Kas daro aukščiausias avialinijas tiek populiarias

parašė , 2016-07-13 15:35

Yra daug avialinijų, kurios visada sugebėdavo pasilikti aukščiausiame tvarkaraštyje tarp lakūnų dėl įvairių priežasčių. Nors jie pranoksta kitus beveik visose paslaugose, yra kažkas unikalaus, kurį jie sugeba aprūpinti keleiviams.

Šitos aukščiausios avialinijos yra kiekvieno keliautojo numylėtinis, ir visada eitų papildoma mylia, kad priverstų jų keleivius jaustis ypatingos apie skridimą su avialinija.

Yra kai kurių iš būtinų faktorių, kuriuos visos pagrindinės avialinijos turi bendrai, kuris daro juos taip geriausios kokybės specialiu pasiūlymu!

1. Patogumai Ant pagrindo
Dėl sustojimų padidėjimo, oro uostai turėjo reikšmingą poveikį keliautojo gyvenime. Nueitas yra tomis dienomis, kur visas centras buvo įjungtas, į ką skrydis panėšėja. Šiandien, yra lygaus svarbumo, duoto jūsų buvimui oro uoste. Avialinijos pasistengė, kad išleistų keleivius turėti fantastišką buvimą oro uoste.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai yra, kur patogumai ant pagrindo pasikeitė dramatiškai. Pasauliniai klasės poilsio kambariai, tokie kaip toks, pateiktas Emyratų, pranoksta kitus viskame, apie kurį keliautojas galėjo svajoti. Šitie poilsio kambariai yra puikūs kai prieita prie darbo ar atpalaidavimo, ir yra įrengti visais puikiausiais malonumais. Keleiviams taip pat pasiūlo nuostabų pasirinkimą maisto ir gėrimų, kurie gali padėti jiems atsipalaiduoti.

2. Kabinos Aplinka

Kabinos aplinka vaidina reikšmingą vaidmenį jūsų inflight patirtyje. Jei avialinija nesugeba sukurti kabiną, tinkamą tam, kad skristų, jie nepajėgtų įgyti lakūnų pasitikėjimą.

Jaukė aplinka turi reikšmę daug keliautojams, ypač kai jie moka už aukščiausios kokybės klases. Keliautojai šiandieniais laikais turi daug laukimo, kai tik jie mindo kabinoje, ir avialinija turi siekti nustebinti juos kiekvieną kartą.

Etihad yra puikiausias šitų avialinijų pavyzdys, kur kabina buvo patobulinta, atnešdama prabangą, šilumą ir patogumą lakūnams.

3. Virtuvė

Kiekvienas mūsų pažiūriu pirmyn, kad turėčiau skrydį. Yra daug faktorių, kurie gali daryti įtaką jūsų inflight patirčiai. Virtuvė vaidina svarbų vaidmenį, ir štai kodėl dauguma avialinijų skyrė ypatingą dėmesį pasirinkimui maisto ir gėrimų visur visose jų kelionės klasėse.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Maistas ir gėrimai ypač turi reikšmę labiausiai ant užsienio skrydžio, kur jūs žiūrite pirmyn, kad turėtumėte jūsų valgius. Daug faktorių atlieka jų vaidmenį kai prieita prie puikios virtuvės pasiūlymo. Tai yra tik ne apie skonį, bet taip pat ir apie meniu pasirinkimą. Pristatymas turi reikšmę daug be to. Dauguma pagrindinių avialinijų bando turėti daugialypius meniu, priklausomai nuo maršruto.

Viena iš geriausių avialinijų kai prieita prie maisto yra Nekaltas Atlantas. Turėdamas daugiau kaip 500 patiekalų pasirinkimą, daug dėmesio yra atkreiptas į detales, kurdamas meniu. Avialinija atnaujina tai retkarčiais į rinkinį keleivių pirmenybė. Puikus vynų pasirinkimas yra pridėtas įžūlus, skrisdamas su avialinija.

Rašyti komentarą