Priežastis jūs turite nupirkti avialinijos bilietus per vasarą

parašė , 2011-11-30 07:50

Jūs kada nors sms nupirkote avialinijos bilietus anksčiau? Aplink kelintą valandą iš metų jūs normaliai perkate juos? Priežastis aš iškeliu šituos klausimus yra tokia todėl, kad dauguma žmonių, kurie važiuoja pasirinkimas metų netinkamas laikas, kad nupirktų jų avialinijos bilietus ir kai jie daro tai, tai garantuoja, kad jūs mokate apytiksliai 15 % daugiau už jūsų bilietą.

Pirmas daiktas, kurį jūs turite žinoti apie avialinijos bilietų pirkimą yra, kad yra du dideli kartai, kad nupirktų juos, kai niekas daugiau neperka jų, ir kai visi važiuoja. Priežastis, kodėl šitie du kartai sprendžia, kad būtų pigiausi yra tokia todėl, kad avialinija bando gauti žmones skristi vėl, ar jie bando visiškai rezervuoti savo skrydžius. Kad ir kas priežastis yra tokia, kad avialinija nusileidžia, jų kainos neturi turėti reikšmės viskas taip daug, kuo reikalai yra, kad jūs perkate savo avialinijos bilietus šiuo laiku

Dabar, jei jūs kada nors nusprendėte skristi vasarą paskutinę minutę tada, aš susilažinau, kad jūs pasiekėte daug, ar ne? Priežastis jūs gaunate tokį labai yra tokia todėl, kad avialinija žino, kad vieninteliai konfiskuotu automobiliu prekyba žmonės, kurie gali nupirkti bilietą paskutinę minutę yra žmonių padėtis prieš juos, ir štai kodėl jie nuleidžia kainas, kad užpildytų lėktuvą. Gražus daiktas apie avialiniją būdama taip godus ir norinčią užtraukti pinigus nuo kitų žmonių kišenės yra, kad jie padarys tai, ką tai ima, kad padėtų asmenį į kiekvieną jų vietų, net jei tai reiškia, kad jie tiktai daro dolerį ar du ant to asmens.

Kita priežastis, kodėl avialinijos bilietų pirkimas vasarą yra gera mintis yra tokia todėl, kad dauguma viešbučių pasiūlys nuolaidas per vasarą ir jei jūs rezervuosite savo skrydį ir viešbutį kartu, jūs gausite net didesnę nuolaidą. Pavyzdžiui, mano paskutinis skrydis buvo nuo Finikso į Vašingtono valstiją, ir mano visas savaitės buvimas kainavo man mažiau kaip 75$ per naktį. Tai yra ganėtinai santaupos ypač, kai aš likau Sheraton Sietlo miesto centre.

Kažkas, kurį jūs turite visada turėti galvoje yra, kad jūsų avialinijos bilietų pirkimas vasarą ne tiktai išgelbės jus pinigai, jis įsitikins, kad jūsų kelionės dedikuoti.lt yra toks, kurį jūs niekada neužmirštate. Patikėkite manimi, kai aš sakau tą vasarą, kad kelionė nėra taip brangi, taip daug žmonių supranta tai būti. Jei jūs nemanote, kad jūs pasieksite, įperkami avialinijos bilietai tada tik patikrina tai sau savarankiškai, nėra nieko, kad pralaimėtų, bet kelios jūsų vertingo laiko minutės.

Rašyti komentarą