Kas daro komandiruotes karčiu išmėginimu

parašė , 2016-08-29 08:23

Dauguma mūsų mėgsta mintį apie laisvas keliones ir nepraleistų jokios galimybės patirti juos. Tačiau, galbūt vieninteliai žmonės, kurie niekada nekantriai nelaukia šitų užmokėtų kelionių yra verslininkai. Tai yra todėl, kad verslo kelionė yra kelias daugiau negu tik tai. Aptempti komandiruočių sąrašai tikrai ketina išbandyti jūsų nervus. Dauguma laikų, tai reiškia daug susijusių su nemiga dienų ir naktų, jokių deramų valgių ir daug nepatogių situacijų. Mes galėjome nueiti be paliovos kai prieita prie kančių, su kuriomis stovi verslo keliautojai. Sužinokime blogiausius jų vieno dolerio banknotus.
1. Paruošimas Kelionei

Dauguma užsiėmusių verslininkų patirtų tai, jie visiškai nepasveiko nuo paskutinės kelionės nuovargio, kol kitas neatsiranda. Paruošimas kelionei yra iš tikrųjų kankynė, ypač jei jūs pakartojote keliones. Tuo metu, kai dauguma kompanijų galėtų įvykdyti būtiną kelionės pasirengimą, jūs vis dar turite pakelti skausmą pakavimo kelionei. Nors tai iš tikrųjų neima to ilgai, visi verslo keliautojai žino debesį įtampos, sklandančios per jų galvas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Negalėjimas Lankyti Įvykius

Dauguma laikų, komandiruotės, kurios yra iš anksto suplanuotos negali būti pakeisti. Tai yra kita kančia, su kuria stovi verslo keliautojai. Tuo metu, kai jų protas, kaip manoma, susitelkia ties tuo būti produktyvus ir pasiruošti svarbiems susitikimams, kurie yra suplanuoti priekyje, širdis atsisako padaryti taip. Tai yra todėl, kad daugelis komandiruočių reiškia, kad jūs turėtumėte praleisti svarbius įvykius namie. Visi verslininkai nukrito auka tam; ar jie praleido savo tėvo sidabrinio jubiliejaus šventimą ar savo dukters baigimo partiją. Šitie emocionalūs laikai gali dažnai daryti tai sudėtinga jiems susitelkti tuo, kas suplanuojama priekyje.

3. Raudoni akių Skrydžiai

Raudoni akių skrydžiai yra turbūt geriausias pasirinkimas verslo keliautojui, ir daug laikai, tai gali taip pat būti blogiausiu jiems. Iš pradžių pažiūrėkime į ryškią šitų skrydžių pusę. Artėjant laikui, kai jūs apsigyvenate savo lėktuvo vietoje, jūs esate taip išvargintas, kad lengva užmigti. Tačiau, tai tiktai galima, jei jūs nesate apsuptas šnekiais keliautojais. Tai nuliūdę, kai jūsų seatmate negali atsisakyti pasilikti tylus, ir jūs baigiate tuo, kad leidžiate nerimstantį skrydį. Kančios tęsiasi, kai jūs leidžiatės savo maršrute todėl, kad jūs turite išleisti likusią dalį dienos, plačios nemiegantis ir užsiėmęs verslo susitikimuose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Reaktyvinio Atsilikimo Auka būdamas

Laiko zonų pakeitimas gali būti gana nelaimingas verslo keliautojui. Tai yra todėl, kad gali reikėti iš tikrųjų ilgo laiko, kad atvyktų iš reaktyvinio atsilikimo padarinių. Įprastas keliautojas gali vis dar gauti daugiau miego per dieną sumažinti nemigos kančias. Daiktai yra daugiausia kieti verslo keliautojui todėl, kad jų kelionė seka griežtą sąrašą.

Rašyti komentarą