Viskas jūs turite žinoti prieš skridimą su ryanair

parašė , 2016-08-13 15:40

Daugelis sudarytų biudžetą avialinijų dėka, daug mūsų sugeba skristi daugiau. Keliautojai, skrendantys su avialinija pirmą kartą, yra dažnai pratinami prie kelionės su pasaulinėmis klasės avialinijomis ir randa tai skirtingas. Tai labiausiai tikrai teisinga todėl, kad Ryanair tikrai skiriasi daugeliu pagrindų. Kadangi tai yra sudaryta biudžetą avialinija, tai yra absolute, turi, kad sulaikytų jūsų laukimą realistinį ir žinotų būtiniausius dalykus anksčiau, negu jūs rezervuosite su avialinija.

Apačioje yra kai kurie patogūs patarimai, kurie padėtų jums išgyventi jūsų kelionę su avialinija.
1. ORO UOSTO TIKRINIMAS Anksčiau, negu jūs rezervuosite, jūs turite žinoti, kokį oro uostą jūs renkatės. Sudarytos biudžetą avialinijos kaip Ryanair retai naudoja tarptautinius oro uostus. Tai padeda jiems sutaupyti jų kainas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kadangi jie renkasi regioninius oro uostus, jums būtina žinoti, jei tai verta to, kad važiuotų visiškai į specifinį oro uostą. Regioniniai oro uostai nėra blogas pasirinkimas. Jūs tik turite suplanuoti savo kelionę oro uostui iš anksto. Autobusų erdvėlaivio paslaugos gali padėti jums pasiekti šituos oro uostus patogiai.

2. Išspausdinkite Įlaipinimo taloną, Ryanair nustebins jus daug būdų. Vienas iš jų yra, kad tai yra absolute, turi, kad neštų jūsų įlaipinimo taloną į oro uostą. Dauguma avialinijų neturėtų jokių svarstomų problemų, jei jūs nepasirodote su savo įlaipinimo talonu.

Ryanair skiriasi nepaprastai kai prieita prie įlaipinimo talono. Jūs taip pat turite į registravimą anksčiau, negu jūs atvyksite į oro uostą. Tuo atveju, jei jūs siekiate oro uostą be savo įlaipinimo talono ir registravimas, avialinija kainuotų jums didžiulę sumą tik popieriaus daliai. Garantuokite, kad jūs esate padarytas su abiem, kad išvengtumėte bet kokios kelionės kančios.

3. Triukšmas, Panaikinantis Ausinių Triukšmą ausinių anuliavimas, yra galutinis audringumo ir nesibaigiančio triukšmo sprendimas, skrisdamas su Ryanair. Pirmą kartą avialinijos keliautojai, tai galėtų atitrūkti labai nuostabu. Bet tai yra labai normali dalis, skrendant su avialinija.

Jūs galite sumažinti savo skausmą ir sulaikyti save išblaškytą, jei jūs investuojate kapitalą į triukšmo anuliavimo ausinių gerą kokybę. Sukurkite savo mėgstamą repertuarą anksčiau, negu jūs pradėsite skristi!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Atvykite Anksti yra daug priežasčių atvykti anksti. Kadangi yra daug sudarytų biudžetą keliautojų, ir Ryanair skrydžiai yra beveik visada užimami visiškai, svarbu, kad jūs stovite linijoje anksčiau. Kadangi avialinija yra labai griežta kai prieita prie bagažo, viršutinė erdvė yra užpildyta su, neša – ant greičiau, negu jūs lauktumėte. Jūs galėtumėte būti nuliūdintas sužinoti, kad nėra jokios erdvės, išvyko į jūsų mažą krepšį.

Susidurkite su šia kančia prie padėties linijoje ankstyviausias.

5. Pasiruoškite, Jei tai yra jūsų pirmas kartas su Ryanair, laukite to būti baisiausiais amerikietiškais kalneliais, kurių jūs paėmėte išvyką. Geriau ruoštis laiku pakilimo ir nusileidimo.

Rašyti komentarą