Nekaltas Atlantas

parašė , 2013-08-12 17:05

Manytas būti viena iš prabangesnių avialinijų pasaulyje, Nekaltas Atlantas skrido nuo 1984 ir švęs 30 egzistavimo metų 2014. Masiniai lėktuvai, žinomi dėl to, kad buvo dažytas baltas ir pažįstama Nekalta emblema, avialinijos prekės ženklas yra žinomiausias tam, kad buvo dalimi sero Richard Branson Nekaltos Grupės, daugiatautis firminis rizikos kapitalo konglomeratas, įsteigtas verslo magnato Branson. Tai susitelkia ties kelione, gyvensena ir pasilinksminimu, ir visi šitie aspektai yra sukombinuoti kiekviename Nekaltame Atlanto skrydyje visiems keleiviams, besikeičiantiems laipsniais, žinoma, pagrįstas jų bilieto kaina.
Tačiau, šis pastovus pasilinksminimas yra toks tai, kas priverčia Nekaltus skrydžius skirtis nuo beveik kiekvieno kito vežėjo ten. Visi bilietai, net pigiausi ekonomikos bilietai, rodo valgius, gėrimus, ausines ir malonumo komplektus keleiviams, tučtuojau darydami avialinijos poziciją iš daugumos kitų avialinijų pramonėje. Manykite, kad – avialinija, kuri duoda jums daiktus, kad iš tikrųjų užimtų jūsų laiką tuo metu, kai jūs skrendate su jais. Dauguma atnaujintų ekonomikos vietų turi strėnų palaikymą ir patogią odą, kad net pigiausia vieta būtų patogesnė negu daugumos avialinijos vietų.

Aukščiausios kokybės ir viršutinės klasės vietos yra daug prabangesnės, su vietomis, kurios sulankstys butą į lovas ant tam tikrų skrydžių ir didesnių meniu maistui ir išgers paslaugas. Yra taip pat kaltinimų kad aprūpinimo valdžia į nešiojamuosius kompiuterius ir kitus prietaisus. Nėra netikėta, kad yra didelis skaičius lengvatų su brangesnėmis vietomis ant Nekaltų Atlanto skrydžių, bet prieiga prie beveik tokio didelio pasilinksminimo abiejose klasėse yra tai, kas iš tikrųjų žinoma. Raudona sistema yra išskirtinė Mergelei ir rodo prisilietimo ekraną užpakalyje kiekvienos vietos, leisdama keleivius žiūrėti televizorių veltui, užsakymo kino filmai pagal pareikalavimą, užsakymo maistas ir gėrimai į jų vietas, žaidimo video žaidimus su distanciniu valdymu jų rankos poilsyje ir net greitoje žinutėje su kitais keleiviais ant lėktuvo. Jokia avialinija nesiūlo tokio pasilinksminimo ar išblaškymo tuo metu, kai jūs skrendate.

Tuo metu, kai vietų kainos savarankiškai yra truputį brangesnės, neįtikėtini reikalai gali vis dar būti surasti reguliariu pagrindu. Žinoma, tai visas priklauso nuo to, kur jūs skrendate ir kai jūs perkate savo bilietus. Kadangi avialinija skrenda po visą pasaulį į egzotines vietas, jūs tiktai svajojote lankymo, jūs turėsite daug skirtingo unikalaus pasirinkimo. Galbūt įeikite į įprotį tikrinti jų žiniatinklio svetainę reguliariai, pamatyti tai, ką skirtingi skrydžiai kainavo skirtingu laiku metų. Kitaip tariant, Nekaltas Atlantas gali kartais jaustis į gerą būti teisingas. Bet tai yra tikram ir dažnai aprūpina skrendančią patirtį, bent jau mes tikimės, ateitis.

Rašyti komentarą