Knyga pigaus bilietus į Fort Lauderdale dabar

parašė , 2011-10-16 14:53

Pigūs bilietus į Fort Lauderdale siūlo daugelio kelionių agentų internete, tiek neprisijungus. Galite pasinaudoti domenai geriausiai oro linijų sandorius ir mėgautis labai sutaupyti apie jūsų bilietų užsakymas. Kai jϋs atvykstate, jūs galite dalyvauti daug įdomių dalykų, kad gali jus okupuotose konstruktyviai ir laimingai. Toliau pateikiami kai kurie iš geriausių dalykų daryti šios vaizdingos paskirties.

Vietų matyti

Everglades nacionalinis parkas

Everglades nacionalinis parkas yra tikrai verta aplankyti, Fort Lauderdale. Šis parkas sveikina turistų iš viso pasaulio per visus metus. Jūs galite pamatyti keletą rečiausių rūšių laukinių Šis parkas; būtent Amerikos krokodilas, Florida Panther ir kt. Taip pat galite nustatyti kempingas, baidarės ir vaikščioti turai parko patalpose
Pigūs bilietai galima įsigyti iš vietos kelionių organizatorius.

Butterfly pasaulio

Norėdami pamatyti daug spalvinga drugiai drugelis pasaulyje. Ši vieta yra didžiausia kolibris paukštidėse auto dalys internetu JAV namų

Muziejus, aptikimas ir mokslo

Galite pasinaudoti Pigūs skrydžiai į Fort Lauderdale pamatyti kai kurių unikalus šios vaizdingos paskirties aplinkose. Muziejus, aptikimas ir mokslo vitrinos eksponatų šikšnosparniams, gyvatės, aeronautikos ir Koralinis rifas ir tt, kad pavadinimas kelias. Ši vieta apsilankymo gali būti kiekvieną jūsų šeimos nario mokymosi patirtis.

Kitų vietų, kuriose gali būti aplankė įtraukti Buehler Planetārijs & observatorija ir flamingas sodas.

Pirkinių

Puikus apsipirkimo patirtį, galite aplankyti išlyginami centrai, mažmeninės prekybos rinkos ar Pchła rinkose, kad sujungti švelniavilnių pietūs, mažmeninės prekybos ir pramogų. Madinga Las Olas Riverfront, Las Olas Boulevard ir galerija vietoje Beach siūlo baudą maitinimo ir butiki mišinys. karjera Broward Mall ir Galleria yra įsidėmėtina prekybos centrų šioje vietoje. Taip pat galite ieškoti mados parduotuvių ne “Schmatta eilutę,” rytus nuo Dixie Highway įsigyti daiktų, pavyzdžiui, krepšiai, batų ir papuošalai.

Restoranai

Kai jϋs atvykstate α Fort Lauderdale, ištirti restoranų galimybės, kad yra neprilygstamos šioje vietoje. Fort Lauderdale restoranų galės atitikti visus jūsų lūkesčius lengvai.

Jūs galite naudoti automobilių nuomos paslaugos apsilankyti kai kurių geriausių restoranų, Fort Lauderdale valgyti lūpų, kol patiekalų. Chima Brazilijos restoranas, specializuojasi mėsos ir rytinės pakrantės burrito gamyklos yra dviejų populiarių maitinimo čia. Jie dirba tiek vietos, tiek tarptautinės virtuvės. Nors Conca D’ Oro tarnauja Italijos maitinimas, Casa D’Angelo suteikia jums galimybę į mėginio skanus Europos maistas. Kartu tyrinėti miestą, jūs galite pilates rasti daugiau informacijos apie geriausias maitinimo Fort Lauderdale kalbėdamiesi su vietos žmonėmis.

Siekiant ištirti visus, kad miesto siūlo, ieškoti Pigūs bilietus į Fort Lauderdale. Svetainėse, pavyzdžiui, bilieto kainą Buzz gali padėti jums geriausiai oro linijų sandorius paiešką.

Rašyti komentarą