėtinius ir ilgo laimikio maršrutus. Mančesteris turi taip pat būti pasveikintas tam, kad atsisakytų nusilenkti įbauginimo taktikai, panaudotai Ryanair, kad "padrąsintų" oro uostus į faktiškai besileidžiančių plyšių atidavimą.

Koks Jungtinės Karalystės oro uostas yra geriausias visuomeniniam transportui?

Tarptautinis Birmingemas turi laimėti šį pagerbimą todėl, kad tai yra vienintelis Jungtinės Karalystės oro uostas, prijungtas į magistralę tarpmiestinis turėklų tinklas. Tarptautinis Birmingemas gali būti pasiektas po šiek tiek daugiau kaip valandos nuo centrinio Londono ir Mančesterio per WestCoast Magistralę. Kelionės laikas nuo oro uosto į Birmingemą Nauja Gatvė centrinėje miesto dalyje yra tik 12 minučių.

Londono Hitrou yra taip pat vertas paminėjimo todėl, kad yra aptarnautas abu prie specialaus (jei siaubingai per brangus) susisiekimas traukiniais į Londoną taip pat kaip Londono Metropoliteną. Jei, ir tai bus didelis, jei, Hitrou bus sujungtas į pasiūlytą didelio greičio liniją nuo Londono į Birmingemą, tai tai iš tikrųjų pradės konkuruoti su Europos konkurentais kaip Tarptautinis Frankfurtas ir Paris Charles de Gaulle, kurie yra abu aptarnauti didelio greičio tarpmiestiniai traukiniai.

Koks Jungtinės Karalystės oro uostas yra geriausias verslo keliautojams?

Londono Miestas, ypač dabar trūkstama dalis dėlionėje – būtent skrydžiuose į Niujorką – buvo rūšiuota. Verslo keliautojai neturi įsivaizduoti parduotuvių ir restoranų, jie nori greičio ir efektyvumo. Londono Miestas pritaiko sąskaitą, ir per 30 minučių po jūsų nusileidimo gali pasiekti abu Londono finansinių rajonų (Canary Wharfas ir Miestas).

Ką Jungtinės Karalystės įspūdingiausias oro uostas stato?

Hitrou 5 Terminalas galbūt iškentė probleminį atidarymą, bet niekada nebuvo jokių abejonių dėl didingumo Valdovo, Rogers-suprojektuoto, statant.

Daug mažesniu mastu, Donkasteris Šefildas yra puikus pavyzdys puikios rūšies švaraus projekto, kuris nuvilios keleivius nuo perpildytų didesnių centrų.

Mes turime taip pat duoti padėką Šv. Pancras International. Ok, tokiu būdu Eurožvaigždės stotis yra aišku ne oro uostas, bet tai yra labai tarptautinis transportinis centras. Architektūriniai, Šv. Pancras paminkliniai graži Barlow traukinio pašiūrė yra skirtingoje lygoje į bet kurį iš Jungtinės Karalystės oro uostų, iš tikrųjų tai nebūtų išpūtimas, kad pasakytų, kad tai yra įspūdingiausia transportinė paskutinė stotelė Europoje. Kad galvotų mus, Planktoniniai vėžiukai visada ulba apie Paryžiaus stilių ir gabumus – dabar tai yra mūsų galų bičiuliai, žiūrintys per Kanalą baimėje!

Rašyti komentarą