Kaip atjauninti veido odą

parašė , 2016-08-16 23:33

SapiegaLaikui bėgant gyvenimas darosi tik geresnis, deja, veido oda tik prastėja. Tačiau įvairūs kremai, masažai,mezoterapija, konsultacijos su kosmetologais, plastinė chirurgija, gerai parinkta kosmetika gali pagerinti esamą situaciją ir veido odą priversti švytėti. Štai keletas patarimų, kurie padės išlaikyti gražią veido odą arba priversti ją atsijauninti.

Naminės priemonės

Visų pirma, kiekviena moteris, norėdama turėti gražią veido odą, turi pasistengti užtikrinti jos tinkamą higieną ir maitinimą. Pavyzdžiui, reikėtų pasistengti, kad veido oda būtų skaisti, graži, visada tvarkinga, ir tą padaryti galite tik jūs patys. Kokiomis priemonėmis? Pirmiausia, reikia žinoti savo odos tipą ir pagal tai naudoti atitinkamas priemones: mišriai, riebiai, sausai arba brandžiai odai. Odą svarbu drėkinti. Negalima jos plauti muilu ar dušo žele, reikia specialių prausiklių. Nuplovus odą reikia naudoti toniką, kuris sureguliuoja pH, tada dėti kremą, kartą ar du per savaitę naudoti veido kaukes. Kaukės gali būti perkamos, galima jas darytis natūralias iš daržovių, vaisių, kiaušinių, medaus, žolelių, arbatų.

Mezoterapija

Tačiau kaukės ir normalus veido drėkinimas, higiena yra būtini dalykai, palaikantys normalią būseną. Jeigu oda jau brandesnė, atsirado raukšlių, reikia papildomo pastiprinimo, kuris padėtų išlyginti odą, padaryti ją sveikesne, švytinčia. Štai kodėl verta keliauti pas specialistus ir užsiimti tokiais dalykais kaip mezoterapija, veido masažu. Tokių dalykų esmė dažniausiai slypi kraujotakos išjudinime. Ją pajudinus, pradeda geriau cirkuliuoti ir reikalingos medžiagos, geriau įsisavinamas deguonis, drėgmė, atsiranda odos elastingumas. Žinoma, mezoterapija arba įvairūs masažai savo rezultatus parodo tada, kai kursas tęsiamas nuolat, kai aplankomi bent keli tokie užsiėmimai.

Chirurgija

Sudėtingiausiais atvejais taikoma plastinė chirurgija. Jeigu yra kelios nervinančios raukšlės, jas panaikinti padedabotulinas. Pastarasis leidžiamas į aplink raukšlę esančius raumenis, vėliau jie apmiršta ir nebedaro tos grimasos, kuri formuoja raukšlę. Kitu atveju, jeigu to nuodo nėra įleisti, raumenys nuolat neelastingai išlaiko savo poziciją, suformuojančią raukšles. Taip pat veidą tiesinti padeda ir plastinė chirurgija – veido patempimas. Po oda yra įvedami tam tikri specialūs siūlai, kurie visą veido odą patempia į viršų ir ją padaro jaunesne. Tokia chirurgija tinka itin brandžiai odai. Galima vesti po vieną siūlą abejose veido pusėse ir pakelti akis, kaktą. Galima vesti daugiau siūlų, pakelti ir ištempti visą veido odą. Tai leis visą gyvenimą išlaikyti jaunystę, atrodyti kaip Holivudo aktorei.

Vienas atsakymas į “Kaip atjauninti veido odą”

  1. Tomas says:

    Šalia jaunos ir gražios odos svarbu turėti ir spindinčius baltus dantis. Man tai padaryti padeda glister dantų pasta, kuri dabar yra mano neatsiejamas pagalbininkas.

Rašyti komentarą