Penkios pirmaeilės vaizdingos kelionės Australijoje

parašė , 2013-09-09 07:17

Australija yra įžymi po visą pasaulį jos natūraliu grožiu. Nuo jos nesuskaičiuojamų paplūdimių į didelę dykrą, šalis visada sugeba aprūpinti vaizdą, kuris nuims jūsų kvėpavimą. Jei jūs esate Australijoje, yra daug vietų, kurias jūs turite neabejotinai aplankyti, kad iš tikrųjų patirtumėte šalies didingumą.

Yra sąrašas penkių vaizdingų taškelių Australijoje, kurie yra įsitikinę, kad paliks jus sulaikiusį kvapą.

Didysis Barjerinis rifas

Didžiausia koralų rifo sistema pasaulyje, Didysis Barjerinis rifas yra beveik sinoniminis su Australija savarankiškai. Tai esantis Koralų jūra nuo Queensland pakrantės. Tai šilta, ir tyri vandenys yra gausių įvairovių tėvynė povandeninių augalų, žuvų, rykliai ir taip toliau. Tai yra didelis taškelis plaukiojimui po vandeniu ir nardymui su akvalangu
Daug kelionių yra pasiekiamos ant valčių keisti dydžius nuo pramoginės valties į geriausios kokybės jachtas. Šitos kelionės gali svyruoti nuo poros valandų iki daug dienų, priklausomai nuo jūsų reikalavimų. Jūs galėjote net gauti sraigtasparnio išvyką, kuri galėjo apimti pasirinkimą sugrįžimo prie kruizo. Svarstytas kaip vienas iš natūralių pasaulio stebuklų, vietos grožis yra įpareigotas nupūsti jus.

Kimberlis

Išdėstytas šiaurės vakarų Australijos kampe, lankydamas tolimą Kimberlio sritį yra reikalingumas bet kam, kas nori patirti australų dykros grožį. Didžioji dalis srities yra atidarytos savanos miškingos vietovės ir yra gyvūnų ir paukščių didelio kiekio tėvynė. Stirnino įlanka ir aštuonių mylių paplūdimio rajonai buvo apibūdinti kaip vienas iš svarbiausių sustojimo rajonų paukščiams, ir šalyje ir pasauliniu mastu. Yra daug kelionių, kurias jūs galite paimti, kad patirtumėte srities grožį. Dauguma lankytojų teikia pirmenybę kelionėms, kurios trunka daug dienų, o ne trumpo buvimo.

Niekalo Niekalo Diapazonas

Šis įspūdingas uolos sudarymas dalyvauja Vakarų Australijoje. Tai rodo gausaus avilio suformuotą kupolų paplitimą per didelį rajoną taip pat kaip savitą apvalią ypatybę, kuri, kaip manoma, yra senovinio meteoro poveikio likutis. Šis sudarymas buvo atrastas labai neseniai, ir nuo to laiko tęsė tapti nepaprastai populiarus. Dėl vietos nutolimo; patartiniau paimti sraigtasparnio kelionę po rajoną, kuris taip pat išleis jus matyti unikalią struktūrą aiškiau.

Uluru ir Olgas

Uluru, ar Ayer Uola, yra dalis Olgas, grupė didelių uolos sudarymų centrinėje Australijoje. Sritis yra šventa aborigenams, ir neseniai lankytojai liovėsi kopti į juos kaip į žymę pagarbos pirmykštei kultūrai. Panoraminis rajono vaizdas yra tikras, kad paliks nepamirštamą atmintį dėl jūsų puoselėti.

Kakadu Nacionalinis parkas

Kakadu nacionalinis parkas yra skleistas rajone apytikriai pusė Šveicarijos dydis. Rajonas yra įžymus savo nepaprastai skirtinga gyvūnija ir augalija, besileidžiančiais kaskadomis kriokliais, ir didžiuliais uolos sudarymais. Lankytojai gali panaudoti paslaugas pripažintų kelionės operatorių, ar vairuoti save. Tai siūlo daug įstringančių patogumų be to.

Šis sąrašas nėra prie jokių visapusių kelių, ir yra tik maža dalis didelio kiekio vaizdingų kelionių, kurių jūs galite imtis Australijoje.

Rašyti komentarą