Menas lėktuvo vadybos – siekia patyrusios pagalbos

parašė , 2013-08-26 10:10

Verslo reaktyvinio lėktuvo turėjimas yra pasididžiavimo ir prestižo klausimas, bet jūsų lėktuvo vadovavimas yra skirtingas klausimas, ir tam reikia metodo profesiniame būde. Tai yra, kur lėktuvo valdymo įmonė yra didelės paslaugos jums ir jūsų lėktuvui.

Yra kažkoks, aptarnauja lėktuvo valdymo įmonę, imasi, kurį jūs, kadangi lėktuvo savininkas negali niekada supaprastinti. Jie yra kai kurios profesinės paslaugos, kurios plėtojosi per daug metų patirties elgtis su įvairiu lėktuvu, ir svarbiausia tai yra komandos pastangos. Įvairūs lėktuvo valdymo įmonės darbuotojai turi įgūdžius ir patirtas įvairaus objekto vadovavime, ir vadinasi asmuo nederės iki komandos gebėjimo.
Kai kurios iš paslaugų, kurias lėktuvo valdymo įmonė siūlo lėktuvo savininkams yra talpa jų lėktuvui. Kadangi šitos kompanijos buvo lauke nuo kelių metų, jie yra kontakte su daugeliu pastovių pagrindinių operatorių ar FBOs, ir per jų kontaktus jie bus vietoje manyti, kad geras FBO ir geras angaras apsaugo jūsų lėktuvą.

Panašiai, lėktuvo priežiūra yra patyrusiai traktuota kompanijos. Jie rūpinasi būtinomis apžiūromis ir įsitikina, kad lėktuvo vertė yra griežto reguliavimo atitikime. Toliau, mokyta lėktuvo valdymo įmonės mechanika yra labai vertinti, kad atliktų visą būtiną remontą ir įvairaus lėktuvo palaikymą.

Kitos užduočių, kurias kompanija valdo yra komandos aprūpinimas darbuotojais. Jie moko komandą viršyti FAA mokomuosius reikalavimus, ir darbuotojai garantuoja, kad jie sutinka aukščiausius saugumo ir paslaugos standartus.

Kompanija taip pat garantuoja, kad jie planuoja kiekvieną skrydį ir planuoja juos teisingame būde. Tai apima kontroliavimą oro ir reguliavimo sukūrimą, kad įsitikintų, kad lėktuvas atvyksta į maršrutą labai saugiame būde. Kompanija taip pat laiko išlaidų taką, kuris apima išlaidas, užsitrauktas ant kuro, darbuotojų sutarimo, ir taip toliau, ir kuria konsoliduotą sąskaitą, rodydamas minutest detalių perskaitymui ir suprasdamas lėktuvo savininko.

Tam tikros kompanijos taip pat sąlyga viešbučio patarnautojo paslaugoms. Jie yra laisvai pasirenkamos paslaugos, pasiūlytos specialiai lėktuvo savininkui, ar klientui, kuris turi chartered lėktuvas. Kompanija valdo visą viešbučio rezervavimą, žemės transportavimą, viešąjį maitinimą skrydyje, ir taip toliau kliento patogumui.

Kompanija taip pat siūlo konsultacijos paslaugas lėktuvo savininkams, kai jie ketina padaryti naujesnį lėktuvo pirkimą. Kompanija siūlo savo pagalbą derėjimesi, išankstiniame apžiūrėjime, finansuose, tikrindama skrydžio vertę, ir pagaliau padėti iš tikrųjų pirkimo nusprendime. Tokiu būdu lėktuvo valdymo įmonė yra kompanija, kurios paslaugos duoda naudos lėktuvo savininkui labai.

Rašyti komentarą