Kodėl odinis bagažas yra geriausias bagažas

parašė , 2011-12-16 15:54

Tuo metu, kai dauguma šiuolaikinių lagaminų komplektų yra padaryti iš nailono ar kieto plastiko – odinis bagažas yra vis dar geriausias bagažas.

Tai zidiniu kapsules neturi pasakyti, kad nėra nenaudos į odos vartojimą. Odinis bagažas yra brangesnis, apribojo projektus ir gali taip pat būti sunkesnis negu alternatyvos.

Bet yra priežasčių, kodėl aš manau, kad oda yra geriausias bagažas. Iš pradžių – dauguma odinio bagažo padaroma, neša – ant to, tokiu būdu jūs neketinate jaudintis dėl padėjimo jo languotame bagaže. Kurį be sumažinimo galimybių prarasti jūsų bagažą – jūs nemokėsite krepšio tikrinimo mokesčiams ir tokiu būdu labiau tikėtina panaudoti tai daugiau. Sekundė šis bagažo tipas paprastai turi gražius diržus, kurie daro tai lengva nešti aplink. Trečdalis jie paprastai turi specifinį skyrių, kad neštų jūsų nešiojamąjį kompiuterį ar tabletės prietaisą – labai patogus šiuolaikiniam kelių kariui
Pagaliau tai tik atrodo nuostabu.

Jei jūs nenorite nešti aplink odinį krepšį – jūs galite surasti alternatyvą tokią kaip vežtas odinis bagažas. Ratinis odinis kelionės bagažas turi zuvu taukai nescioms ratus ant pagrindo ir leisti jums patogiai pajudėti aplink į oro uostą. Taip pat, mes visi žinome, kad oda yra labai kieta ir sudėtinga dygsniuoti, bet šiuolaikiniai avansai leidžia šitiems krepšio tipams turėti zippered kišenes, kad turėtų savyje papildomus mažus dalykus (kaip valdžios virvės jūsų prietaisams ar jūsų tualeto reikmenims). Su derama pakavimo technika – jūs galite lengvai nešti drabužius 2-3 dienas (ar daugiau) vidurkyje neša – ant.

Odinis bagažas yra iš tikrųjų geriausias verslo naudojimui dėl jo stiliaus ir įspūdžio, kurį tai palieka. Oda rodo, kad jūs esate asmuo medžiagos ir svarbumo – ypač pardavimuose. Jei jūs esate odos rinkodaroje, gali perduoti prasmę stiliaus, kuris gali priversti žmones vertinti daugiau, kai reikalingumas recenzuoti jų žinutę ar žiniatinklio svetainę suprojektuoja. Net jei jūs esate tik techninis geek – odinio nešiojamojo kompiuterio krepšio naudojimas drabuziu mada rodo, kad jūs rūpinatės daugiau apie jūsų pasirodymą negu ginčijimasis per kampą Spock ausų paskutiniame Žvaigždės Žygio kino filme.

Tačiau, naudojant šį tipą bagažo – ar, kadangi jūsų tikras kelionės krepšys ar tik nešti jūsų nešiojamąjį kompiuterį gali parodyti jums, kad būtų elegantiškas ir protingas tai tikrai turi kitą svarbų faktorių, kuris negalėjo būti ignoruotas. Jūs turite aprūpinti deramą rūpinimąsi, jei jūs norite panaudoti odinį bagažą. Tai yra todėl, kad oda yra padaryta iš natūralaus gyvūno, slepiasi – jūs turite tvarkytis ir rūpintis tuo tinkamai. Pabandykite išvengti situacijų, kur tai galėtų būti įbrėžiama, statoma atšiauriai internetine parduotuve drabuziu saulės šviesai ir chemikalams, kuriems nepritaria odai. Jei jūs norite poliruoti viršuje savo odinį krepšį – ieško ar audinės naftos ar produktų, padarytų iš kompanijos kaip Fiebing, kuris specializuojasi odinių rūpinimosi produktų sukūrime.

Galų gale šis bagažo tipas gali priversti jus išsiskirti protingame, elegantiškame būde. Ir štai kodėl odinis bagažas yra geriausias bagažas.

Rašyti komentarą