Jūsų skrydžio gerinimas patiria su pietvakarių avialinijomis

parašė , 2016-06-27 16:51

Nepaisant ekonomiškų mokesčių už važiavimą, Pietvakarių Avialinijos yra dažnai kritikuojamos už jo paslaugas ir užlaikymus. Jūs kartais išgirstumėte nusiskundimus apie punktualumo ar nepatogumų keleivių patirties trūkumą, pasirinkdamas avialiniją. Tai nėra visiškai teisingas paveikslas. Jei jūs sugebėjote laimėti gerą skrydžio reikalą, šis joks kelias priemonė, jūs esate blogai skrydžio patirčiai.

Yra kai kurie naudingi patarimai, per kuriuos jūs galite laimėti gerą vietą, skrisdamas su Pietvakarių Avialinijomis, nenaikindamas jūsų inflight patirties.

. Paklauskite Apie Skrydį

Dauguma laikų, jūs patirsite pilną skrydį, skrisdamas su avialinija. Apsistodamas, paklauskite vartų atstovo apie skrydžio sąlygą. Jei skrydis yra pilnas, jūs tik turite pakelti greta kitų. Tačiau, jei jūs turite langą ar perėjimo vietą, galimybės yra tokios, kad jūs išgyvensite daug geriau negu kiti!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Išvenkite C Grupės

Apytikriai, tai yra didelis ne, kad važiuotų, kai jūs esate C Grupėje. Jei jūs norite palaikyti savo protingumą, vengti to visais galimais laikais, net kai jūs esate beviltiškame skridimo reikalingume kažkur. Tai yra, kur keleiviai daugiausia patiria didžiausią nepatogumų kiekį. Jei jūs nusileidote ten nežiniomis, visada pasirodys, langas ir perėjimo vieta bus išgelbėtojas!

3. Pasirinkite Priekį

Lėktuvo priekinės sėdynės yra geriausias, skrisdamos su Pietvakarių Avialinijomis. Jei jūs sugebėjote registruotis anksti, galimybės yra tokios, kad jūs nusileisite priekiniuose vieno dolerio banknotuose ir turėsite taikų skrydį. Kai tik tai užpildoma, keleiviai tikėtina griebsis užpakalinių vieno dolerio banknotų. Jei jūs važiuojate laimingą dieną, jūs galėtumėte turėti priekinį visiškai į save savarankiškai.

4. Kelionė su Vaiku

Tai yra ne visada blogai, kad pasiimtų jauną vaiką su savimi su jumis ant jūsų kelionių. Ant Pietvakarių skrydžių, dauguma keleivių pasistengtų, kad išvengtų sėdėti šalia vaiko. Jei jūs važiuojate su vienu, tai yra nuostabi galimybė turėti kažkokią erdvę į save savarankiškai. Tai nėra vienas iš gražiausių daiktų, kad patirtų, bet su tiek daug to tęsimu tiktai turi prasmę!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. EarlyBird

Vietoj maldavimo, šaukimo ar kovos, Pietvakarių Avialinijos davė jums padorų pasirinkimą kai prieita prie skridimo su jais. EarlyBird pasirinkimas yra didelis pasirinkimas, kad pasirinktų šiuo atžvilgiu ir leidžia jums registruotis anksti, prieš užmokestį. Nors dauguma žmonių neįsivaizduotų minties užmokėti dėl įsėdimo, vis dar ta to verta, jei jūs jaudinatės dėl to, kokioje vietoje jūs užbaigsite.

Rašyti komentarą