Tailando šventės – kas daro juos tiek ypatingus?.

parašė , 2012-04-05 17:54

ikas. Tailandas yra būdas vadovauti į, jei jūs ieškote šventės maršruto, kuris siūlo kažką visiems. Vienas iš populiariausių turistinių maršrutų Pietryčių Azijoje, Tailandas yra turtingas abiejų vietinių taip pat kaip užsienio kultūrų. Nuo nuostabių paplūdimių į sugluminimą religingų svetainių ir nuo didelių parduotuvių rajonų sms internetu į privačias poilsiavietes – Tailandas siūlo jums beveik viską!

Gausios atrakcijos ir žavumas, kuris laukia žmonių įsitikino, kad bilietai ant pigių skrydžių į Tailandą yra rezervuoti, kai tik jie yra paskelbti. Yra partija, kad pamatytų ir patirtų šioje nuostabioje šalyje, ir net užgrūdintas keliautojų yra įpareigotas būti paskatintas jo Tailando šventėse. Neatsižvelgiant į tai, kad milijonai važiuoja į Tailandą kasmet, šaliai sekėsi išsaugojime jos esmingiausio tapatumo su jos sava fantastiška kultūra ir istorija

Įsitraukite supažindintas su nedaug iš šalies puikiausių atostogų taškelių, kurie garantuoja, kad Tailandas lieka centrą turistinės veiklos srityje.

Bangkokas

Bangkokas yra švytinti sostinė Tailando, kuris buvo pagrindinė atrakcija keliautojams, gaudantiems skrydžius į Tailandą. Per laikotarpį, Bangkokas pasivertė stipriai populiariu turistiniu maršrutu, kuris vilioja šventės gamintojus, kurie nori turėti jų gyvenimų laiką. Nebūtų neteisinga pasakyti, kad didžioji dalis kredito kapsules kylančiam reikalavimui Tailando skrydžius eina į gražų miestą Bangkoką!

Bangkoko aukščiausios turistų lankomos vietos apima Didžiuosius Rūmus, Bangkoko šventyklas (Wat Pho ir Wat Aroon), Tailando Nacionalinis muziejus ir Jim Thomson Namas. Miestas yra taip pat įžymus savo nepaprastai skaniu maistu ir nuostabiu apsipirkimo pasirinkimu (Damnoen Saduak Floating Rinka ir Lampraya Plaukiojanti Rinka). Kai greitas kreditas kurie iš pigiausių viešbučių Tailande gali taip pat būti surasti Bangkoke.

Phuketas

Phuketas yra ne mažiau turistinis magnetas, gundantys žmonės nuo visų pasaulio dalių, kad ieškotų avialinijas, siūlančias bilietus su pigiu airfares ant skrydžių į Tailandą. Phuketas yra pripildytas sugluminimu natūralių stebuklų, kurie apima švelnius paplūdimius ir sodrius miškus, darydami šį pajūrio kurortą, perdėtai populiarų tarp laisvalaikio keliautojų. Phuketas kaip turistinis taškelis yra daugiausia žinomas dėl jo diapazono vandeninio veiksmo kaip reaktyvinis slidinėjimas, paragrafo slydimas, vėjo banglenčių sportas ir irklavimas. Jūrinis gyvenimas Phukete yra iš tikrųjų viliojantis ir gundo nuotykių ieškotojus Don ant skafandro ištirti jo įvairią karalystę!

Negalima pasakyti, kad atrakcijos Phukete buvo tik apribotos iki vandeninio veiksmo ir nėra daug į sightsee! Tailandiečių Kaimo ir Orchidėjos Ūkio ir Phuketo Akvariumas yra keli pasirinkimas, kurį žmonės gali tikrinti tuo metu, kai įžymybių apžiūrėjimas Phukete.

Chiang Mai

Chiang Mai yra puikių Tailando dinastijų veidrodis. Ši sostinė efektyviai pasirodė kaip neįtikėtina amalgama turtingos istorijos ir Tailando tradicijos. Chiang Mai yra vaisingas su dideliais viešbučiais, poilsio vietomis ir vandens procedūrų salonais, puikiausiomis budistų šventyklomis, aktyviu naktiniu gyvenimu, ir draugiškais gyventojais.

Trekking, dramblio išvykos, kalno važiavimas dviračiu, baltas vandeninis plukdymas, laipiojimo uolomis ekspedicijos ir nesuskaitoma daugybė, kitas nuotykio veiksmas daro Chiang Mai smūgiu su solo keliautojais ir žygeiviais, kurie rezervuoja pigius skrydžius į Tailandą. Kiekvienas gali panerti į budistų kultūrą, atpalaiduodamas masažą ir apmąstymą ir išmokti virti tailandiečių virtuvę miesto valgio gaminimo mokyklose – dalis veiksmo dvasios ramybei ir sielai.

Pattaya

Pattaya yra dar kitas populiarus taškelis atostogautojams. Ypač garsus tarp jaunos minios jos naktiniam gyvenimui, Pattaya yra patogiai prieinamas nuo Bangkoko, ir tokiu būdu važiuojantis į miestą yra visiškai be kankynės. Pattaya deginosi saulėje, paplūdimiai yra didelė trauka keliautojams taip pat kaip diapazonas sporto ir nuotykio veiksmo, kuriuo jis giriasi. Nėra tikrai jokios stokos pasilinksminimo pasirinkimo Pattaya žmonėms.

Rašyti komentarą